• 0
RobeN

Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier

Pytanie

Temat skierowany do wszystkich, którzy nie są pewni, czy dana gra uruchomi się na ich komputerze.

Wszelkie sprawy techniczne należy kierować już do wątków precyzyjnych, traktujących o konkretnych przypadkach.

W wątku tym prosimy umieszczać tylko konkretne zapytania. Za wypowiedzi nie związane z tematem wątku użytkownicy będą surowo karani :)

Czasami warto przed zadaniem pytania zajrzeć do "wymagań sprzętowych" poszczególnych gier umieszczanych na naszej stronie w bazie Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5485 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 27.05.2010 o 15:12, Nerr012 napisał:

Mam pytanie czy na moim sprzęcie : Ram 3GB , Ati Readon 3600 HD , AMD Phenom 9500 Quad
Core 2,20 pogram na średnich wymaganiach w Star Wars: The Force Unleashed ?


Trochę słaba grafa (reszta nawet spoko do tego tytułu) ale w 1240x1028 powinieneś w średnich pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Procesor T4300 2x 2.1 GHz, 3 GB RAMu, Radeon 4570 HD 512 VRAM. Na jakie ustawienia mogę sobie maxymalnie pozwolić tak by płynnie chodziło w:

Gothic 3 - po spatchowaniu do 1,72
Prince of Persia (ten z 2008r.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Czy pójdzie mi Battlefield Bad Company 2 na takim starym sprzęcie: AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.60, 2GB Ram, GF 9800GT 512mb?

edit: zapomniałbym o najważniejszym - na jakich detalach mógłbym liczyć na normalną rozgrywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Magok ty się człowieku tylko chyba tutaj po to wypowiadasz, żeby posty nabijać...


Mówisz, że Oblivek mi pójdzie na nisko-średnich. Ok.
Kupiłem Obliviona, zainstalowałem, ustawiłem na nisko średnie. Płynnie.
Zaryzykowałem - raz kozie śmierć. Wysokie. Płynnie.
Jak się bawić to się bawić. Full AA, 1440x900. Płynnie.

Idźmy dalej. Loki: Mówiłeś o średnio- wysokich. Ustawiłem. 0 ścin.
Wysokie all + rozdzielczość 1440x900. 0 cięcia :)

Czytałem kilka Twoich odpowiedzi na posty różnych userów i w Twoich wypowiedziach czasem po prostu brakuje sensu.

Mówiłeś, że moja grafika jest słaba. Tak jak mówiłem, komp nie jest superszybką maszyną, złożony raczej nie do najnowszych gier, ale CoD4 i CoD6 ciągnie zaskakująco dobrze w wysokiej rozdzielczości i ładnych detalach, a to mi wystarcza.

Koniec mojej baaardzo długiej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.06.2010 o 22:11, kamil_E1 napisał:

Witam. Czy pójdzie mi Battlefield Bad Company 2 na takim starym sprzęcie: AMD Athlon
64 X2 5000+ 2.60, 2GB Ram, GF 9800GT 512mb?

edit: zapomniałbym o najważniejszym - na jakich detalach mógłbym liczyć na normalną rozgrywkę?


Myślę, że spokojnie ruszy w 1280x1024 w średnich :)
W najnowsze BC gralem tylko na X360, ale wcale nie wygląda tak oszałamiająco, jak reklamowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Intel® Pentium® Dual-Core 2,2 GHz T4400, FSB 800 MHz
4 GB DDR3
Radeon HD5650
Czy pójdą mi takie gierki przynajmniej na średnich detalach:COD4, Splinter Cell:Conviction, MafiaII,GTA IV i dodadtki?
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

CoD 4 poleci bez trudu na maksa. SC i Mafia - nie wiem, ale średnie powinny być. GTA 4 - tutaj bardzo liczy się procesor, ale myślę że mimo wszystko średnie detale będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

X3: Konflikt Terrański.....Uciągnie?

Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.66GHz [3.2GHz max]
1.5 GB RAM
GeForce 8400 GS 512 MB

Jestem fanem gatunku i przymierzam sie do X3KT ale nie wiem czy komp da rade...:/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się