Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Portal 2 - sequel wspaniałej gry

206 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2011 o 14:46, Kirabaxior napisał:

Mam pytanko co do coopa w Portalu 2. Czy jest w grze coś na wzór wyszukiwania graczy
jak w Left 4 Dead 2? Czy muszę mieć zawsze swoich kompanów do rozgrywki?

Domyślnie po kliknięciu w zakładkę coop wyświetla się lista znajomych ze Steama. Oczywiście jest tam też opcja grania z randomowymi ludźmi, ale jak informuje nas sama gra zaraz po kliknięciu w odpowiedni przycisk...

20110831152937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 11:36, Dared00 napisał:

Zapowiedziano nowe DLC z zintegrowanym w grze edytorem map. Premiera na początku 2012.


Super, nie mogę się doczekać :) Trochę męczyłem ten obecny edytor, ale nie mam jakoś czasu go okiełznać. Ciekawe czy będzie bezpłatne tak jak pierwsze, czy trzeba będzie za niego zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi chłopy, co ja mam kurde zrobić, ażeby gra nie wieszała mi się podczas wczytywania sejwa. Wina intelowskiej grafy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 19:46, zerohunter napisał:

Przechodzę przez pokój, w którym urywa się rura z żelem do skakania, i rozrywa mostek,
nie wiem gdzie iść, ktoś pamięta to co tu się robiło?

Spoiler

W pobliżu powinien gdzieś kapać żel. Polej mostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, wspaniała końcówka,

Spoiler

GLaDOS dobra opiekunka;]



A ten pomysł z kartoflem zajebisty, i ogólnie ach i och;p

A jak ta farma się okaże takim czymś jak w tym fanowskim filmiku?
To dobrze, będzie Portal <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zacząłem grę (spotkałem GLaDOS) a już mi się Withley spodobał :) Ma taki fajny charakter i umie rozśmieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOŻE, I LOVE THIS GAME!!! Po prostu kocham. Za wspaniały scenariusz,genialne postacie (Withley

Spoiler

dlaczego musiałeś przepaść?? Kochałem cię :(

) bardzo ciekawą historę i samej GLaDOS i całego Aperature Science (Boże, jakie to jest wielkie) oraz za zagadki,które (tu możecie wytrzeszczać oczy) są dla mnie najmniej ważne w tej grze. Valve stworzyło taką grę,gdzie nawet się nie myśli o rozgrwce,ponieważ historia i końcowa piosenka chwytają za wątrobę (obiecałem sobie,że nie posłucham końcowej piosenki,aż nie przejdę tej gry. Zdecydowanie opłaciło się,ale nie wiem czemu,jednak Still Alive bardziej mi się podobało :)) i co najważniejsze - nie ma praktycznie żadnych szans na Portal 3. I dobrze,twórcy wiedzieli,że ta gra będzie świetna i scena moderska bardzo się rozwinie,a misje do co-opa będą sami robić,bo jest świetny (chociaż jeszcze za wcześnie na taką opinię,przeszedłem z kumplem dopiero kalibrację,a już nam się spodobało).

Tak więc oficjalnie ogłaszam kupcie tą grę,nawet po 150 zł To NA PEWNO nie będą źle wydane pieniądze.

Ale się rozpisałem,nie zdziwię się,że większość nie przeczyta tego mojego bazgrolenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ty sobie to wyobrażasz to nie mam pojęcia,ale to już chyba jakieś domysły,bo po endingu można chyba jednoznacznie stwierdzić że ona jest niemożliwa

Spoiler

no sorry,ale nagle Chell miałaby znowu powrócić do Aperature Science bez powodu? A może ty myślisz,że pójdzie do innego ośrodka?

Rozwiń proszę swoją myśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

portal 3 nie powstanie, przynajmniej w bliskiej przyszlosci. valve bedzie rozwijalo dwojke, o czym dali znac przez wprowadzenie shopu, jak w przypadku team fortress 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 22:20, bobobo napisał:

Rozwiń proszę swoją myśl ;)


Ta farma jest dalej.... testem....
Przynajmniej widziałem dużo fan artów, związanych z tym tematem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować