Zaloguj się, aby obserwować  
Skywalker

Gra milionerzy

4629 postów w tym temacie

Mamy poprawną odpowiedź! Sorry za takie pytanie, ale pomyliło mi się z Growymi ;D Chyba wcześniej ze sobą nie graliśmy... Powiedz kilka słów o sobie przed rozpoczęciem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 21:08, Gumisiek2 napisał:

Mamy poprawną odpowiedź! Sorry za takie pytanie, ale pomyliło mi się z Growymi ;D Chyba
wcześniej ze sobą nie graliśmy... Powiedz kilka słów o sobie przed rozpoczęciem gry.


Wow! Tak wcześniej ze sobą nie graliśmy. Co więcej uczestniczyłem pierwszy raz w kwalifikacjach.
Co o sobie? Jestem po prostu Doktor, uwielbiam muzykę, a za wygrane pieniądze zamierzam spełnić jedno ze swoich właśnie muzycznych marzeń. Do dwóch posiadanych już gitar - dokupić perkusję ;]

Możemy zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 21:13, Doktor93 napisał:

Co o sobie? Jestem po prostu Doktor, uwielbiam muzykę, a za wygrane pieniądze zamierzam
spełnić jedno ze swoich właśnie muzycznych marzeń. Do dwóch posiadanych już gitar - dokupić
perkusję ;]


Skoro zbierasz na perkusję, to będę sypał łatwymi pytaniami. Na ten przykład...

Która z planet posiada pierścienie?

A. Mars.

B. Jowisz.

C. Neptun.

D. Saturn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie jest, bo piszę z telefonu. Ale odpowiedź dobra. Pytanie za gwarantowany tysiąc.
Kto namalował "Słoneczniki"?
A. Leonardo da Vinci.
B. Vincent van Gogh.
C. Jan Matejko.
D. Edward Munch.

Sorry za bajzel, ale strasznie niewygodnie się pisze i nie wiem, czy "komenda" na pogrubienie zadziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też przepraszam bo również pisze z telefonu i nie wyświetla mi się opcja odp. Jak wrócę do domu to zajmę się tym bo trzeba tylko coś zainstalować pewnie. A co do pytania to zaznacz proszę odpowiedź B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za milion - czemu takie banalne pytania? Która planeta ma pierścienie? Kto namalował Słoneczniki?
Moje pytanie za 1000zł dotyczyło króla który utworzył piechotę wybraniecką, a tutaj Kto namalował Słoneczniki... Przyznasz, że to lekko nie fair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to dlatego, że ja gram pierwszy raz, albo po prostu spojrzał na mój nick, a właściwie ściślej na ''93 ;]
Dobra Gumisiek dawaj coś trudniejszego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tobą. To wszystko zależy od graczy. Dla jednego pytanie o piechotę może być trudniejsze, a dla drugiego "Słoneczniki". Ja osobiście znałem odpowiedzi na oba te pytania i oba były dla mnie proste. Więc nie mów że jest tu coś nie fair.

@Doktor93
Ty się nim nie przejmuj. Gumisiek jest prowadzącym i to on zadecyduje jakie pytania dalej będzie ci zadawał. Nie sugeruj się postem Falkonera. Graj dalej i niczym się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa pytania zawsze daję łatwe, a co do trudności - dawno nikt nie wygrał miliona (od czasu, gdy prowadzę, padła bodajże tylko jedna wygrana). Poza tym wątpię, żebym to ja zadawał Ci pytanie o piechotę wybraniecką (sam nie mam pojęcia, co to jest). Wtedy był prowadzący na moim zastępstwie, on wymyślał pytania i on mógł ustalać poziom trudności.

@Doktor93 - pytanie zadane, później będzie trudniej :)
@Massa - nie jestem pewien, ale... gratz awansu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 15:05, Gumisiek2 napisał:

@Doktor93 - pytanie zadane, później będzie trudniej :)


Na drugie pytanie padła już odpowiedź ;]
Zobacz post pod pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, tylko Cię sprawdzałem :) Masz już gwarantowany tysiąc. Pytanie za dwa razy tyle.

Do symboli narodowych nie należy/należą:

A. Mity i legendy.

B. Patron.

C. Założyciele.

D. Relikwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 15:06, Gumisiek2 napisał:

Do symboli narodowych nie należy/należą:

A. Mity i legendy.

B. Patron.

C. Założyciele.

D. Relikwie.


Przepraszam, ale nie mogłem odpowiedzieć. Dopiero teraz dopadłem się do komputera. I widzę, że jest trudniej przynajmniej dla mnie. Proszę o pomoc publiczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doktor prosi Państwa o pomoc. Proszę wziąć pilot i zaznaczyć poprawną odpowiedź, a ja przypomnę pytanie.

Do symboli narodowych nie należy/należą:

A. Mity i legendy.

B. Patron.

C. Założyciele.

D. Relikwie.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Do symboli narodowych nie należy/należą:

A. Mity i legendy - :::::::::::::: - 14%

B. Patron - ::::::::: - 9%

C. Założyciele - :::::::::::::::::::::::::::::::::::: - 36%

D. Relikwie - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: - 41%


Czy koło okazało się pomocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 16:03, Gumisiek2 napisał:

Czy koło okazało się pomocne?


Naprawdę nie mam bladego pojęcia. Więc muszę zaufać troszkę niezdecydowanej tym razem publiczności i poprosić o zaznaczenie odpowiedzi D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować