Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable 2 - zapowiedź

62 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2008 o 20:36, Inferno PL napisał:

no nie
czemu tylko xbox ma tak dobrze???
ja też chce w to pograć

Cóż, trzeba chyba jednak powoli pogodzić się z myślą o zakupie konsoli - to jedyne wyjście, by nie czekać na konwersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po przeczytaniu tej zapowiedzi zrozumiałem, że szykuje się nam świetna gra - Fable 2! Może na skrócenie czasu oczekiwania na wersję PC, pogramy w Fable: Zapomniane Opowieści, ale w edycji Extra Klasyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E nie opłaca sie dla tej gry kupować konsoli, pierwsza czesc mnie znudzila, poprostu takie nawalanie w którym jest fabuła , ale nie trzeba na nią zwracać uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę świetna, szczególnie jeśli chodzi o fabułe i grafikę. Jest to jedna z lepszych gier w jaką grałem ostatnio...;)
Teraz czekam na drugą część i mam nadzieje że się ukarze, a mój komp jej podoła...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bagieta od fabuły to masz Obliviona i Mass effect, a to jest po prostu Fable i dla mnie 3 must have na ten rok po Star Wars Force Unleashed i GTA4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na dzieje, że jednak pojawi się na PC. Nikt z redakcji nie posiada X-pudła więc byśmy musieli czerpać informacje z innych portali zamiast sami je uzupełniać własnymi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:04, Lucas the Great napisał:

Cóż, trzeba chyba jednak powoli pogodzić się z myślą o zakupie konsoli - to jedyne wyjście,
by nie czekać na konwersje :)

jeśli będzie taka konwersja jak w przypadku Zapomnianych Opowieści to ja wole sobie poczekać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 23:44, master962 napisał:

> Cóż, trzeba chyba jednak powoli pogodzić się z myślą o zakupie konsoli - to jedyne
wyjście,
> by nie czekać na konwersje :)
jeśli będzie taka konwersja jak w przypadku Zapomnianych Opowieści to ja wole sobie poczekać
:]


Racja, może teraz także dostaniemy jakieś nowe " zapomniane rozdziały i postacie". :D
Zapowiada się bardzo dobra gra RPG której nie wypada nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable przechodzilem wiele razy nareszcie będe mógł sie nacieszyć nową częścią gry z tego co widziałemwedług mnie gra zapowiada sie bardzo dobrze mam nadzieje ze dość szybko wyjdzie na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy popieram Fable: Zapomniane Opowieści bylo po prostu zaje%#^ ale no 2 jak patrze na ta grafe i wogole nom to nie moge sie doczekac tylkoze na xboxa a na pc to 2009 trzeba chyba czekać!!!!!!
widać ze grafika na maxa podobna do 1 ale lepsza i jeszcze bedzie mozna miec psa xP ale mnie wkurzyli tym ze bedzie bron palna :( zamist łukow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:11, knypol17 napisał:

Koledzy popieram Fable: Zapomniane Opowieści bylo po prostu zaje%#^ ale no 2 jak patrze
na ta grafe i wogole nom to nie moge sie doczekac tylkoze na xboxa a na pc to 2009 trzeba
chyba czekać!!!!!!
widać ze grafika na maxa podobna do 1 ale lepsza i jeszcze bedzie mozna miec psa xP ale
mnie wkurzyli tym ze bedzie bron palna :( zamist łukow


No Fable chyba zrobiło jedną wielką furorę. Ja mógłbym nie przestawać w to grać i i tak by mi się nie znudziła. Podobają mi się nowe pomysły twórców, no i oczywiście silnik graficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurza stopa no.to już przegięcie nieco.tyle się naczekałem na 2 a tu widze i nie chce mi sie wierzyc. tylko Xbox. jaja se robią. swoja droga x box nie jest az tak drooogi. tylko w utrzymaniu ponoc ciezki. pozdro wsystkich fanów serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować