Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

/.../

Powiedzieć coś szczerze ??? Kiedy ustawiłem szerokość forum na automatyczną i zwinąłem wątki z komentarzami i pomocą techniczną to nie zauważyłem żadnej różnicy. Oczywiście są takie kosmetyczne jak "statystyki" na górze itd. ale żeby z tego jakieś wielkie halo robić ??? Jak było dobrze tak jest dobrze. Koniec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banda konserwatystów... :P Te zmiany są całkiem OK, przecież ci, co czytali newsa Soleili wiedzieli, że nie będą one przełomowe. I nie są. Tak w ogóle to chciałbym, żeby zmienili już wreszcie rangi na powiedzmy wojskowe, jak to było za czasów Tygodnia z Company of Heroes :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 23:06, Zaskroń napisał:

Nowy wygląd no nawed, nawed.....może być tamten sie nudził


Nawet... O.o

Co do tematu. Znalazłem mały bug na forum. Chodzi o ucinający się obraz tła u dołu strony, gdy całkowita wysokość forum jest mniejsza od wysokości okna przeglądarki. Screen zamieszczony poniżej.

20080205082941

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się opcja "Spoilerowania" (tak, jak mamy przycisk pogrubienia, kursywy itp.), która sprawiałaby, że tekst ujęty np. w

Spoiler

-

nabierałby koloru tła (w zależności od ustawionej skórki), i byłby widoczny dopiero po zaznaczeniu. Niektóre wątki aż ciężko się czyta ze względu na ogromną ilość spoilerów, bo na każdy post bez nich, przypadają 2-3 zawierające spoilery, a samo oznaczenie w stylu ***SPOILER*** nie pomaga. Coś takiego z pewnością ułatwiłoby wielu osobom życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 10:48, Ringno5 napisał:

Przydałaby się opcja "Spoilerowania"


Bardzo dobry pomysł tylko szkoda że niem a takiej opcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 10:54, Kizibono napisał:

Bardzo dobry pomysł tylko szkoda że niem a takiej opcji :/


Nie ma takiej opcji, bo nikt się o nią nie pokusił. Na innych forach taka opcja jest, i sprawdza się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnimi czasy forum mi nawala jak by je stworzyli jacyś amatorzy, wchdze w jakiś temat i widzę "microsoft service error..." i wyświetla mi się tylko przypięty post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:30, NFSU2.00 napisał:

Ale ostatnimi czasy forum mi nawala jak by je stworzyli jacyś amatorzy, wchdze w jakiś
temat i widzę "microsoft service error..." i wyświetla mi się tylko przypięty post.


Ehh, niestety ja też to mam :/
Zauważyłem to już dużo wcześniej, bo na starej wersji też tak się zdarzało. Z reguły występuje ten problem w godzinach szczytu, ale mam nadzieję że wcześniej czy później zostanie naprawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:25, MateoKiszlo napisał:

Czy można rozszerzyć forum i pozbyć się tej reklamy z tyłu ? Oj, jak dla mnie same minusy
...

Poszerzyć forum możesz w ustawieniach natomiast reklam niestety nie usuniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:25, MateoKiszlo napisał:

Czy można rozszerzyć forum i pozbyć się tej reklamy z tyłu ? Oj, jak dla mnie same minusy
...


Szerokość masz w ustawieniach. Co do reklam... Tutaj najlepiej się chyba sprawdzi Firefox z AdBlockiem. :] Od czasu zainstalowania nie zobaczyłem jeszcze reklamy na forum. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2008 o 18:29, morthi napisał:

tutaj znajdziesz instrukcje usuwania reklam z forum
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33281&pid=64 - nie moglem sie powstrzymac i dalem
link do odpowiedzi na moja instrukcje z absurdalna (wg mnie) odpowiedzia Laid back...


Zrozum: nie klikasz w linki, czy sięnie pojawiają, to nie ma pieniędzy, nie ma udogodnień. Chyba proste, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru utrzymywac spolki ktora nie potrafi napisac poprawnie dzialajacej wyszukiwarki (a to jedna z wielu rzeczy jakie moge zarzucic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 19:02, morthi napisał:

nie mam zamiaru utrzymywac spolki ktora nie potrafi napisac poprawnie dzialajacej wyszukiwarki
(a to jedna z wielu rzeczy jakie moge zarzucic)


Wyszukiwarka została niedawno naprawiona i działa już bez zarzutu ;)
Trochę późno to naprawili, ale dobre i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym poruszyć kwestje reklamy figurki z Wiedźmina. Zabawnie to brzmi "chcesz 20 cm Geralda" - równie dobrz mozna by to puścić po 23 i juz każdy wiedział by o co chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 20:06, cinus` napisał:

Wyszukiwarka została niedawno naprawiona i działa już bez zarzutu ;)
Trochę późno to naprawili, ale dobre i to :)

Co prawda, to prawda. Wyszukiwarka działa nawet w największych forumowych wątkach, z czym przecież były problemy od dawien dawna. Przynajmniej ta jedna widoczna zmiana po usamodzielnieniu się gram.pl ;)
A widzę też, że to wczytywanie tła pod forum odbywa się zawsze, bez względu na szerokość forum, co widać przy wczytywaniu strony. Tylko nie wiem, czy to konieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować