Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Second Life na komórki

19 postów w tym temacie

Opłaty za dostęp do sieci zależą od Twojego operatora...
W Polsce to może być spory problem, ale np. w USA są operatorzy którzy oferują nielimitowany, mobilny dostęp do internetu wliczony w abonament... Więc tam to luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce pomijajać opłaty i tak sobie nie pogramy, bo nadajniki 3G tak dają rady, że nie można na stronę internetową wejść jak się jedzie autobusem, bo łączenie po 5 minut trwa (mam w Orange) i dlatego i tak siedze na zwykłeym GPRS, bo nadajniki GSM są dobre, a wczytywanie małych stron i tak nie zajmuje dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł moim zdaniem nawet niezły, bo w końcu wiele osób gra w Second Life.

Ta gra w wersji na komórki może odnieść sukces, ale na pewno nie zrobi tego w Polsce. Raz - u nas Second Life jest mało popularne, dwa - internet w komórkach jest u nas zwyczajnie słaby i wolny. No cóż, ciekaw jestem jak ta gra będzie wyglądać i ile będzie kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieee... Ja już mam tak dosyć SL, aż mi się gorzej robi, jak widzę ludzi, dla których kupa pikseli jest ważniejsza niż to co realne dookoła. Żal. A teraz jeszcze będą pykać na komórach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym jak chcą to zrobić. Na razie widziałem konwersję Tibii na komórki, ale prezentowała się biednie. I jak chcą wrzucić takiego WoWa na fona który ma bez karty pamięci nie więcej niż 1gb???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że SL się rozwija i wchodzi nawet na komórki. Chociaż to nie to samo co na PC. Polecam seconlife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie na komórki to już przesada, toć ludzie, którzy będą tego używać, można będzie nazwać maniakami "drugiego życia"... :l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować