Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Optimus Maximus - klawiatura OLED dostępna na eBay.com

40 postów w tym temacie

Rzecz fajna i pożądana, ale niestety strasznie droga:1900$!!!!! No cóż - mało kto będzie mógł sobie coś takiego załatwić. Pytanie brzmi: czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym się raczej pytał dla kogo to. Gracze są zwykle na tyle zaawansowani że bez patrzenia na klawiaturę wciskają co im trzeba (a co za tym idzie nie ma znaczenia co tam jest), a całej reszcie literki przydadzą się bardziej niż obrazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... a ja poczekam na kawałek folii z święcącymi literkami ;] ale to jakieś 10-20 lat może ;]
poczekam na stosowną cenę i kupie ;] chyba że będzie coś co przebije maximusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z pendejo, tw wszystkie multimedialne klawiatury to są psu na budę właściwie, prawdziwemu progamerowi wystarczy zwykła klawiatura no ew z plaska stopka zeby tak klawisze nie chałasowały.

Osobiście sam naganiałem się 5 miechów aby kupić zwykłą najżwyklejsza klawiaturę czarnego koloru z płaską stopką bez zbednych bajerów typu PowerOff/Sleep/WakeUP/Voice Control/itd. i powiem wam, że jest ona w zupełnośći wystarczająca !!! A teraz cenowy szok, jak myślicie ile kosztowała?! CAŁE 14 ZŁ! =]]] i to z gwara na 3 lata!! (ps. btw myłem ja pod woda i suszyłem na suszarce i działa jak ta lala ;])

Zawsze jak by mi coś odbiło żeby mieć by np głos czy coś mieć pod ręką sa przecierz programy do bindowania klawiatury, czyż nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ciekawy bajer. Choć licytacja trochę przekroczyła racjonalną cenę.

@Tom_pl
To jest licytacja ;p Choć na pewno do tanich nie będzie należało ;p (ale bez przesady ;p)

@CrockeR
No ok, ok... Ale moim zdaniem to co napisałeś to już przegięcie.
Można kupić klawie za 15 ze slepem etc. i nie przeszkadza mi to... (na swoim przykładzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 14:15, CrockeR napisał:

Zgadzam sie z pendejo, tw wszystkie multimedialne klawiatury to są psu na budę właściwie, prawdziwemu
progamerowi wystarczy zwykła klawiatura no ew z plaska stopka zeby tak klawisze nie chałasowały.

Osobiście sam naganiałem się 5 miechów aby kupić zwykłą najżwyklejsza klawiaturę czarnego koloru
z płaską stopką bez zbednych bajerów typu PowerOff/Sleep/WakeUP/Voice Control/itd. i powiem
wam, że jest ona w zupełnośći wystarczająca !!! A teraz cenowy szok, jak myślicie ile kosztowała?!
CAŁE 14 ZŁ! =]]] i to z gwara na 3 lata!! (ps. btw myłem ja pod woda i suszyłem na suszarce
i działa jak ta lala ;])

Zawsze jak by mi coś odbiło żeby mieć by np głos czy coś mieć pod ręką sa przecierz programy
do bindowania klawiatury, czyż nie? :P

Znam to. Szukałem zwykłej klawiatury z niskim skokiem, tyle że na USB, ale kicha, same multimedialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować