Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze skrawki informacji na temat egranizacji filmu "Piła"

59 postów w tym temacie

Tylko żeby nie robili egranizacji na podstawie ostatnich części... Powinni wzorować się na pierwszej części, ta to miała klimat... Osobiście nie czekam na tę grę, póki co twórcy nie stworzyli jakiejś dobrej gry, a same prawa do znanej marki kinowej to nie wszystko... Jeżeli twórcy pokażą coś co mnie zainteresuje w postaci trailera lub screenów to moja opinia może się zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie: nie cierpię słowa "egranizacja" prawie tak bardzo jak "antyfan".
Co do samej Piły. Nie oglądałem żadnego z filmów, ale szybko zajrzałem na Wikipedię i przeczytałem streszczenie pierwszej części. W skrócie zasada tam panująca to: zrób coś paskudnego, albo my zrobimy coś paskudnego tobie. I tu pytanie: jak oni chcą oddać takie rozterki moralne w grze? Pewnie znajdą się gracz, którzy postarają się wczuć w postać, ale pewnie będą i tacy, dla których głównym kryterium podejmowania będzie co mu przyniesie więcej punktów. A zresztą, po co podejmować decyzję. Mamy magiczną opcję save/load. "A teraz obetnę sobie nogę, by się uwolnić. Uuu, ale polała się krew! A teraz wczytam i nie obetnę sobie nogi. Ha ha ha". Jak dla mnie gra będzie służyć jedynie pokazywaniu wyrafinowanych form zadawania bólu. O ile jakoś mogę sobie wyobrazić jakiś sens tego w filmie, to w grze już nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie łby, IQ na poziomie muszki owocówki. Film ekranizować!! Szczyt głupoty i zacofania, Ciekawi mnie ta gra, filmy podobały mi się, jedne z lepszych horrorów. Może gra też będzie interesująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te filmy to były bardziej pokazy juchy i scen gore niźli horror sam w sobie. Cóż, widziałem wszystkie Piły, choć takich filmów zazwyczaj nie oglądam i jeśli pomyślę, że ktoś chce zrobić z tego grę... i to jeszcze ktoś, kto wcześniej robił grę dla dzieci... Hmm, mam prawo obawiać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mnie to nie dziwi? Mogłem przecież przewidzieć gry pt. "Piła". Czemu tym ludziom w ogóle chce się to robić? Piła III była do bani, a dodatkowo wychodzi jeszcze IV. Co będzie jak wyjdzie gra? Apokalipsa wieku XXI. To przewiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 20:42, disaster6 napisał:

Jakie łby, IQ na poziomie muszki owocówki. Film ekranizować!! Szczyt głupoty i zacofania, Ciekawi
mnie ta gra, filmy podobały mi się, jedne z lepszych horrorów. Może gra też będzie interesująca

Oj, oj, nie ubliżaj muszce owocówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alvin polujacy z piłą na wiewiórki - a hasło przewodnie filmu "przepiłuj się sam"...
sorry co jeszcze ujdzie w filmie typu "gore" -chociaż każda nastepna część jest coraz głupszo -krwawa
to gra żerująca na poziomie pierwotnych odruchów krwi i fekalii na pewno wpisze się w historii gier i graczy jako wielkie "G"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzię się z tobą, bo ta gra będzie jedynie miała jazdę po popularności filmu, a nie takim jakimś genialnym pomysłem, jak np. King Kong The Game. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żadna gra na podstawie filmu nie była godna uwagi i tym razem też nie sądzę żeby ta gra stała się jakimś bestllerem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować