Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Kur** ;// Dostałem z łaski beta key i jeszcze problemy.

Przejdę do sedna. Wszystko ładnie powpisywałem, porejestrowałem itp itd. A tu co !? Włączam grę, wybieram postać. I błąd wyślij raport ;/ Miał to ktoś kiedyś? I czy zawsze się w okienku gra włącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 21:40, Mateuszencjowaty napisał:

Przejdę do sedna. Wszystko ładnie powpisywałem, porejestrowałem itp itd. A tu co !? Włączam
grę, wybieram postać. I błąd wyślij raport ;/ Miał to ktoś kiedyś? I czy zawsze się w
okienku gra włącza?


Zawsze się gra w okienku włącza, a co do reszty Twoich problemów to nie wiem, pierwszy raz coś takeigo widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 23:22, Zauri napisał:

dzieki temu formularzowi w bardzo szybki i latwy sposob mozemy zdobyc swojego beta keya
:)

http://www.i3d.net/bf-heroes-beta-keys-signup.php

potwierdzone przez ekipe battlefieldheroes.com.pl



Wysłałem 2 zgłoszenia bo mam dwóch kolegów co bardzo chcą mieć klucz do bety:) zobaczymy co z tego wyjdzie:) Niby napisali, ze czas oczekiwania na maila z beta key to kilka minut. Póki co czekam 5min i nic nie ma:) Moze na rano będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokaldnie ile musisz czekac na tego keya, ale na pewno krocej, jakbys mial skadal podanie na glownej stronie BF:H :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 23:54, Zauri napisał:

nie wiem dokaldnie ile musisz czekac na tego keya, ale na pewno krocej, jakbys mial skadal
podanie na glownej stronie BF:H :)



poprzez oficjalną stronkę BF H to na swojego beta keya czekałem od bodajrze października zeszłego roku (a maila z kluczem otrzymalem tydzien temu):) Licze, że teraz w parenaście godzin się wyrobią chłopaki i będę sobie mógł popykać ze znajomymi.
Jeżeli moze wy mielibyście na zbyciu jakiś klucz to bardzo chętnie bym go przygarnął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 23:22, Zauri napisał:

Tnijcie, tnijcie nożyce Gadżeta!


Łał xD Dostałem kod jakieś trzy sekundy po wpisaniu tam swojego mejla. To faktycznie działa!
Ktoś zarzuci poradami dla nowicjusza? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 12:37, IceCent napisał:

Dostałem drugi klucz, jeśli ktoś chce to pisać na gg: 5557009;)

Oferta już nieaktualna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, na mojego maila przywędrował rano nowiutki beta key:) Coś mi się wydaje, że juz coraz bliżej finalnej wersji lub open bety skoro chyba kazdy kto chce dostać beta keya, go otrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie chce ktoś beta key? Żeby nie marnować tych z tej strony którą Zauri podał.
Kto pierwszy ten lepszy.
Napiszcie na maila (podpis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować