• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Witcher1990

Neverwinter Nights1 problemy

Pytanie

Witam mam taki problem: zainstalowałem podstawkę NWN,a potem dodatki do niej (extra klasyka next). Po wczytaniu głównego menu chciałem wybrać opcje dźwięku ale wyskakiwał błąd i gra wychodziła do windowsa. Po rozpoczęciu nowej kampanii, gra lekko się ścina i jest problem z wyświetlaniem niektórych elementów np było zadanie, w którym trzeba odnaleść miecz jakiegoś ducha wg poradnika leży on koło pułapki, lecz u mnie go nie ma. Podobny problem jest z przeciwnikami np mój towarzysz zaczyna atakować szczury, które są niewidoczne! Czasami jest problem z drzwiami gdyż też są niewidoczne, lub nie chcą się otwierać, a po wyjściu z krypty gra za każdym razem się wiesza. Próbowałem ją zaktualizować jednak widocznie mam już najnowszą wersję, gdyż system mówi że nie ma czego aktualizować. Zanim zainstalowałem dodatki próbowałem grać na podstawce i wszystko było ok. Czyżby wina dodatków?
To mój sprzęt: Toshiba Satellite A200
Intel Core Duo 2.0
GeFoce Go 7300
2GB ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

57 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Plik zawsze nazywa się NWN.INI
Co do sterowników, to musiałbyś w takim razie pobrać jakieś Mobility Mod Drivers.
Zaraz wyszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.Ostatnio znów chciałem zacząć tworzyć moduły,ale przy wczytywaniu się jakiegokolwiek obszaru w edytorze wyskakuje mi taki błąd (screen).Wiecie co to?

20080223193659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po zainstalowaniu poprawki udało mi sie zainstalować sterownik, który z wersji 6.14.10.9420 przeszedł w wersję 6.14.11.6344. Ale nadal nie mogę znaleźć tego pliku NWN.INI. Nie ma takiego w głównym katalogu gry, a bez jego wyedytowania problemy nadal są:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Mam czarny ekran gry z kursorem. Gra nie działa. Zrobiłam tak jak poniżej
Edycja pliku nwn.ini
Proszę wyedytować plik nwn.ini* i dodać w nim wpis "AllowWindowedMode=1".
Po uruchomieniu gry skorzystaj z kombinacji klawiszy Alt+Enter.
Gra powinna przejść do trybu okna. W trybie okna w opcjach gry proszę zmienić rozdzielczość, na taką jaka Ci odpowiada.

*pik nwn.ini znajduje się w głównym katalogu gry

niestety problem nie jest rozwiany
być może nalezy wpisać "..." w jakimś konkretnym miejscu.... a może bez cudzysłowa czy z...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wklej jeszcze raport DxDiag.
W tym przypadku istotna jest wersja sterownika karty graficznej oraz pakiety kodeków audio/video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem, kupiłem dzisiaj NWN Diamentową Edycję (w empiku) no i zainstalowałem, wpisałem normalnie te klucze. Odpalam grę wymaga mi klucza do NWN (pisze, żebym podał klucz) no to wstukuję ten od podstawki i...wywala, że zły patrze no dobrze wpisałem. Podałem więc ten od SoU i o dziwo przeszło, teraz chce klucz do HoU i żaden z tych trzech nie pasuje - po wpisaniu tego od HoU okienka się czyszczą i dalej chce numer do HoU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Prawdopodobnie podałeś nieco błędne klucze podczas instalacji lub coś wpłynęło negatywnie na instalację gry.
W tym wypadku uruchom komputer w trybie czystego bootowania i w nim ponownie zainstaluj grę (wcześniej ją odinstaluj). Jeśli problem powtórzy się, prześlij skan/zdjęcie kluczy poprzez formularz do pomocy technicznej.

Czyste bootowanie:
Tu:
http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=3027
lub tu:
1. Na klawiaturze wybierz kombinację „Logo Windows” + R
2. W oknie uruchom wpisz "msconfig" (bez cudzysłowów)
3. W narzędziu konfiguracyjnym wybierz "Uruchamianie selektywne" i odznacz:

Przetwarzaj plik system.ini
Przetwarzaj plik win.ini
Załaduj elementy startowe

4. Przejdź do zakładki "Usługi"
5. W zakładce usługi zaznacz "Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft" i wyłączyć wszystkie pozostałe usługi.
6. Zatwierdź zmiany i ponownie uruchom komputer

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz powrócić do uruchamiania normalnego (powtarzając powyższą procedurę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

First. Otwórz plik nwncdkey.ini, który znajduje się w głównym katalogu z grą - u mnie jest to C:\Program Files\Neverwinter Nights. Po drugie - po informacjach od wydawcy gry w pliku znajduje się sekcja [CDKEY], gdzie powinny znajdować się trzy Klucze Produktów (spójrz na załączoną ilustrację). W części Key1= wpisz Klucz Produktu od podstawowej części gry, w Key2= - od pierwszego dodatku i analogicznie w Key3= - od drugiego dodatku do gry. I na koniec - zapisz plik i uruchom grę. Zadziałało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Usunąłem obrazek (chociaż już pewnie za późno) przecież tam były twoje kody, aktualnie możesz zapomnieć o grze po internecie bo piraci już je prawdopodobnie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.06.2008 o 00:45, LordYoghurt napisał:

First. Otwórz plik nwncdkey.ini, który znajduje się w głównym katalogu
z grą - u mnie jest to C:\Program Files\Neverwinter Nights. Po drugie - po informacjach
od wydawcy gry w pliku znajduje się sekcja [CDKEY], gdzie powinny znajdować się
trzy Klucze Produktów (spójrz na załączoną ilustrację). W części Key1=
wpisz Klucz Produktu od podstawowej części gry, w Key2= - od pierwszego
dodatku
i analogicznie w Key3= - od drugiego dodatku do gry. I na koniec
- zapisz plik i uruchom grę. Zadziałało?


No wykonałem to i nic, ciągle chce numery seryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem pojawia się gdy wpisze się błędne numery. Prześlij zgłoszenie do pomocy technicznej i załącz skan/zdjęcie swoich kluczy w celu ich weryfikacji.
Czasami problem pojawia się w momencie, gdy program antywirusowy chroniąc rejestr nie pozwala na wpisanie w odpowiedni klucz numerów seryjnych gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

sig., nie jestem aż tak naiwny, by umieszczać swoje Klucze Produktu w Sieci. Spójrz jeszcze raz na tą ilustrację i dokładnie się jej przyjrzyj... ;-P Każdy z nich został zmieniony...

20080607113053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Instalator nie pozwala na wprowadzenie błędnych Kluczy Produktu, uniemożliwiając instalację gry... Co do programu antywirusowego - po dokładnym przeanalizowaniu rejestru systemu, zarówno pod Microsoft Windows Vista Ultimate, jak i Microsoft Windows XP Professional z całą pewnością mogę stwierdzić, że nie znajdują się w nim Klucze Produktu, tylko w pliku nwncdkey.ini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować