Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konferencja CD Projektu już za chwilę

64 postów w tym temacie

No ja mówię będzie albo dodatek albo jak pisze Lasca wersja na konsole. Ale co do squela to zdaje mi się że za dużo roboty z tym będzie. :)

Więc dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO będzie mowa o Djinnie, nadchodzącym patchu oraz rekrutacji w CDPR do nowego projektu - Witcher 2 albo jakiś dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planescape Torment i Saga Infinity w planie wydawniczym CDP to jedyna forma "niespodzianki" jaką bym zaakceptowałbym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin za darmo do ściągniecia w necie to ta niespodzianka. :D:D

A tak na serio sam jestem ciekaw co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, oczywiście CDA już wie, inne pismaki zaraz się dowiedzą a gracze czekają jak te debile na jakąś informację :-) To naprawdę zaczyna się robić nudne, takie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne CDP pracuje nad dodatkiem do wiedźmina, premiera ma być albo lipiec albo wrzesień (dobre źródło ;p), a poza tym liczę na jakieś fajne premiery dobrych tytułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 11:20, Mistic napisał:

No tak, oczywiście CDA już wie, inne pismaki zaraz się dowiedzą a gracze czekają jak
te debile na jakąś informację :-) To naprawdę zaczyna się robić nudne, takie podejście.


to znaczy co? ze jakis mistic ma miec exclusive na wszystkie informacje na miesiac przed ich opublicznieniem?
na całym swiecie, we wszystkich branzach i instytuacjach jest tak, a nie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze to bedzie jakies rozszerzenie do gry typu multiplayer bo sequel to na pewno nie bedzie bo juz wczesniej mowili o tym a to by nie byla niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że plan wydawniczy na ten rok będzie obfitował w same rewelacyjne produkcje. No i jeszcze ta niespodzianka... hmm... mam nadzieję (i chyba tak będzie), że to będzie zapowiedź dodatku do Wiedźmina albo po prostu kolejna część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dodatek do wiedźmina by mi pasował, czekam na pewne poprawki, a że kupić grę mam zamiar pod koniec bieżącego roku to taka złota edycja by mi pasowała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już ponad dwie godzinki minęły, chyba konferencja się już skończyła... Moglibyście więc już walnąć jakąś relację, bo jestem bardzo ciekaw co to za niespodzianka związana z Wiedźminem. Pewnie jakiś dodatek, albo wersja na konsole, jednak wolę oficjalne informacje niż plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować