Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube #30

24 postów w tym temacie

Faktycznie, to chyba jeden z lepszych filmików jakie daliście nam zobaczyć na waszym kanale. Warte uwagi były tez trailery GTA IV i gameplay''e z GH3. Jako fan Zagubionych, nie mogę zapomnieć o zapowiedzi Lost: The Video Game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta gra się nie przyjmie na PC, powód, drugi kontroler, owszem można grać w taki sposów, pierwszy gracz, Mysz + Klawa, drugi gracz, Pad, tylko wtedy drugi player miałby nie równe szanse, no chyba że myszek chodził by i strzelał, a padzik biegał i np. osłaniał (XD), i nosił zakładników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku fajnie wszystko wyglada , i tak nie mam Xsa i nie zobacze jak ta gra będzie wyglądac naprawde , może Seph się podzieli wrażeniami jkaby kupił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet b. dobrze się zapowiada, te obietnice......
Chociaż w trailerze odkryłem nieopatrzność, jak to kule przelatują przez noszonego jeńca. ;P


EA takie jest, że naobiecuje i nawet jakaś dobra gra wyjdzie, jednak jak to robi EA - wydaj i zapomnij.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak migają mi co jakiś czas te newsy o gramowym klipie tygodnia na Youtube, ale od czasu pierwszej informacji na ten temat nie przyjrzałem się temu bliżej ;P...
A więc, co my teraz mamy? Army of Two - przyznam szczerze, że nie znam. Co to w ogóle jest, strzelanka? Mam nadzieję, że nie, bo ostatnio gier z tego gatunku mamy jak lodu... A samego filmiku niestety nie obejrzałem, bo zawsze wolę je oglądać bezpośrednio na YB, a przekierowanie jakieś zrypane jest ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto nie kojarzył które to Army of Two - to tam tamuje się krwawienie z ran postrzałowych tamponem (tak jak w rzeczywistości BTW - serio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie super szkoda że nie na PC. Co do filmiku fajnie wygląda. Tylko ten gości co szedł z tym więziniem szedł prosto wrogów a jakoś go nie zabili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować