Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2010 o 13:39, Laid_back napisał:

>>..................


A komu przeszkadzało ,,forum" na czerwonej belce? Wchodze teraz w stronę z konkursami i nie ma możliwości powrotu do forum bo się wam zachciało usuwać odnośnik.
Jak widzę miejsca na czerwonej belce jest jeszcze kupa i ,,forum" spokojnie się zmieści na swoje poprzednie miejsce.
Ale rozumiem, jak zarabia się od godziny to każdą naprawdę złej decyzji trzeba przemyśleć przez tydzien żeby mieć zajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 13:31, kindziukxxx napisał:

PS. a na nowe skórki to nie powiem ile już czekamy :)


Na skiny to nie ma szans, już chyba dawno zieloni oficjalnie stwierdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

True ... dokładniej to rozchodzi się po prostu o to że tychże skinów po prostu nie ma kto zrobić / wdrożyć jak i wielu innych rzeczy w tym serwisie które by się przydały / były zapowiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 14:05, Tyler_D napisał:

True ... dokładniej to rozchodzi się po prostu o to że tychże skinów po prostu nie ma
kto zrobić / wdrożyć jak i wielu innych rzeczy w tym serwisie które by się przydały /
były zapowiedziane.


Nie do końca. Pewnie nie pamiętasz już konkursu na skiny? Było sporo zrobionych przez userów, gotowych skinów i to bardzo fajnych. Prędzej po prostu nie ma kto ich "wdrożyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pewnie nie pamiętasz już konkursu na skiny?
No jakoś nie kojarzę.
>Było sporo zrobionych przez

Dnia 20.02.2010 o 14:12, Budo napisał:

userów, gotowych skinów i to bardzo fajnych. Prędzej po prostu nie ma kto ich >"wdrożyć".

Nie wiem jak to jest, jeden z zielonych po prostu wspominał że mają braki w kadrach odpowiedzialnych za "te rzeczy" i skinów na razie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam, chyba przy uznaniu forum jako wersji 2.6 ktoś mówił, aby wysyłać komuś, kto miał nawet GSa. Ale oczywiście nic z tego nie wynikło.
Chyba tak to było, ale jeżeli nie było tak to było podobnie, bo coś takiego było na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 14:23, Wipu napisał:

Jeżeli dobrze pamiętam, chyba przy uznaniu forum jako wersji 2.6 ktoś mówił, aby wysyłać
komuś, kto miał nawet GSa. Ale oczywiście nic z tego nie wynikło.
Chyba tak to było, ale jeżeli nie było tak to było podobnie, bo coś takiego było na pewno.


Tutaj jest wszystko:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2107&u=565

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki. Czyli dobrze mówiłem, chodziło mi o post Sol do którego dałeś link.

To był 1.02.08, czekamy 2 lata od tamtej informacji to poczekamy aż do upadku forum. A co tam, cierpliwość jest cnotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 12:58, hans_olo napisał:

Ohh jakże cudowne wyjaśnienie - dobrze, że teraz konkursy będą tylko dla community, może
wreszcie mi się coś trafi :P

Konkursy to pikuś - pomoc techniczna i pliki też teraz należą do community. Oooo yeah! :D

@kindziukxxx
Wtedy przesunięcie przycisków zrobiło miejsce dla przycisku odsyłającego do gramsajtów i tym wszyscy byli podjarani. A i tak marudzenia było co niemiara.

Swoją drogą kiedyś chyba już zmieniono układ przycisków na belce, a teraz nikt o tym nie pamięta. :D

@Budo
Wipu dobrze gada. Wcześniej mówili że skinów nie da się wdrożyć, ale po wprowadzeniu nowej wersji stwierdzili że nie stoi nic na przeszkodzie i wystarczy kogoś-tam poprosić, a będą. No i wyszło jak zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wdrożenie tych skinów to bardzo duża ilość czasu, która nie przekłada się kompletnie na nic - nawet temu 0,01 użytkowników zainteresowanych zmianą skórki, akurat te wdrożone mogą nie przypaść do gustu... pewnie dlatego te konkursowe (bardzo fajne:) skiny nigdy nie weszły w obieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 12:47, Laid_back napisał:

wdrożenie tych skinów to bardzo duża ilość czasu, która nie przekłada się kompletnie
na nic - nawet temu 0,01 użytkowników zainteresowanych zmianą skórki, akurat te wdrożone
mogą nie przypaść do gustu... pewnie dlatego te konkursowe (bardzo fajne:) skiny nigdy
nie weszły w obieg


Nigdy nowych skórek nie wdrażałem, więc wybacz za pytanie, ale co tam jest takiego czasochłonnego? Przecież największy problem to zaprojektowanie grafiki, wyglądu i stworzenie stylu CSS, czyli to co użytkownicy (z tego co pamiętam) poprzednio zrobili. Do tego mogłyby dojść ewentualne testy na innych przeglądarkach i systemach, albo też jest kwestia którą można by użytkownikom powierzyć. Wam pozostałoby dodanie nowego stylu do bazy i powiązania go z ustawieniami użytkowników co trwałoby... kilka godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydawało, czy ktoś tutaj mówił, że forum będzie pozbawione upierdliwych reklam? W takim razie dlaczego ciągle prześladuje mnie Chupa Chups?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próba wdrążenia nowych skinów przez dłuuuggiiiii okres czasuu zajmowałem sie ja , pisałem z kilkoma osobami w tym i grafikiem CDP , juz nie pamietam czemu nie ? Ale chyba było by za dużo roboty .... W sumie dalej jestem za nowymi skinami na forum !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 12:54, rob006 napisał:

Nigdy nowych skórek nie wdrażałem, więc wybacz za pytanie, ale co tam jest takiego czasochłonnego?


Aktualizowanie. Wprowadzając skórki wydłużasz sobie czas na wprowadzanie istotnych dla użytkowników zmian w wyglądzie serwisu. Pracowałem kiedyś nad projektem, w którym skórek było ok. 150 - wyobraź sobie ile czasu kosztowało wdrożenie zmiany (nawet kosmetycznej) do nich wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istniałaby może szansa na zaimplentowanie jakiegoś systemu komentarzy do transakcji z wątka z ogłoszeniami, coś ala tego z forum CD-A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 16:59, igor8472 napisał:

Istniałaby może szansa na zaimplentowanie jakiegoś systemu komentarzy do transakcji z
wątka z ogłoszeniami, coś ala tego z forum CD-A?


Raczej nie ma co liczyć na taką funkcję. Serwis gram.pl nie jest serwisem podobnym do Allegro czy innego podobnego serwisu internetowego. Poza tym gram.pl nie odpowiada za nieudane transakcje między użytkownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 16:59, igor8472 napisał:

Istniałaby może szansa na zaimplentowanie jakiegoś systemu komentarzy do transakcji z
wątka z ogłoszeniami, coś ala tego z forum CD-A?


Przypominam, ze gram.pl nie jest serwisem aukcyjnym typu Allegro. Na jeden watek z ogloszeniami zgodzilismy sie w ramach eksperementu. Czasami szlo tam lepiej czasami gorzej. My - Moderatorzy oraz Ekipa gram.pl nie odpowiadaja za to, ze pojawiaja sie jacys oszusci. Jesli tacy sie trafia to mozna o tym we wspomnianym watku powiedziec. Ale nie widze potrzeby robic specjalnego systemu dla jednego watka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z polskimi znakami? Już od jakiegoś czasu widzę coraz więcej postów i tytułów tematów zawierających "3" lub "?" zamiast np "ł"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tego ciekaw jestem, jak musiałe w ogłoszenaich ''3'' na ''ł'' poprawiać zdeczka się zirytowałem i tak już od 2 tygodni gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować