Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grambar - nowy element w materiałach na gram.pl

55 postów w tym temacie

Słabe.
Podaj dalej?... A nie lepiej skopiować link i wysłać na gg?
Żeby ocenić tekst wystarczyło tylko najechać i nacisąć, a teraz celuj w to małe to, zatwierdzaj...
beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obcykałem to przed chwilą i na zbędny bajer mi to wygląda ;]. Mi tam to przydatne raczej nie będzie, bo i tak wole ręcznie link skopiować niż wysyłać komuś newsa na mejla (!). Toż i tak, jak będziemy chcieli aby dana osoba szybciej ową wiadomość odczytała, i tak koniecznością będzie zaczepka na gg, czy też sms-em - ta akurat opcja, to krótko mówiąc, bezsens moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już musi być takie cuś do przesyłania dalej, mimo iż uważam że to zbędne, to przynajmniej oceniajke dajcie pod tym, tą starą, taką z jednym prostym kliknięciem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dziwny bajer. Zamiast jednego kilknięcia za ocenę potrzeba teraz trzech (wiem, wiem lenistwo), dodatkowo przesyłanie komuś na maila newsa jest już archaiczne skoro można lina przesłać chociażby przez GG. Przynajmniej coś tam robicie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za ikonki?

Spoko, widac tutaj same internetowe no-life''y maja siedziec, co znaja DOKLADNIE kazda Bog-wie-jaka ikonke. Spoko - ja tam jednak klikac w cos co nie znam nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo nieźle. Po tym podziale na gram.pl i CDP serwis jakoś przyśpieszył ze zmianami. Mam jedynie ze okiełznacie te wszystkie nowe opcje i nie skończycie jak chociazby ImRo, które swego czasu też sporo rzeczy dodawało pod użytkowników, a potem nagle padło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne usprawnienie od gram.pl :D Bardzo dobrze że ciągle pojawia się coś nowego ale szczerze mówiąc ten pasek bardziej mi przeszkadza niż pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować