Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect w telewizji FOX News - Cooper Lawrence przeprasza

34 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Kolejne wieści na temat sporu telewizji FOX News i firmy Electronic Arts w sprawie obfitującego w "cyfrową nagość i seks" Mass Effecta. Gracze, wydawca i developer doczekali się przeprosin, ale nie od stacji - do błędu przyznała się pani psycholog Cooper Lawrence, która dopiero po wybuchu afery postanowiła zobaczyć, jak gra się w najnowszą produkcje BioWare'u.

Przeczytaj cały tekst "Mass Effect w telewizji FOX News - Cooper Lawrence przeprasza" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standard. Po co zobaczyć grę, strata czasu, lepiej do razu wyrazić swoją opinię. A potem się okazuje, że to kompletna głupota...szkoda tylko, że tak późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie takie pojęcie o różnych rzeczach mają ludzie po drugiej stronie szklanego ekranu. Tekst w stylu "Zabawne, że dopiero teraz widziałam grę i jej sceny seksu na własne oczy. Przed programem pytałam ludzi, co słyszeli na ten temat" świadczy o BRAKU PROFESJONALIZMU. A przyznanie się do takowego uchybienia nie wiem czy nalezy traktować jak obronę przed zaruztami Bioware, czy raczej głupotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko,to dobrze ze potrafila chociaz przyznac sie do bledu i przeprosic.Choc fakt ze ktos,jako psycholog,udziela sie publicznie w kwestiach o ktorych nie ma pojecia, swiadczy nie najlepiej o predyspozycjach zawodowych tej pani."Tak wyszlo"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham ludzi którzy wypowiadają się na tematy, o których nie mają pojęcia... Jeśli psycholog sugeruje się wyłącznie opiniami innych ludzi, a sam nie bada problemu (obojętnie jakiego) bezpośrednio, to niestety - żaden z niego/niej psycholog... Dobrze, że przeprosiny padły, ale pani Lawrence i tak już jest zupełnie niewiarygodna w oczach wielu ludzi, i szybko tej wiarygodności nie odzyska... I może - dobrze jej tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

choć późno ( za późno ) to jednak przeprosiła.. tylko że wpłynie to negatywnie na nią sama, bo jeśli wypowiada sie na temat o którym nic nie wie sugerując sie opiniami osób trzecich, to w jej zawodzie moze przynieść jej tylko same nie przyjemności.. oby nie, bo nikomu źle nie życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat już ma rynek gier i nadal są kretyni oceniajacy gry po "okładce" albo "ze słuchu". Ręce opadają. Współczuję pacjentom tej pani psycholog. Ciekawe ilu już wyleczyła? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 11:15, Cambrinus napisał:

Z tą psycholożką na początku news''a przesadziliście, jesteśmy w Polsce i mówmy po polsku ,czyli
pani psycholog.


co do słowa jest po polsku tyle, że używają go zazwyczaj feministki mówiąc o swoim zawodzie a czy pani dr jest takową nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, szkoda że jest tak mało ludzi zdolnych przyznać się publicznie do błędu... Pani Lawrence zasłużyła na mój szacunek, mimo wcześniejszych bezpodstawnych oskarżeń. Szkoda, naprawdę szkoda, że tak mało ludzi ( psychologowie, Prof.S.Jonaliści [zapożyczone z CDA], politycy) wie, że nie wszystkie gry są złe i mhroczne. Ale, jak widać, może nie wszystko stracone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować