• 0
RobeN

Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier

Pytanie

Temat skierowany do wszystkich, którzy nie są pewni, czy dana gra uruchomi się na ich komputerze.

Wszelkie sprawy techniczne należy kierować już do wątków precyzyjnych, traktujących o konkretnych przypadkach.

W wątku tym prosimy umieszczać tylko konkretne zapytania. Za wypowiedzi nie związane z tematem wątku użytkownicy będą surowo karani :)

Czasami warto przed zadaniem pytania zajrzeć do "wymagań sprzętowych" poszczególnych gier umieszczanych na naszej stronie w bazie Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5485 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.02.2008 o 17:39, bartez743 napisał:

W jakich ustawieniach radzicie mi grać w Crysisa na kompie ATI Radeon X1950 PRO 512
MB, 2 GB RAMu, i Athlonie 3200+?


Na średnich detalach pójdzie ci płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A która z nowszych gier pociągnie na GeForce5500 FX?:P

A i mam takie pytanie:Wiadomo jakie będą wymaganie gry Lost the game?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.02.2008 o 18:02, Bingolo napisał:

A która z nowszych gier pociągnie na GeForce5500 FX?:P

A i mam takie pytanie:Wiadomo jakie będą wymaganie gry Lost the game?


Gothic 3, oblivion. Karta ma dużo pamięci ale niestety shader tylko 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.02.2008 o 18:40, Bingolo napisał:

Oblivion?A mi się zdawało że to ma gigantyczne wymagania.No ale dzięki.:)


Oblivion!? Oblivon w porównaniu z G3 ma malutkie wymagania. Gothic 3 niby wymagana 5200FX, ale na 7600 mi się nawet tnie, a co do Obliviona - chodził mi tak sobie płynnie na 6200, czyli z 5500 powinno być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.02.2008 o 18:40, Bingolo napisał:

Oblivion?A mi się zdawało że to ma gigantyczne wymagania.No ale dzięki.:)

HeHe Oblivion chdził mi prawie na maksach (tekstury itp) przy rozdzielczości 1024/768 na GF6600 , procek 1,8 GHz i 512 RAM bez zacięcia!!! Za to G3 przy 1,5 GB RAMu (po dołożeniu 1GB do poprzedniej konfiguracji)hulało gdzies kolo 1 klatki na sekunde :D:D:D nie dało sie grac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Drodzy użytkownicy troszeczkę odbiegacie od tematu,... to nie temat pochwal sie ze mam super kompa... tylko pytania i odpowiedzi na temat wymagań... proponowałbym się wczytać uważniej zasady podforum oraz post przypięty w tym temacie.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pójdzie Ci max na średnich detalach, na więcej nie licz :)


Czy Wiedźmin pójdzie mi na Athlon 3000+ 2,53 GHz 1 GB RAM i Sapphire Radeon X1600 PRO 512/256MB?? Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.02.2008 o 20:55, bezimienny15 napisał:

> Oblivion?A mi się zdawało że to ma gigantyczne wymagania.No ale dzięki.:)
HeHe Oblivion chdził mi prawie na maksach (tekstury itp) przy rozdzielczości 1024/768
na GF6600 , procek 1,8 GHz i 512 RAM bez zacięcia!!! Za to G3 przy 1,5 GB RAMu (po dołożeniu
1GB do poprzedniej konfiguracji)hulało gdzies kolo 1 klatki na sekunde :D:D:D nie dało
sie grac ;]

U Mnie G3 hodził na max detal w rozd.1680/1650 i grało sie super(C2De4600@3,6GHz 2gb GF8800gt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy Unreal Turnament III pójdzie?? (niby wymagania spełniam)

procesor: AMD Sempron 2500+
RAM: 768 MB
karta graficzna: ATI Radeon 9600XT 128 MB shadery wiadomo 2.0
system: Windows XP bez SP 1 i 2 xD
Proszę o pilną odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest <-- Wybieramy grę z listy i klikamy "Can you run it?". Analizuje naszego kompa i mówi nam, czy spełnia minimalne oraz zalecane wymagania.

Proszę, żeby ktoś to podpiął, bo to najlepszy sposób na sprawdzenie, czy gra pójdzie. Stronka mnie jeszcze nigdy nie zawiodła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Temat jak ulał otóż mam pytanie.
Na jakich detalach będzie mi chodził TimeShift komputer w opisie. Bo wymagania gier i stronki z tymi rzeczami dokładnie nic mi nie mówią. Jakich detali mogę się spodziewać? Oczywiście mój komputer jest z optymalizowany na maksa, komputer czysty, defragmentowany regularnie itp. Drugie pytanko takie Podobno w Soldier of Fortune Payback można ustawić tylko samą rozdzielczość w grze i nie można kontrolować ani Detali i innych efektów a mój komp wymagania minimalne spełnia to jak to wygląda skoro gra automatycznie na maks detalch się włącza a rozdzielczość u mnie na niskich np. 800x600 wygląda okropnie bo mam LCD 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.02.2008 o 14:18, zdano007 napisał:


Hey all chodZi mi o gre Gild Wars
Mam procek 1,4 GHz
i512 mb ram
a zalecane jest 4,8GHz i 1024 GB ramu czy mi to wogóle pujdzie?


No z tym prockiem to troche przesadziles jakie tam znowu 4,8 GHz? A jeśli chodzi o reszte to podaj jeszcze jaka masz karte graf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.02.2008 o 14:18, zdano007 napisał:


Hey all chodZi mi o gre Gild Wars
Mam procek 1,4 GHz
i512 mb ram
a zalecane jest 4,8GHz i 1024 GB ramu czy mi to wogóle pujdzie?

masz na szczęście złe dane twój komputer powinien bez większych problemów ruszyć GW
PS: na pewno chciałeś napisać 4.8 GHz i 1024 GB a nie 1,8 i 1024 MB ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A mnie tak bo pokazuywala ze nie odpale TDU,a odpalilem. Za bardzo sie przejmuje iloscia pamieci na karcie i szybkoscia taktowania proca (AMDki maja niskie taktowania, ja mam 1,6 a chodzi jak 2,8 GHz) i czasem tym myli. Najlepiej jest po prostu demo wyprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy mógłbym liczyć na "jako takie" działanie World in Conflict na tym komputerze? Oczywiście wszystkie opcje minimum, najmniejsza rozdzielczość itp.

AMD Athlon 200+
ATI Radeon 9200 128mb PS 1.4
512 ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się