Zaloguj się, aby obserwować  
ElMundo

Kibice i kibole - czy potrafimy ich rozróżnić

29 postów w tym temacie

Skąd to wiesz- z żydorczej czy z Tvn? Baseballe lol, słyszeliście o czymś takim jak pakt anty sprzętowy? A co do tego co mówisz DJ to masz racje, mi tylko chodzi o to, że nie wiadomo na co psy ingerują w walki poza stadionowe, a w nich nikt postronny nie cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:18, Malakhir napisał:

Cóż ja powiem że kiboli nigdy nie widziałem na meczach kosza

Koszykówka ostatnimi czasy jest dość mocno spiknikowana, więc ciężko spotkać prawdziwych kibiców ("kiboli"). Aczkolwiek niektóre kluby mają ekipy.Ciekawy jestem jak wy odróżnacie tych niby chuliganów/kiboli od innych "kibiców"? To niby widać po wyglądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:16, Manieklbl napisał:

A co do tego co mówisz DJ to masz racje, mi tylko chodzi o to, że nie
wiadomo na co psy ingerują w walki poza stadionowe, a w nich nikt postronny nie cierpi.


Hm... kontrowersyjna sprawa.

Dnia 02.03.2008 o 15:16, Manieklbl napisał:

Skąd to wiesz- z żydorczej czy z Tvn? Baseballe lol, słyszeliście o czymś takim jak pakt
anty sprzętowy?


Sądzę, a raczej jestem pewien, że Yanek napisał to w formie żartu, więc nie ma o co się kłócić.
O owym pakcie na tym forum słyszało zapewne nie więcej niż 0,1% Użytkowników. Nie wszyscy mają takie obeznanie w temacie, jak Ty, więc postaraj się dostosować bądź nie porównywać do swojego stanu wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:21, Manieklbl napisał:

> Cóż ja powiem że kiboli nigdy nie widziałem na meczach kosza
Koszykówka ostatnimi czasy jest dość mocno spiknikowana, więc ciężko spotkać prawdziwych
kibiców ("kiboli"). Aczkolwiek niektóre kluby mają ekipy.Ciekawy jestem jak wy odróżnacie
tych niby chuliganów/kiboli od innych "kibiców"? To niby widać po wyglądzie?

Zazwyczaj sątroche upici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosz to szkoda gadać. Śpiewa tylko młyn a reszta wpierdziela popcorn :/ toż to żal jest. Ci "kibice" co najwyżej śpiewają WKS, WKS i to tylko Ci bardziej rozgarnięci, reszta (jakieś babcie, dzieci 5letnie) nawet nie wiedzą co się na boisku dzieje. Jest tylko jeden sposób aby rozruszać halę: tzw. "cała hala odpowiada". Wtedy dopiero słychać tych piknikowców.

co do piłki nożnej. Tu także dużo pikników. a legalizowanie ustawek i nieangażowanie się policji w nie to byłaby jakaś masakra. Nie wszyscy traktują ustawki jako sport. Niektórzy naprawdę mają coś z banią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają z banią czy nie mają, moim zdaniem to ich indywidualna sprawa, dlatego zwyczajnie nie rozumiem takiej ingerencji. Zajeliby się ważnymi sprawami a nie problemów szukają tam gdzie ich nie ma, no ale to nie jest temat o policji więc na ten temat koniec. To co napisał Malakhir to żal całkowity, masz jakiekolwiek doświadczenie żeby to stwierdzić? Żeby moje zdanie było jasne- jestem jak najbardziej przeciw pobiciom niewinnych, nie zaangażowanych osób, oraz osób które w niczym uczestniczyć nie chcą, jednak nie neguje tych którzy drobią to dobrowolnie- ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować