Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan jednak później - w maju

20 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Nie marzec, lecz maj okazał się być oficjalnym, potwierdzonym przez producenta terminem wydania gry Age of Conan w Stanach Zjednoczonych. Twórcy liczą, że do tego czasu dopracują swój produkt w każdym aspekcie - tak, aby jego premiera okazała się naprawdę wielkim wydarzeniem.

Przeczytaj cały tekst "Age of Conan jednak później - w maju" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że nie mają prawa wyrobić się do marca? Swoją drogą jeszcze parę dni temu data marcowa była potwierdzona, dziwna polityka informacyjna... Ale do Maja też raczej nie zdążą poprawić tego co mi najbardziej doskwiera w oparciu o relacje beta testerów. Chyba pozostanie mi czekanie na jakieś ElderScorllsOnline... albo wreszcie się zmuszę do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... gra jak gra, ale obczajcie to: zadałem sobie trud przejrzenia CDA archiwalnych i w numerze sierpień 05 w relacji z E3 pisali, że AoC pojawi się w "2006"... przyjmijmy, że jest błąd, to powinien być na przełomie 06/07... no no, nieźle się gra opóźniła..

ale w sumie to dobrze. niech przesuwają, byle dopracowaną gierkę wypuścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że przesuwają termin wydania....przynajmiej bedą mieli więcej czasu aby dopracować gierke, ktora pzrecież ma obalic króla Wow....ale niech z tym przesuwaniem też nie przesadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze niech nawet wyjdzie później tylko żeby było dobre (może nawet lepsze) od WoW albo LoTRo jak dla mnie ta gra zasługuje na słowa hmm poparcia ale niech się dzieje co chce byle by było co najmniej 16 miliardów kluczy do bety i mały abonament co najwyżęj 30 zł hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 18:07, Todryk napisał:

(...)Ale do Maja też raczej nie zdążą
poprawić tego co mi najbardziej doskwiera w oparciu o relacje beta testerów(...)


Możesz powiedzieć o czym mówią testerzy? Niezmiernie mnie to ciekawi bo to gra, na którą bardzo czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem - ta gra chwyci mnie za jaja, jeśli będzie grywalna ^^ Od dawna marzy mi się takie nextgenowe MMO, nie oszukujmy się - jak do tej pory nie wyszła żadna gra tego typu, której grafika odpowiadałaby grafice z gier singleplayer, zawsze grafika w MMO była o parę lat do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować