Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Cin

Uderzenie Satelity

133 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2008 o 19:59, ElDudi napisał:

No padło na Polskę i bodajże koło 80 innych państw, więc nie wiem, gdzie doszukujesz
się wyróżnienia. Komunikat był ogólny i został wysłany do właśnie około 80 państw, w
tym i Polski.


Ale jakie to państwa bo nigdzie nie można się tego dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 19:48, Galadin napisał:

> A może dzięki czemuś takiemu USA chce nas zmobilizować do budowy tarczy, bo przecież

> dzięki Ameryce będziemy dalej żyli, więc będziemy mieli dług wdzięczności, ale raczej

> wątpię.

Myślisz tak jak ja. :) Wiadomo, to rodzaj propagandy. Sposób na wmówienie społeczeństwom
o tym jak ważne są coraz lepsze stosunki między naszymi państwami. Co za tym idzie -
coraz większe pieniądze niektórzy na tym zrobią. Niestety nie tyczy się to szarych obywateli.


Takie rzeczy z regóły psujastosunki międzynarodowe. Sam mieszkam w płd Polsce i jakoś mi sie nie uśmiecha by jakiś odłamek mnie zabił, pozbawił domu czy samochodu w imie ''polepszenia'' stosunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 19:59, łehehemati napisał:

Może Geralt! heh


Geralt zajmuje się potworami, więc jeżeli w nas uderzy to jeżeli się staniemy jakimiś mutantami to wtedy Geralt będzie mógł wkroczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłazić na dwór!

"W piątek nad Polską pojawi się tylko raz, pomiędzy 20:14:20 a 20:22:30, a w sobotę pomiędzy 20:08:50 a 20:16:55"

Już za chwilę będzie widać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:10, Falconer napisał:

Wyłazić na dwór!

"W piątek nad Polską pojawi się tylko raz, pomiędzy 20:14:20 a 20:22:30, a w sobotę pomiędzy
20:08:50 a 20:16:55"

Już za chwilę będzie widać :]


Mówisz o satelicie która zostanie zniszczona pod koniec lutego? Skąd masz takie info? I gdzie dokładnie będzie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:10, Falconer napisał:

Już za chwilę będzie widać :]

No na pewno ;] A powiedz ile z tych wszystkich satelitów latających w kosmosie widujesz co wieczór? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2008 o 20:13, Kraju92 napisał:

Mówisz o satelicie która zostanie zniszczona pod koniec lutego? Skąd masz takie info?
I gdzie dokładnie będzie widać?


Nie wiem gdzie dokładnie, ale to cytat ze strony o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze myślę, to właśnie zobaczyłem tą całą satelitę. Niczego specjalnego się nie spodziewajcie - wygląda to jak nieco bardziej świecąca gwiazda. Widać ją na wschodzie, tak przynajmniej mi się wydaje (bo nie wiem, czy to na pewno ten obiekt).

IMO cała sytuacja nieco śmieszna. Media robią z tego nie wiadomo jaką sensację, a przecież zagrożenie wcale nie jest wielkie. USA wszystkim się zajmie, a nawet jeśli nie, to obszar zagrożony uderzeniem ma rozmiar jedynie dwóch boisk do piłki nożnej. Już kilkanaście godzin przed uderzeniem będzie wiadomo mniej więcej gdzie się wszystko wydarzy, więc będzie można przeprowadzić ewakuację ludzi z zagrożonego obszaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:19, Lesz3yk napisał:

Jeśli dobrze myślę, to właśnie zobaczyłem tą całą satelitę. Niczego specjalnego się nie
spodziewajcie - wygląda to jak nieco bardziej świecąca gwiazda. Widać ją na wschodzie,
tak przynajmniej mi się wydaje (bo nie wiem, czy to na pewno ten obiekt).


Jeżeli to na pewno jest ta satelita, to ja sobie nie popatrzę, mimo że okno mam na wschód, ale u mnie w Łodzi są chmury na niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:18, Falconer napisał:


> Mówisz o satelicie która zostanie zniszczona pod koniec lutego? Skąd masz takie
info?
> I gdzie dokładnie będzie widać?

Nie wiem gdzie dokładnie, ale to cytat ze strony o2.pl


A podasz dokładnie linka, bo ja na o2 nie umiem się odnaleźć i nic tam nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:21, Kraju92 napisał:

Jeżeli to na pewno jest ta satelita, to ja sobie nie popatrzę, mimo że okno mam na wschód,
ale u mnie w Łodzi są chmury na niebie.

O tez jesteś z Łodzi :D Miło :D Sam chciałem zobaczyć a tu chmury xD A w ogóle tak jak ktoś wyzej napisał ja też uwarzam ze ta sytuacja jest po prostu śmieszna... Niepotrzebne nagłaśnianie sprawy przez media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą... jest się czym podniecać? Ich obowiązkiem jest destrukcja ich latającego w kosmosie złomu. Jeśli zależy im na partnerstwie z Polską, niech i nam teraz pomogą, ot, przez zniszczenie tego złomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:22, mefiperes napisał:

W Elblągu niebo zachmurzone, nie ma szans zobaczenia satelity, a szkoda. Ostatnie spojrzenie
na obiekt... :P

A to niby czemu ostatnie? Przecież ten satelita będzie krążył jeszcze przez kilka(naście/dziesiąt) dni, więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby ten obiekt zobaczyć i to zapewne nie raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:22, Robek 009 napisał:

> Jeżeli to na pewno jest ta satelita, to ja sobie nie popatrzę, mimo że okno mam
na wschód,
> ale u mnie w Łodzi są chmury na niebie.
O tez jesteś z Łodzi :D Miło :D Sam chciałem zobaczyć a tu chmury xD A w ogóle tak jak
ktoś wyzej napisał ja też uwarzam ze ta sytuacja jest po prostu śmieszna... Niepotrzebne
nagłaśnianie sprawy przez media.


Nie no dobrze że powiedzieli to w mediach a nie ukrywali, ale może i jest trochę śmieszna. Chociaż jak w nas uderzy to nikt się nie będzie śmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:38, Robek 009 napisał:

A wiadomo czy jakiej wielkości jest ta satelita? Bo ja tak wiadomości jednym uchem słuchałem
i nie zwróciłem uwagi :D


Chyba mówiono, ale nie pamiętam, wiadomo że jest pół tony groźnej dla ludzkości substancji (chyba chodziło o paliwo). Teraz mi się przypomniało że ta satelita chyba waży 2 tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:38, Robek 009 napisał:

A wiadomo czy jakiej wielkości jest ta satelita? Bo ja tak wiadomości jednym uchem słuchałem
i nie zwróciłem uwagi :D



Nie pamiętam, ale chyba nie większa niż dwa TIR`y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:41, Falconer napisał:

Nie pamiętam, ale chyba nie większa niż dwa TIR`y...


A ile waży jeden tir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować