Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Apla" patenty na gry

27 postów w tym temacie

Niezbyt dobry ruch z ich strony, skoro i tak tworzą jedne z najlepszych odtwarzaczy "empetrójek" na świecie, to i jeszcze muszą robić konsolki, jakby im tego było mało....
Chociaż by zrobili tam jeszcze odtwarzacz no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już o tym słyszałem i zastanawiam się czy coś z tego wyjdzie. Mac jest uważany za komputer do pracy, więc może Apple postanowiło zrobić sprzęt do gier. Takie uzupełnienie dla ich komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W USA pewnie i tak będzie na to szał jak na iPhone. W sumie liczę na to, że Apple się postara i nie będzie tak, jak z iPhone''m, którego obecnie dostępna wersja jest po prostu średnia, a raczej uśredniona, by był pretekst do wprowadzenia drugiej, wyraźnie lepszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie byłem przekonany do Apple. Może uda im się zmienić mój pogląd na ich produkty i programy (QuickTime).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeżeli Apple zdecyduje się na takie coś, będzie to ciekawą alternatywą PSP i DSa, a może nawet ich hybrydą? Pomyślcie tylko, dotykowy ekranik DSa i możliwości PSP, łoch!
Swoją drogą, dziwna jest ta historia ze znalezieniem podania w tym biurze. Co oni, chodzą po tym biurze i grzebią im w papierach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie miało najlepszą reklamę - marka Apple, IPhone, IPod jest bardzo rozpoznawalna - piszę tu o Zachodzie, bo u nas sprzęt za popularny nie jest - stosunek ceny/możliwości raczej niekorzystny dla przeciętnego Polaka (a raczej jego zarobków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka konsola byłaby na pewno mocniejsza od psp. Powstają nowe technologie i ceny na sprzęt tanieją. Konsola mogłaby zachęcać i dobrą ceną i powerem. Ale jakby nie było będzie bardzo miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apple chce wejść na rynek handheald''ów, ciekawe co z tego wyjdzie :) Dlaczego Microsoft nie zrobi jakiegoś kieszonkowego X-Box''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Znając Apple''a: zero możliwości dla rozwoju sceny i homebrew, brak obsługi filmów, zamiast normalnych mp3 dostęp tylko do iTunes, ŻAŁOSNY software i OLBRZYMIE ceny. Niech spi****ają, najbardziej znienawidzona przeze mnie firma ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sie nie moze udac, wyjdzie taka sama lipa jak z iPodem, ktory jest przereklamowanym i ultra drogim niepotrzebnym nikomu sprzetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak dla mnie to przy PSP i DS nie mają szans (ot co brak doświadczenia w tej dziedzinie). Poza tym czym by to nie było to i tak bym tego nie kupił (Nigdy nie kupie przenosnej konsoli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Apple chce wejść na rynek handheald''ów, ciekawe co z tego wyjdzie :) Dlaczego Microsoft nie zrobi jakiegoś kieszonkowego X-Box''a?

Taa jeszcze by tego brakowało:P Chociaż może nie psułby się tak jak X360...Wkońcu nie byłby duzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować