Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Sebat

Gears of War 2 - Temat Ogólny

486 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2011 o 20:24, Alehor napisał:

pytanie odnośnie DLC - kupując All Fronts DLC staje się posiadaczem wszelkich możliwych
paczek map/kampanii w GW2? czy jeszcze an coś trzeba się szarpnąć?

Nic nie musisz dokupywać. Wszystko jest w All fronts collection.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 21:24, The_Nemezis napisał:

> Jak tam stoi sprawa z mutli na konsolach xbox?

A dobrze stoi, czemu pytasz??

A bo mam golda, a ciągle nie wiem czy się skusić by pograć przez sieć :D. Gierkę przeszedłem już kilkukrotnie i jakoś taki mam "wstręt" jeśli można to tak nazwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 21:38, noobie napisał:

A bo mam golda, a ciągle nie wiem czy się skusić by pograć przez sieć :D. Gierkę przeszedłem
już kilkukrotnie i jakoś taki mam "wstręt" jeśli można to tak nazwać :D


Szczerzę ci powiem że nie ma nic lepszego niż zabicie wrogiego dowódcy w trybie strażnika strzelając przez pół mapy z booma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm wiem że kilka dni temu padło już podobne pytanie ale muszę się upewnić: Jak wygląda scena MP w GoW2 w obecnej chwili? Nie ma problemów? Dopytuję się bo znajomy twierdzi że wyszukiwanie meczy często trwa 5-20min a po za tym nie ciężko natknąć się na niemiłosierne lagi uniemożliwiające grę a multi w GoW2 to najważniejszy(jeśli nie jedyny) czynnik przez który chcę kupić Xboxa i nabrać skilla przed premierą GoW3 :P
To jak to teraz właściwie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 22:08, Alehor napisał:

hmm wiem że kilka dni temu padło już podobne pytanie ale muszę się upewnić: Jak wygląda
scena MP w GoW2 w obecnej chwili? Nie ma problemów? Dopytuję się bo znajomy twierdzi
że wyszukiwanie meczy często trwa 5-20min a po za tym nie ciężko natknąć się na niemiłosierne
lagi uniemożliwiające grę a multi w GoW2 to najważniejszy(jeśli nie jedyny) czynnik
przez który chcę kupić Xboxa
i nabrać skilla przed premierą GoW3 :P
To jak to teraz właściwie wygląda?

GoW3 będzie się sporo różnił od 1 czy 2, a w multi wszystko gra. Szukanie czasem być może długo schodzi ale to raz na jakiś czas. Teraz GoW 2 to jakieś max 60zł więc nic nie tracisz kupując go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś porównać poziom trudności Hordy z anarchią z BulletStorma? Jest tu taka osoba, która grała w oba te tytuły/tryby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem dlaczego, ale nie mogę w GoW2 grać po sieci. Mecz wyszukuje mi się bardzo długo a pod koniec wyskakuje coś o tym że meczu nie znaleziono. Mam aktualną wersję, konto Gold i w ogóle wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 20:58, Hell_Knight napisał:

Nie do końca wiem dlaczego, ale nie mogę w GoW2 grać po sieci. Mecz wyszukuje mi się
bardzo długo a pod koniec wyskakuje coś o tym że meczu nie znaleziono. Mam aktualną wersję,
konto Gold i w ogóle wszystko.


Ustawienia regionalne na wielką brytanie daj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 20:25, Oloninho napisał:

Czy jeśli nadal jestem na amerykańskim Live i zakupię All Fronts Collection, to będzie
działać?

IMO powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce może pograć na Dark Corners map pack albo innych mapkach z pakietu All Fronts Collection? Odpalając matchmaking czuję się jak Robert Neville w "Jestem Legendą" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 10:02, ww3pl napisał:

Ktoś chce może pograć na Dark Corners map pack albo innych mapkach z pakietu All Fronts
Collection? Odpalając matchmaking czuję się jak Robert Neville w "Jestem Legendą" :|

Ja tego pakietu nie mam ale chętnie pogram na standardowych mapkach.
[tag w podpisie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 12:24, Ecko09 napisał:

Ile zajmuje przejście kampanii na najłatwiejszym komuś kto nigdy nie grał w strzelane
na padzie?


Ja wiem, 10h chyba. Na najłatwiejszym to latasz z kolbą i tyle^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Gram z bratem na split screenie i jeszcze wczoraj było wszystko ok, a dzisiaj za każdym razem kiedy zaloguje się 2 gracz konsola się zacina. Jedyne co pomaga na to to wyłączenie jej. Nie ważne czy 2 gracz loguje się z poziomu gry czy menu głównego konsoli. Zaraz po uruchomieniu gry zacina konsolę. Jest jakis sposób na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No exp x21 do 5 lipca więc szukam ekipy do gry!
GT: GameStation300
Mam nadzieję że ktoś się zgłosi! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować