Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy LOTR wkrótce

44 postów w tym temacie

LOTR jako RPG?? Brzmi ciekawie, ale czy prace nie zostaną wstrzymane znowu na coś innego? Czas nam tylko pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPG w świecie Tolkiena to jest to na co czekałem od bardzo długiego mam nadzieje że gra mnie nie zawiedzie....tak samo czekam na RPG w świecie WarCrafta ale raczej tego sie nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż III era na pieca nie wyszła, więc można tę tajemniczą grę nazwać pierwszym erpegiem na kompa, o ile to będzie cRPG jeszcze nie wiele informacji podano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu, co napisał Autor newsa, Lord of the Rings Online nie powstało na fali filmów Jacksona. LOTRO bazuje na książkowej, nie filmowej licencji :)
A, i byłbym bardzo happy gdyby opisywany w newsie projekt okazał się wznowionym White Council :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i RPG będzie, ale lepiej, żeby nie wyszła jakaś kaszana. Na przykład EA by dało ten projekt dla BioWare.<marzenie> ;P
Wtedy byśmy raczej mieli coś na miarę KOTOR''a. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 14:12, Patryk R napisał:

Chociaż trochę to dziwny pomysł, skoro istnieje LOTRO sieciówka to po co tworzyć rpg
singla ?


Czemu dziwny? MMO jest płatne i stanowi zupełnie inny typ gry niż "zwykłe" cRPG. Ja na przykład po LotRO nie sięgnę nigdy, z uwagi na zaangażowanie w GW oraz na abonament, natomiast po cRPG''a - jak najbardziej, oby tylko nie okazał się kolejnym skokiem na kasę na bazie silnej licencji (wiele już takich gier było, także tych firmowanych przez dzieła Tolkiena)... Poczekamy, zobaczymy, do premiery jest jeszcze kawał czasu najprawdopodobniej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2008 o 14:15, Gol Galad napisał:

Wtedy byśmy raczej mieli coś na miarę KOTOR''a. :]


Wiem KotOR jest wspaniały, ale nie można się opierać tylko na jednym wzorcu.

Kifa- dlatego uważam, że dziwny bo MMO dostarcza masę dochodów jeżeli jest dobre, a ostatnio jest na nie moda.
Ja od jakiegoś czasu czekam na Warcrafta RPG w wydaniu singlowym i doczekać się nie mogę.
Ale RPG Władcy Pierścieni nie pogardzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby zrobili RPG :D ala Oblivion albo NWN chodzisz albo Legolasem albo Gimlim Może i nawet samym Aragornem :D to było by cool a o grafie to już nie wspomnę bo będzie zapewne szokująca :D:D:D i bardzo dobrze :p

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować