• 0
RobeN

Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier

Pytanie

Temat skierowany do wszystkich, którzy nie są pewni, czy dana gra uruchomi się na ich komputerze.

Wszelkie sprawy techniczne należy kierować już do wątków precyzyjnych, traktujących o konkretnych przypadkach.

W wątku tym prosimy umieszczać tylko konkretne zapytania. Za wypowiedzi nie związane z tematem wątku użytkownicy będą surowo karani :)

Czasami warto przed zadaniem pytania zajrzeć do "wymagań sprzętowych" poszczególnych gier umieszczanych na naszej stronie w bazie Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5485 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

/.../
Hmmm, obie wymienione przez ciebie gry na dość leciwym X1950PRO działały nie najgorzej w max. Biorąc pod uwagę, że twój HD3450 osiąga mniej więcej 1/3 tej wydajności, to w niskich powinno być płynnie.
A jak już coś chcesz wymieniać, to zacznij od karty właśnie, a nie procka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A na moim kompie pójdzie CoD:MW2?

AMD Atchlon 64x2 5000+
GeForce 8500 GT 256mb
2 GB Ramu

PS: Aha, i jeszcze czy pójdzie na tym kompie Borderlands?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.11.2009 o 16:41, Czarek188 napisał:

CoD:MW2 pójdzie na średnich bo to doskonale zoptymalizowana gra. Co do Borderlands nie
mam pojęcia.


Aha, ok dzięx:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam bardzo duże wątpliwości czy na tym kompie wyciągniesz średnie detale w CoD: Modern Warfare 2. Karta GeForce 8500GT już w momencie swej premiery nie nadawała się praktycznie do gier a co dopiero teraz po kilku latach, procesor też nie jest zbyt dobry na nowe gry i jeśli da rade włączyć średnie detale to na pewno nie w wyższej rozdzielczości niż 800x600 tylko kto w takiej dziś gra? A Czarek188 w tą grę pewnie jeszcze nie grał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak będzie mi chodził MW2 na moim laptopie C2D 2,26GHz, 320GB, 4GB DDR2, GF 9600M GT i jeszcze to samo pytanie tylko ze innym laptop z karta GT230 4gb ram i C2D 2,13 (Vista na obu laptopach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wydaje mi się że gra jakoś tam będzie chodzić, ale jeśli to ma być płynna rozgrywka, czyli około 30FPS, to będziesz musiał ją odpalić w bardzo niskiej rozdzielczości i z detalami zjechać do minimum. Tak czy inaczej postaraj się możliwie jak najszybciej wymienić tą kartę na coś mocniejszego, wtedy możesz jeszcze podkręcić procesor i nowsze gry będą chodzić znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.11.2009 o 14:07, Eternal101 napisał:

czy ja sie doczekam piepszonej odpowiedzi na moj problem czy nie zabardzo??


A może być posolona odpowiedź, bo pieprz się skończył?
Powinno działać w średnich detalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.11.2009 o 14:34, ziptofaf napisał:

> czy ja sie doczekam piepszonej odpowiedzi na moj problem czy nie zabardzo??

A może być posolona odpowiedź, bo pieprz się skończył?
Powinno działać w średnich detalach...

Sorki za uniesienie się ale niezbyt mi dziś się dzień udał i jeszcze nikt mi nie odpowiadał :/ to się lekko zdenerwowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się