Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konferencja CD Projektu już za chwilę

64 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 10:05, cedricek napisał:

Hmmm..Niespodzianka?
Dajcie spokój. I tak wszyscy wiedzą, że chodzi o Wiedźmina 2 :D. A także o to, że pojawi
się na wiosnę, bo CDP red robiło go równocześnie z Wiedźminem1 :D
To było łatwe. Dedukcja :)


Wnioski z Twojej dedukcji najbardziej mi się podobają :) Jestem zaaaaaa :) Już nie mogę doczekać się relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:36, Paladynka napisał:

> Hmmm..Niespodzianka?
> Dajcie spokój. I tak wszyscy wiedzą, że chodzi o Wiedźmina 2 :D. A także o to,
że pojawi
> się na wiosnę, bo CDP red robiło go równocześnie z Wiedźminem1 :D
> To było łatwe. Dedukcja :)

Wnioski z Twojej dedukcji najbardziej mi się podobają :) Jestem zaaaaaa :) Już nie mogę
doczekać się relacji.



a skad te wnisoki ?? jakies szersze info masz albo dowody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:42, Anim napisał:

No czekam co gram.pl napisze... Konferencja moim zdaniem wypadła bardzo pozytywnie.


Hm, albo ściema, albo byłeś na tym konfie ;]. Klauzuli tajności być nie mogło (bo to nie byłaby konferencja prasowa ;P), więc możesz sam napisać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:49, LooZ_MODED napisał:

CDP Kupilo Metropolis, w maju bedzie Edycja Specjalna Wieska z 2 nowymi rozdzialami i
pracuja nad nowa gra.



skad te wiesci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za chwileczkę, już za momencik ... relacja z konferencji zacznie się kręcić.
Będzie o Wiedźminie....
"W poniedziałek CDP ma rozesłać związaną z Wiedźminem informację, która ma zaskoczyć i ucieszyć fanów. My już wiemy o co chodzi i kiwamy z uznaniem głową, ale oczywiście nie zdradzimy niczego przed czasem."
http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&newsid=4079


INFO z GOLA:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu szkoda :( Wiedzmin w trzecim rozdziale juz mi sie znudzil...

mialem cicha nadzieje, ze gram.pl cos wymysli z e-sportem zwiazanego.. jakies wlasne serwery multipalyer.. turnieje, ligi itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:44, k0nrad napisał:

Hm, albo ściema, albo byłeś na tym konfie ;]. Klauzuli tajności być nie mogło (bo to
nie byłaby konferencja prasowa ;P), więc możesz sam napisać ;]


Ściema czy nie :) Gdyby nie to, że teraz pracownika CD Projekt nie wyróżnia już niebieski kolor, pisałbym bardziej oficjalnie.

Tak, CD Projekt powiększył się o studio Metropolis, ukaże się nowe, rozszerzone wydanie Wiedźmina, ale nie z nowymi rozdziałami tylko nowymi przygodami - modami, oraz edytorem modów. Prace nad nowymi projektami owiane są większa tajemnicą, ale póki co wiadomo co nie co o nowej grze Metropolis. Dajmy szanse bogato opisać to Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nabycie 51% udziałów w Metropolis Software, nowa gra They
16 maja Edycja Specjalna Wiedźmina all patch i dwa nowe scenariusze Cena neutralności i Efekt uboczny + edytor D''jinni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:58, Anim napisał:

> Hm, albo ściema, albo byłeś na tym konfie ;]. Klauzuli tajności być nie mogło (bo
to
> nie byłaby konferencja prasowa ;P), więc możesz sam napisać ;]

Ściema czy nie :) Gdyby nie to, że teraz pracownika CD Projekt nie wyróżnia już niebieski
kolor, pisałbym bardziej oficjalnie.


W tym się zorientowałem ;]. Tym bardziej, skoro nie jesteś ''oficjalnie'' na forum, mogłeś przekazać ''dobrą nowinę'' od razu ;p. Nevermind zresztą :)

Nius całkiem całkiem. Choć de facto jedynym zaskoczeniem jest to przejęcie Metropolis. Bo że wraz z edytorem ukaże się nowy content, dostępny dla posiadaczy Wieśka, to było wiadome. A że przy okazji CDP wyda to wszystko w jednym boxie by wyciagnąć dodatkową forsę i przedłużyć życie produktu - też naturalne.
Podobnie fakt, że RED pracuje nad czymś nowym (i najprawdopodobniej *nie* Wiedźminem 2 czy expansionem do niego) też nie jest niczym zaskakującym.
Podsumowując - zbyt rozhajpowane nieco wydarzenie (choć istotnie - zaskakujące o tyle, że mijające się nieco z oczekiwaniami ;D).

EDIT: A o THEY pisze nowe CDA w Temacie Numeru (jutro w kioskach). Zapowiada się niezgorzej... Ciekawe, czy w tekście pojawią się jakieś enigmatyczne nawiązania do 'nowego, zasobnego inwestora' ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wydanie drugi raz Wiedźmina, tylko że ze wszystkimi patchami i edytorem to trochę słabo jak na tą "super-mega niespodziankę". Spodziewałem się raczej dodatku.

Ale jedno muszę przyznać: trafili z datą wydania (moje urodziny :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jakby podali że dodatek d Wiedźmina wychodzi a do tego że byłby on darmowy ale tylko dla tych co są zarejestrowani na forum i mają napisane obok profila "posiada grę" to by był super pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 13:17, Tomek1120 napisał:

Może chcą zmienić nazwę z CD Projekt na DVD Projekt albo Blu-ray Projekt? :))))))))))))

Bardziej by "pasowało" DVD Projekt, ale to już trochę ludzie zaczną myśleć, że to wydawca filmów DVD. :P
A Blu-Ray to będzie fanatyzm na Blu-Ray, więc gry z X''a by pewnie zniknęły z CDP... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować