Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

>A newsow jest troche wiecej niz "pare".
Dlatego użyłem cudzysłowa.

Dnia 26.12.2009 o 16:05, kuba9876543210 napisał:

teraz jest wszystko wrzucone do jednego worka (no dobra, kilku DUZYCH workow ;))

Czy komuś to przeszkadza? ;-)

Dnia 26.12.2009 o 16:05, kuba9876543210 napisał:

Czy teraz jest to forum NIEczytelne???

A jak damy większe, animowane awki, gify, obrazki, sygnaturki rzędu 500 znaków, podziały na kategorie, datę dołączenia, liczbę postów ble ble ble [ to wszystko trzeba gdzieś upchnąć i oznaczyć ] to już takie czytelne nie będzie. Teraz jest hm ... w miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 11:30, L33T napisał:

- Nie wiem za co redakcja zgarnia kasę bo 3/4 newsów to zrzyna z Kotaku albo byk na byku
i bykiem pogania (i to o zgrozo merytorycznym)


nad tym cięzko pracujemy, chociaż nie zgadzam się, że zdecydowana większość to zrzynki z Kotaku

Dnia 26.12.2009 o 11:30, L33T napisał:

- Serwery, macie jeden z mniej opłacalnych hostingów ale to tylko moje zdanie i paru
znajomych z katedry "sieci", a po zamieszaniu z działaniem spowodowanym "to my wam pomożemy"
powiało amatorką (Podzękowania między innymi dla Kamila Szmyda za postawienie serwisu
na nogi)

Ale pod jakim względem - chodzi o strony w kolektywie?

Dnia 26.12.2009 o 11:30, L33T napisał:

- Programiści, nadal trafiają się problemy na innych od FF, IE przeglądarkach z działaniem
serwisu (pozdrowienia od Opery i Safari)
- Reklamy rozwalają i tak słaby layout (patrz obrazek)


Po prostu billboardy reklamy są rożnej wielkości, ale takie otrzymujemy od Arbo

Dnia 26.12.2009 o 11:30, L33T napisał:

- Macie sklep z którego jest jakaś kasa, popracować nad promocjami to i dochody będą
większe


Od promocji to się tak dochody lawinowo nie zwiększają :) Sklep ma swój plan, ja tam się nie mieszam :>

Dnia 26.12.2009 o 11:30, L33T napisał:

- Co do grafików... widziałeś strony konkurencji ? No właśnie.

Edit: http://img188.imageshack.us/i/zrzutekranu20091226godz.png/ co jest pierwszą rzeczą
którą widzisz po wejściu na stronę zamiast newsów i linków ? Polecam "projektowanie serwisów
WWW".


Znowu chodzi o reklamę? Wiemy, że jest niedopasowana i czasami wali po oczach (choć to akurat jest celem reklamy ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez na forum troche wyszufikarka jest dziwna...wpisze np. ,,spore'''' dobra wyswietlil mi sie temat wchodze w niego i czytam rzuzne posty i gdy chem go dodac do ulubionych to wychodze z tego tematu i znowu w wyszufikarke ,,spore'''' ale tym razem pisze nie znaleziono tematu, oco z tym chodzi?
A co do tej sprawy z reklamami mi one nie przeszkadzaja jedynie tylko te ktore jezdza w dol i w gore xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma, wystarczy jeszcze raz wyszukać dany temat i od razu zafajkować do ulubionych.
A tak na przyszłość staraj się pisać posty te dwie minuty dłużej, oszczędzisz nam nerwów i bzdurnych postów czepiających się tysiąca i jednej literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:36, Laid_back napisał:

Znowu chodzi o reklamę? Wiemy, że jest niedopasowana i czasami wali po oczach (choć to
akurat jest celem reklamy ;)).


Dobrze ale to jest strona główna, ma walić po oczach ale tym co WY chcecie pokazać, to jest wasze 5 min dla nowego usera. A tu uwagę zwraca właśnie reklama a nie to co macie w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 15:44, L33T napisał:

Dobrze ale to jest strona główna, ma walić po oczach ale tym co WY chcecie pokazać, to
jest wasze 5 min dla nowego usera. A tu uwagę zwraca właśnie reklama a nie to co macie
w ofercie.


Zgadzam się...:] Z drugiej strony te triple billboardy bardzo rzadko wyskakują, głównie lotto leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie te lotto wnerwia. Mam otworzone forum, klikam "odśwież", by zobaczyć, czy ktoś wypowiedział się w interesującym mnie wątku, a tu atakuje mnie reklama lotto, w dodatku jak próbuję uciekać to ona mnie goni. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 15:50, Albii napisał:

A mnie te lotto wnerwia. Mam otworzone forum, klikam "odśwież", by zobaczyć, czy ktoś
wypowiedział się w interesującym mnie wątku, a tu atakuje mnie reklama lotto, w dodatku
jak próbuję uciekać to ona mnie goni. ^^


może słabo uciekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni się o nas troszczą, chcą, żebyśmy wygrali te 9 milionów :F
Jakoś strasznie mnie te reklamy nie bolą, nawet jak czasem rozjeżdżają forum. Byle, żeby nie było za dużo reklam typu lotto właśnie, co nas gonią po ekranie ;]
Aha i muzycznych reklam chyba bym nie zdzierżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Latające" reklamy na forum - ponoć muszą być bo ble ble ble ... znam już tę śpiewkę ale reklamy przy przeglądaniu gieesów? No ludzie ... to już się robi mało zabawne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dośc powazny problem z Firefoxem i wchodzeniem na strony gram.pl. Otóz, gdy próbuje się dostać to zamiast normalnie strony itd. pojawia się napis na stronie "Bad Request" Na IE mi normalnie ( jak widać ) strona wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 12:03, Laid_back napisał:

Sprawdź po wyłączeniu wtyczek i dodatków w FF, czy dalej jest problem - dodatkowo wyczyszczenie
ciasteczek, tak na wszelki wypadek.


Skasowanie ciasteczek pomogło. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 14:14, Laid_back napisał:

I są tępione. Tylko dopóki jakaś nachalna reklama nam się nie wyświetli, to o niej nie
wiemy - a jeszcze nie widziałem takowej ;)



To zamieszczam zdjęcie jednej z napastujących reklam, byś mógł zobaczyć ją :P

20100105124435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować