Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 9600 GT zrecenzowany

68 postów w tym temacie

Przy pełnym obciążeniu pobiera około 250 watów, zaś w stanie spoczynku 157 watów. Czy to jakiś żart?? To ja wolę poczekać do wakacji i kupić sobie 88GTS ale tego nowszego :) teraz można już kupić za 800-1000zl a jak wejdą nowe karty to cena ich jeszcze spadnie :) na pewno będzie to bardziej wydajne od tego 96GT :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że to będzie przebój (pod względem wydajnośc/cena) i będzie jedną z najbardziej opłacalnych kart na rynku. Bardzo ciekawy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tutaj na szczęście poszczególni producenci będą mieli pole do popisu i zapewne za niewielką dopłatą będzie można zakupić produkt odpowiednio wyciszony."

Taaak, jasne... Założę się, że będzie taka sama sytuacja jak z 8800gt. 2-3 producentów zmieni chłodzenie, a reszta zadowoli się naklejeniem swojego logo na chłodzeniu referencyjnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę szczęśliwy gdy wyjdzie GF 9800 ale tylko wtedy gdy GF 8800 stanieje, bo na razie cena jest dość bolesna choć nie tak jak na początku sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zaczekam na dziesiątą serie. Na High-endowe karty z serii 9 narazi nie mam kasy a ten 9600 jakoś ma małą moc. W Crysis na medium ma tylko 30 fps? To ja tyle mam na moim „starym” GeForce 7950. Najpierw myślałem, że to wina sprzętu, na którym ją testowali, ale jak przejrzałem ten dwudziesto stronicowy artykuł to PC raczej mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, czy mnie coś ominęło? Przeglądam test tej karty a tam: hl2 episode 2 - DX10 - XP. To jest dx10 na xp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dwa posty pod rząd, ale tak zerknąłem na wydajność tej karty w Quake Wars i kolesie, którzy robili ten test pokazali, jakimi są świetnymi „specjalistami”… Że coś jest nie tak widać już po tym, że niezależnie od rozdzielczości różnica jest ok. 2 fps-ów co przy różnicy w rozdzielczości 1280x1024 a 1920x1200 jest niemożliwe. Dzieję się tak, ponieważ Quake Wars domyślnie ma ustawioną maksymalną wyświetlaną ilość klatek. Da się to oczywiście zmienić jedną komendą w konsoli, ale jak już mówiłem ci geniusze nawet tego nie zauważyli…

> Zaraz, zaraz, czy mnie coś ominęło? Przeglądam test tej karty a tam: hl2 episode 2 -
> DX10 - XP
. To jest dx10 na xp??

...kolejny błąd? Kiepski ten test.

BTW Jeśli to prawda żę cena tej karty ma być na poziomie 500zł to chyba kupię sobie dwie i zrobię SLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, bedzie tanio ale nie az tak, wersja 256 mb pewnie lekko ponizej 600 zl, te podkrecone i z 512, czyli te ktore wydajnosciowo bija radka 3870 beda odpowiednio wiecej kosztowac, tak 650 - 700 zl. Karta zapowiada sie naprawde dobrze, szkoda ze cenowo na rynku kart to za wiele nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co? Czyli najnowszy GeForce jest gorszy od mojego 8800gt? Hehehe,no nie wytrzymam,chyba po to się robi nowe karty,żeby były lepsze od starych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu mialby byc lepszy ? Przeciez to inna polka cenowa i jest to konkurencja dla Radeonow 3850 i Gf 8600gt oraz 8800gs a nie 8800gt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche to dziwne oO 500-600 zl i masz juz najnowsza karte na rynku ? Jezeli cena utrzyma sie na takim poziomie to i ja (zwykly nastolatek) bede ogl pomyslec od kupieniu takiej karty (miesiac pracy w wakacje i luz, bedzie z 600zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalnie super, taka karta za taką cenę, ale zobaczymy co na to ATI, bo jak zajdą z cenami to będzie ciężki wybór, tylko jak zawsze pozostaje jedno ale, karty z serii HD38X0 rozwiną skrzydła około czerwca, bo wtedy w końcu sterowniki zostaną zoptymalizowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle, jeżeli cena będzie taka jaką zapowiadał producent to będzie prawdziwy hit, zejdą jak świeże bułeczki.
Sam też się zastanawiam nad kupnem, tylko czy jest sens, czy nie lepiej wymienic wszystkie podzespoły, jeżeli procek mogę mieć max 2GHz z jednym rdzeniem - prawdziwy dylemat :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas czekam na kartę od AMD/ATI, która będzie w końcu mogła walczyć na rynku kart "nowej generacji". Nie ma się co oszukiwać obecnie to Nvidia ma przewagę na rynku i to ona dyktuje warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaaa, chętnie sobie bym kupił tę kartę, ale kurde PCI ekspress 2.0 czyli nowa płyta główna... czyli 2x tyle ile normalnie bym za karte zapłacił... tyle samo by mnie to kosztowało gdybym kupił GeForce 8800 GT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować