Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

STALKER: Clear Sky w planie wydawniczym CD Projekt!

61 postów w tym temacie

No może to będzie coś lepszego pod względem graficznym, bo "Cień Czarnobyla" to pod względem grafiki się nie pokazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak się cieszę z tej informacji !! :) Do szczęścia braku mi tylko wzmianki o wydaniu kolekcjonerskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam! :) W pierwszego S.T.A.L.K.E.R.a grałem z wielką przyjemnością, dlatego muszę mieć Clear Sky, najlepiej w wersji kolekcjonerskiej. Mam nadzieję, że CDP przygotuje takową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że na steamie nigdy nie ma żadnych spolszczeń tzn. są ale same menu i napisy. Bez dialogów...

Jeśli nie rozumiem to mi wytłumacz...

W sumie niby na steame cień Czarnobyla był ale jeśli ma być exclusivem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

slear sky jest exlusivem dla steam ale wylacznie jesli chodzi o mioejsce zakupu czyli nie kupisz clear sky na innej platformie niz steam (czyli nie bedzie on dostepny przez chociazby d2d) aczkolwiek predzej czy pozniej na pewno bedzie mozna clear sky nabyc u innych internetowych sprzedawcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Clear Sky będzie równie dobrze spolszczony co poprzednik. Szczególnie podobał mi się głos lektora, w Cieniu Czarnobyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:24, tomek-bob napisał:

Super!!! Już sie przestraszyłem że wydawac go będzie Cenega! Uff najlepsza wiadomośc
jaką dzisiaj dostałem!!


Moją sympatie już sobie zaskarbiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować