Zaloguj się, aby obserwować  
ZO_S_O

Extra Klasyka 50% taniej! Wielka wyprzedaz!

553 postów w tym temacie

Ja sobie kupiłem przez gram.pl 4 gierki.
-Settlers IV
-Settlers II 10-lecie
-Dawn of War Winter Assault
-Dawn of War Dark Crusade
Jeszcze bym chciał Baldur Gate ale nakład wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą w Empiku licząc że kupię gry za 10 zł, a tu nic. Były gry z Extra Klasyki ale nie były przecenione. Co jest, dlaczego ich nie było, przecież jest 1 marca? U was w sklepach było przecenione czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik przy takich promocjach ma opoznienie jak wskazuja posty na forum przy okazji ostatnich promocji tego typu -50% czy -30% (bo ta teraz to chyba juz 3 czy 4 )

Czy ktos wie czy w sieci MediaExpert ta promocja tez bedzie obowiazywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 14:26, Sarinew napisał:


Czy ktos wie czy w sieci MediaExpert ta promocja tez bedzie obowiazywala?


U mnie nie :] niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 14:12, Kraju92 napisał:

Byłem przed chwilą w Empiku licząc że kupię gry za 10 zł, a tu nic. Były gry z Extra
Klasyki ale nie były przecenione. Co jest, dlaczego ich nie było, przecież jest 1 marca?
U was w sklepach było przecenione czy też nie?


Nie wiem, jak jest teraz, ale pamiętam, jak było przy okazji 1 Extra Konkursu. Była promocja pt. "Kup 3 gry a dostaniesz pen-driva gratis". No i oczywiście pierwszego dnia promocji przyszedłem i co? Nie było żadnych pen-drivów. Miła pani pracująca w EMPiKu powiadomiła mnie, że towar mają, ale jeszcze nie wyłożony, spokojnie na magazynie czeka i powinienem przyjść następnego dnia, a wszystko będzie ok. No i rzeczywiście było, następnego dnia wyszedłem z EMPiKu z 3 grami i pen-drivem. Może więc będzie tak samo i teraz, trzeba się w cierpliwość uzbroić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 21:39, dave03 napisał:

> Reszta nie podoba mi się/grałem/mam.

Zawsze się jednak warto zaopatrzyć w jakaś tanią kopie bezpieczeństwa :D Ja tak np. robie
z Sagą Heroes I-III. Wszystkie te gry mam, ale za te tytuły dać 10 zeta na pewno warto
:) Kupie też jeszcze Heroes IV ZE, ale to dla drugiego dodatku i zastanowię się jeszcze
nad SpellForce II ZE, bo wolałbym to mieć na płycie DVD.


SpellForce Złota Edycja jest w Platynowej Kolekcji, an nie w eXtra Klasyce Next.

A teraz UWAGA!!! Pytanie do wszystkich:
UWAGA!!! UWAGA!!!
CZY W SKLEPACH MARKI SATURN, DZISIAJ (TJ. W SOBOTA) BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE GRY W PRZECENIE? KONIECZNIE PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ, PONIEWAŻ JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE!!! CHODZI MI O SATURNA W KRAKOWIE!!! JESZCZE RAZ BARDZO PROSZĘ O INFORMACJĘ, I Z GÓRY DZIĘKUJE!!![
UWAGA!!! UWAGA!!!

Ps. Sorry że z pogrubieniem, itp., i wszystko z dudej litery, ale chcę żeby to do wszystkich dotarło, bo jest to dla mnie naprawdę niezmiernie ważne. Jeszcze raz dziękuje za SZYBKĄ ODPOWIEDŹ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 14:34, 88Bonzo napisał:

> Czy ktos wie czy w sieci MediaExpert ta promocja tez bedzie obowiazywala?

U mnie nie :] niestety


Co za pech ;/ Akurat Empiku, Media Marktu czy Saturna u mnie nie ma. Jest tylko i wyłącznie Media Expert, ale wygląda na to, że tam tej zniżki nie będzie. Jednak chyba warto poczekać jeszcze chociaż do poniedziałku, bo w Empikach też dziś jeszcze nic w tych cenach nie było. W innym przypadku będę sie starał namówić jakiegoś kumpla, który jeździ do Poznania aby mi coś przywiózł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 14:50, Byl napisał:

> > Reszta nie podoba mi się/grałem/mam.
>
> Zawsze się jednak warto zaopatrzyć w jakaś tanią kopie bezpieczeństwa :D Ja tak
np. robie
> z Sagą Heroes I-III. Wszystkie te gry mam, ale za te tytuły dać 10 zeta na pewno
warto
> :) Kupie też jeszcze Heroes IV ZE, ale to dla drugiego dodatku i zastanowię się
jeszcze
> nad SpellForce II ZE, bo wolałbym to mieć na płycie DVD.
>

SpellForce Złota Edycja jest w Platynowej Kolekcji, an nie w eXtra Klasyce Next.

A teraz UWAGA!!! Pytanie do wszystkich:
UWAGA!!!
UWAGA!!!
CZY W SKLEPACH MARKI SATURN, DZISIAJ (TJ. W SOBOTA) BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE GRY W PRZECENIE?
KONIECZNIE PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ, PONIEWAŻ JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE!!! CHODZI
MI O SATURNA W KRAKOWIE!!! JESZCZE RAZ BARDZO PROSZĘ O INFORMACJĘ, I Z GÓRY DZIĘKUJE!!![

UWAGA!!! UWAGA!!!

Ps. Sorry że z pogrubieniem, itp., i wszystko z dudej litery, ale chcę żeby to do wszystkich
dotarło, bo jest to dla mnie naprawdę niezmiernie ważne. Jeszcze raz dziękuje za SZYBKĄ
ODPOWIEDŹ
.

SPELLFORCE ZŁOTA EDYCJA JEST W EKN TYLE ŻE PIERWSZEJ CZESCI ,DWOJKI JEST W PLATYNCE>>> W SATURNIE POWINNY BYC ALE TAM ZAWSZE SA PO 15ZL CHYBA WIEC BEDA JESZCZE TANIEJ:D a może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 14:50, Byl napisał:

SpellForce Złota Edycja jest w Platynowej Kolekcji, an nie w eXtra Klasyce Next.

Owszem, SpellForce Złota Edycja jest w Platynowej Kolekcji. Tyle tylko, że to jest część druga a mnie przecież chodzi o jedynkę. Ta jest w EKN wraz z dwoma dodatkami, Cień Feniksa i Oddech Zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:00, dave03 napisał:

> SpellForce Złota Edycja jest w Platynowej Kolekcji, an nie w eXtra Klasyce Next.

>
Owszem, SpellForce Złota Edycja jest w Platynowej Kolekcji. Tyle tylko, że to jest część
druga a mnie przecież chodzi o jedynkę. Ta jest w EKN wraz z dwoma dodatkami, Cień Feniksa
i Oddech Zimy.



Mówiłeś o SpellForce 2, a nie 1.
Jesteś pewny że w Saturnie w KRAKOWIE jest już dostawa? Jesteś tego na 99,999,999,999% pewny?
Jak tak to wyłączam kompa wsiadaw w rakiete i lecę do Saturna błogosławiąc go za szybką dostawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem Carefourze oraz empiku i saturnie (Silesia) ... i nigdzie nie ma promocji. Co prawda w Careforze są już naklejki, na opakowaniach, ale wszechwładne czytniki dalej pokazują 19,90. Dopiero w Saturnie powiedziano mi, że CDProjekt nie dopełnił jeszcze wszystkich formalności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:22, Sand Wraith napisał:

Byłem Carefourze oraz empiku i saturnie (Silesia) ... i nigdzie nie ma promocji. Co prawda
w Careforze są już naklejki, na opakowaniach, ale wszechwładne czytniki dalej pokazują
19,90. Dopiero w Saturnie powiedziano mi, że CDProjekt nie dopełnił jeszcze wszystkich
formalności ...

Jeśli na pudełku jest naklejka, że gra kosztuje 10zł to możesz z tym iść do kasy. Skasuje Cię za 19,90, ale możesz potem iść do punktu obsługi klienta i żądać zwrotu 9,90, bo kupowałeś po cenie pudełkowej, a nie tej z czytnika i sugerowałeś się pudełkiem. Będzie to strata Carefour, nie CDP, ale co nas to obchodzi? Grunt, że tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 01.03.2008 o 15:26, Melchah napisał:

Jeśli na pudełku jest naklejka, że gra kosztuje 10zł to możesz z tym iść do kasy. Skasuje
Cię za 19,90, ale możesz potem iść do punktu obsługi klienta i żądać zwrotu 9,90, bo
kupowałeś po cenie pudełkowej, a nie tej z czytnika i sugerowałeś się pudełkiem. Będzie
to strata Carefour, nie CDP, ale co nas to obchodzi? Grunt, że tanio.

Taaaa, a wiesz co mi powiedziano? ŻE TE 20 Zł TO JUŻ PO OBNIŻCE! LOL ... Niestety nie udało mi się dowiedzieć kto tak powiedział (rozmowa z kasy, przez telefon) a szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:44, Kolumb95 napisał:

Mam pytanie: Czy żeby grać w Empire Earth II :Władza Absolutna wymagana jest gra Empire Earth II?

Tak. Wystarczy sprawdzić na gram.pl, a nie pytać się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:44, Kolumb95 napisał:

Mam pytanie:
Czy żeby grać w Empire Earth 2 :Władza absolutna" Wymagana jest gra Empire Earth2?


Tak, dlatego musisz mieć też podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować