Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Viking: Battle for Asgard - zapowiedź

28 postów w tym temacie

Hakken

Creative Assembly słynie przede wszystkim z gier strategicznych. Ich sztandarowa seria – Total War – stała się jednym z kamieni milowych w historii gier. Niestety, ich jedyne jak dotąd doświadczenie z grami akcji nie było zbyt udane. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że wyciągnęli wnioski ze Spartana i Viking będzie już naprawdę udany.

Przeczytaj cały tekst "Viking: Battle for Asgard - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zapowiadają się same dobre gry a ta gra może być naprawdę ciekawa ale ja ta czekam na Conan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na screenach zapowiada się bardzo dobrze ta gierka, teraz zapowiada się bardzo dużo ciekawych gier i myśle ze tą kupie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że niby Spartan nie był udany? Żaden przełom, prosta nawalnka, ale gra ogółem jest świetna. Fabuła, misje... A mam nadzieję, że Viking będzie jeszcze lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o k**wa o takiej grze marzyłem jesli to wszystko co pisali znajdzie sie w grze to biore w ciemno nie moge sie doczekac kiedy dorwe w swe łapy ta gre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie lepsza od Beowulf''a. Przyda się nam jakaś porządna siekanka w skandynawskich klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Azreix
Wiesz, dzieło mierzy się się również miarą twórcy. Wszyscy spodziewali się dzieła na miarę TotalWar, a dostali tylko niezłego hack''n''slasha, nie ma się co dziwić zatem, że zapadła w pamięć raczej jako tytuł nieudany ;)

-> jaki of blade
Nic dziwnego, wszak Tolkien czerpał pełnymi garściami z nordyckich sag ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy kolejną grę o walkach bogów...
"-Co robisz synku?
-Gram w Viking:Batlle for Asgard
-CO?!
-Grę o nordyckich bóstwach
-To dobrze, graj dalej..."
Podobnie jest z God of War.... :]

Chociaż Skarin zapewne nie będzie wykonywać takich akcji jak owy Kratos(aby na pewno?), ale może być ciekawy miks super-sieczki z zdobywanie sojuszników... ;P
W sumie, to na oczekiwanie na GoW3, to można sobie na tę grę pozwolić... ;)


btw. A ja będę czekać na konwersję na PC... Toć ciekawie może być... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuje jak nie będzie na PC, w dupe niech se wsadzą. Co się czyta, ża zapowiada się jakaś fajna gra, jak ta na ten przykład, to w przeważającej większości są to gry tylko na te zasrane konsole. Szlag by to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spartan zapomnianą produkcją? Wolne żarty! To jeden z lepszych slasherów na konsole poprzedniej generacji (zresztą na PS2 nawet to polsku był wydany). Okej, nie jest to poziom Devil May Cry i God of War, ale gra jest naprawdę dobra!

@Hakken - kto spodziewał się gry pokroju Total War? Przecież Spartan to pierwsza gra akcji od Creative Assembly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

art linkujący do tej gry kojarzy mi się z Wiedźminem xP ale ostatnio wszystko mi się tak kojarzy, więc mniejsza...

@Scaro - nie zgadzam się, że wszystkie dobre gry są na konsole. przykład? patrz linijka wyżej chociażby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Szczypek 26 - na mysli mam nowe gry, jak np: Grand Turismo, czy Burnout: Paradise czy też PGR 4. Jeszcze do tego GTA IV teraz Viking i za niedługo Fable 2 i co Ty na to ? Gry te zapowiadają się naprawdę dobrze, część z nich już jest i konsolowcy grają, a my ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować