Zaloguj się, aby obserwować  
Skywalker

Gra milionerzy

4629 postów w tym temacie

Wiem, że z Falkonerem nie ma co się kłócić, czy ostatecznie, a jeszcze to potwierdził. Mahatma Gandhi walczył o niepodległość Indii, o czym każdy powinien wiedzieć. Żył 79 lat, czyli dość długo. Pasuje to do odpowiedzi A, czyli że umarł śmiercią naturalną. Na pewno był człowiekiem, który poświęciłby się za innego, więc odpowiedź D też pasuje. Jednak Mahatma Gandhi zginął w inny sposób. Został zastrzelony przez Nathurama Godsego. Przykro mi, nie wygrywasz nic, a ja zapraszam kolejne 10 osób do zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 23:25, Gumisiek2 napisał:

Wiem, że z Falkonerem nie ma co się kłócić, czy ostatecznie, a jeszcze to potwierdził.
Mahatma Gandhi walczył o niepodległość Indii, o czym każdy powinien wiedzieć. Żył 79
lat, czyli dość długo. Pasuje to do odpowiedzi A, czyli że umarł śmiercią naturalną.
Na pewno był człowiekiem, który poświęciłby się za innego, więc odpowiedź D też pasuje.
Jednak Mahatma Gandhi zginął w inny sposób. Został zastrzelony przez Nathurama Godsego.
Przykro mi, nie wygrywasz nic, a ja zapraszam kolejne 10 osób do zabawy :)

Zgłaszam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy komplet.

Falkoner
Doktor93
Massa
Black-Hawk
zerohunter
NdysH
Gwizdo
necron1501
focuswrc
Morris12


Eliminacje jutro o 20:00, ale jako że są Dni Ceramiki w Bolesławcu mogę się trochę spóźnić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 20:10, Gumisiek2 napisał:

Ułóż wynalazki zaczynając od tego, który został odkryty najwcześniej.

A. Telefon.

B. Żarówka.

C. Zapałki.

D. Maszyna parowa.


C,D,A,B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto i poprawna odpowiedź. Zgadł próbujący szczęścia wiele razy zerohunter. Chyba kiedyś ze sobą graliśmy, ale to było dawno temu, więc powiedz nam coś o sobie i zaczynamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować