Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Magic: The Gathering na PC i Xboksa 360

29 postów w tym temacie

Renor Mirshann

W produkcji są dwie nowe gry na podstawie popularnej karcianki fantasy Magic: The Gathering. Żadne szczegóły na ich temat nie są znane. Wiadomo natomiast, że jedną tworzy studio Stainlesss Games (w wersjach na PC i usługę Xbox Live Arcade), drugą - Mind Control Software (na PC i Macintoshe).

Przeczytaj cały tekst "Magic: The Gathering na PC i Xboksa 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 próbował zwojować świat Eye of Judgement, ale karty drogie...
Cóż, oby coś z tego wyszło, bo poza Etherami to tak słabo z ekspansją pomysłu było ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, czy wyjdzie z tego coś wartego zachodu. Ja pamiętam tylko Magica wydanego lata temu przez bodajże Microprose... delikatnie mówiąc, zbyt udana, to ta gra, jak dla mnie nie była... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma Wizards of the Coast woli sprzedawać wirtualne karty za prawdziwe pieniądze na M:TG Online, dlatego trudno się raczej spodziewać, żeby zaprzestała tego procederu. Zapewne gry będą posiadać mocno okrojone zestawy kart albo będą wymagać opłat, oby nie były to koszmarki w stylu M:TG Battlegrounds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka z komputerem nie należała do ciekawych ale jak się grało pojedynki we dwójkę to gra nabierała rumieńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była fajna gra Magica na kompa... Shaladar czy coś w tym stylu... łaziło się ludzikiem z talią kart od miasta do miasta, walczyło się z innymi czarodziejami, wygrywało się karty... fajne to było. Mam nadzieję, że to będzie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karcianki przeniesione na ekrany czy wyświetlacze zawsze będą mile widziane. I to nie tylko w przypadku M:TG. Jak to zwykle bywa, niewielu ma czas, dostęp i pieniądze by pobawić się w karcianki. Im więcej takich gier, tym sytuacja może się bardziej odmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubie Magic mam kilkaset kart (wiekszosc to talia niebieska zbieralem na turnieje) w tym kilkanaście legendarnych i kilka unikatowych, ale nie wiem po co robic karcianke na konsole/PC, wtedy gra przestanie byc unplugged i prawdopodobnie utraci klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że nie muszę płacić kroci za karty i że widzę je na ekranie zamiast w rękach nie powoduje, że gra staje się nudna.
Oczywiście "kolekcjoner" będzie miał inne zdanie bo odpada jakże mu miły element szpanowania niedostępnymi kartami ale dla gracza liczy się przyjemność płynąca z samej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szpanowanie nie no jasne, szpanuje papierowymi kartkami, całe miasto mi zazdrosci
Chlopie grales kiedykolwiek w tę gre? tu nie chodzi o szpan czy o trzymanie kartki w ręku, setki razy gralem w magic i powiem szczerze ze wole to niz gapienie sie w ekran, gry bez pradu sa dla wielu oderwaniem od komputera, internetu itp jesli magic zostanie przeniesione na PC mocno straci na wartosci
Ale oczywiscie sa ludzie ktorzy przeklinaja te gre bo ich na nia nie stac, tez nie jestem bogaty wiele kart wygralem w turniejach, wymienialem sie, pelne talie kupowalem tylko kilka razy w roku mimo ze to wcale nie sa duze pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że grałem w M:TG przez kilka lat na PC i wiem, iż karty do czerpania przyjemności z gry nie są wcale potrzebne. Na dodatek przy dostępie graczy do takiej samej puli kart wychodzi, kto potrafi stworzyć ciekawą talię a nie kto miał więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam MTG, ale tylko przez Wizarda no i jako karty które można dotknąć. Chociaż, jestem trochę tego ciekaw... A będą wychodzić patche zawierające karty z nowych boostów? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na PC będą dwie zupełnie różne gry? Miło. A jeżeli gry będą podobne do Etherlords (które bardzo mi się podobało) to na pewno zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:57, tomas92 napisał:

Czyli na PC będą dwie zupełnie różne gry? Miło. A jeżeli gry będą podobne do Etherlords
(które bardzo mi się podobało) to na pewno zagram :)

W sumie, to jest całkiem prawdopodobne. Ponad 5 nacji, ładnie! ;)
Na dodatek pewnie by to opowiadało o podróżniku, który kolekcjonuje karty z różnych "krain". ;P

Udać się, by się udało! Jeszcze by dodać jakieś dobre multi..... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W sumie jeszcze plusem jest to ze system trafi do wiekszej ilosci osob, nie wszyscy maja dostep do empikow itp zeby kupic karty.
Poza tym zeby stworzyc ciekawa talie nie trzeba miec duzo pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować