Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II najlepszą grą Blizzarda?

46 postów w tym temacie

Pierwsza część była (a raczej jest) legendarna. Poprostu doskonała. Mam tylko nadzieję, iż dwójce uda się dogonić chwałę poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu Blizzard to nie tylko WoW, o czym Panowie przypominają.Dobrze, że nie spoczeli na laurach po ,,Świecie Warcrafta" i dalej będą robić gry, które przejdą do legendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... cieszy to, że jednak gry zamieci są podobno coraz lepsze, bo to się już wydaje nie możliwe xD. Ale Starcraft II jest dla mnie niestety bardzo odległy - komp do du*y :P. Ale zastanawiam się ostatnio nad jedynką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli StarCraft II jest naprawdę lepszy od wszystkich WarCraftów, Diablo, pierwszego StarCrafta i WoW-a to w tym roku ukaże się kolejna gra-legenda i murowany hit ze średnią ocen 9.5. Ale dla mnie to wszystko raczej nie okaże się prawdą i gra owszem, będzie świetna, ale nie aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WarCraft II to jest najgenialniejsze dzieło Blizzarda, podobnie cała ta saga. Ale StarCraft to też piękna gra. Ale nie zgodzę się, że wykonali kawał dobrej roboty, bo póki co sporo rozwiązań wraca z pierwszego SC, a nowy team (w którym jest i Metzen, a jakoś tego nie czuć) nie bardzo czuje SC i pojawia się sporo zmian w uniwersum, co osobiście BARDZO mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepsze od WoWa?!
Toć to by to był jak na razie najlepszy RTS w historii, może także gra...
Wątpię, aby liczbą sprzedanych sztuk(chyba bardziej graczy online w multi :P) przebiła WoWa, ale - wszystko jest możliwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze grę nie wydali a już mówią że jest najlepsza:) co do tego obawiam się ze względu na zmiany jakie zachodzą w toku produkcji. Jednego tylko brakuje - wprowadzenia bohaterów do SC2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"Chris Metzen z Blizzarda stwierdził, że StarCraft II jest produkcją, przy tworzeniu której jego ekipa spisała się najlepiej."
>"Wygląda na to, że przy drugim StarCrafcie wykonaliśmy najlepszą robotę spośród naszych wszystkich tytułów"


to rozumiem że StarCraft II jest już zrobiony i skończony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu będzie strategia - jak WC3 - która pozostanie najlepszą turniejową, i w ogóle jedną z najlepszych, i utrzyma się pewnie następne 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz... oby to byla prawda, bo graficznie jak zwykle Blizz jest 10 lat za konkurencja, ale to nie przeszkodzi chyba tej grze pobic wszystkie rekordy sprzedazy jakie byly kiedykolwiek ustanowione na swiecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi Blizzardzie podobają się wszystkie serie najbardziej Warcraft nadal maniakuje w Warcraft III. Na pewno kupię Starcraft II bo będzie super. To będzie mój najlepszy zakup w dziedzinie staretegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie jest dobre: " Pretty awesome. To start off, our first question. How challenging is it to develop and manage the lore behind three very distinct franchises: Warcraft, StarCraft, and Diablo?"

Według mnie odpowiedź jest prosta - w ogóle nie dbają o lore od czasu World of Warcraft. Z zapowiedzi SC2 również wynika, że będzie trochę niespójności i niedomówień (wystarczy poczytać historię jedynki, gdzie sporo z oryginału pominięto lub nieco zmieniono). Najgorzej jednak z powodu MMORPG ucierpiało lore Warcrafta. Swoją drogą ciekawe co by wymyślili dla kolejnej strategii z tej serii. Czy by "wskrzesili" niektórych bohaterów, których można zabić w WoW? Inaczej tego się zrobić nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować