Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II najlepszą grą Blizzarda?

46 postów w tym temacie

Już nie mogę się doczekać tej gry. Już pierwsza część okazała się fenomenem, a co dopiero moze zarezentowac 2 cześć. Bllizard już się chwali że to ich najlepsza gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 18:06, Pluton napisał:

> Czekam na Starcrafta oj czekam. Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie zamulal mi na
laptopie.
> :)

Zależy jaki laptop. ;-)
Ale z tego co zrozumiałem, Blizzard stara sę zrobić tę grę tak, aby poszła na każdym
sprzęcie. Wielki plus dla twórców! Piękną grafikę możemy sobie oglądać już w innych grach.
A i ta jest super. :-D


Zgadza sie, ta cukierkowa grafika odpowiada mi w 100% - tak samo jak w W3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najlepszej myśli. Blizzard nie robi od takich sobie gier, czeka się na nie latami, ale za to śmietankę można później spijać dwa razy tyle czasu. Bo w końcu ile jeszcze osób gra w SC... mnóstwo.

Ale prawdę mówiąc, największym sukcesem Blizzarda jest WoW. W końcu, nie liczy się tylko wnętrze gry, ale i to, ile się na niej zyskuje. Oczywiście, nas graczy obchodzi tylko wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiałe słowa, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że z ekipy tworzącej pierwszego SC ostał się chyba ino sam Metzen :). Ale żeby zweryfikować jego wypowiedź, trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać do premiery SCII (lub beta testów :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować