Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

D'jinni - edytor do Wiedźmina dostępny wkrótce

86 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 18:00, Test Drive napisał:

Ciekawe co będzie można dokładnie stworzyć od podstaw przy pomocy tego edytora.


Ech, przestań spamować w komentarzach, bo nawet ich nie czytasz. Bo gdybyś czytał, to wiedziałbyś co można stworzyć za pomocą D''jinii.

Co do newsa - zapowiada się nieźle, jeśli wyjdzie coś w stylu NWN-owskiej Aurory, to w połączeniu z pomysłowością twórców może pojawić się coś ciekawego. :] Może nawet fabuła z książek? Ktoś się podejmie takiego zadania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 18:08, Adham napisał:

Może nawet fabuła
z książek? Ktoś się podejmie takiego zadania? :)


Watpie, chociaz zalezy czy bedzie mozliwosc projektowania wlasnych lokacji (miast, osad, domkow itp.) oraz postaci (Yennefer itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... Patrzymy, a tu pod koniec roku:

"Wiedźmin 1,5 - Zemsta Fanów"

Ale dostęp do edytorów to jeden z najlepszych chwytów marketingowych twórców gier, jestem na tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to spóźnione, na oficjalnym forum Wiedźmina edytor ma już subforum, w którym już toczą się dyskusje o Djinni'' m z udziałem REDów :P Gdzieś od początku roku.
Ale rozumiem, potrzebne jest potwierdzenie znajdujące się na jakimś wielkim serwisie, spoko. W końcu forum to czasem niezbyt wiarygodne źródło informacji.

PS Wbrew pozorom, ja nie ironizuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę sie doczekać :] w samotne wieczory będę miał co robić :] fajnie by było jakby D''jinni wyszedł w lutym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźcie wszyscy tak do przodu bo wam z tyłu zabraknie :D. Założę się że używanie tego edytora to będzie mega wyzwanie i wielu się zniechęci na widok skomplikowania jakie będzie towarzyszyło budowaniu questów od nowa. Tylko szkoda że budowanie dialogów będzie sie odbywało bez dubbingu. Bo raczej IVONY albo innego syntezatora mowy to nie dołączą :D W sumie już w najbliższym czasie mogli by podać datę wypuszczenia D''jinniego. Założę sie że będzie jak z Patchami - ostateczną datę będziemy znali jak już go wypuszczą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa taki edytor. Wiedźmin odżyje na nowo :)

W wielu grach przydałby się taki edytor, a że Wiedźmin taki otrzymał to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować