Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Energia słoneczna naładuje komórki oraz iPody

49 postów w tym temacie

Wszystko super, ale gorzej nosic to przy sobie. Fajny patent w wakacje, wyjeżdzamy gdzieś i gdy bateria w komórce siada doładujemy owym urządzonkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobre na wyjazdy itp, kiedy możemy cuś takiego spakować do torby, ale w przypadku wyjścia na miasto już nieporęczne... ale i tak niezły gadżet, dla mnie idealny, i tak zawsze mam przy sobie jakąś torbę/plecak i miałbym gdzie to nosić. 30 funtów... cena nie najgorsza, można rozważyć zakup ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny sprzęcik :)

Przynajmniej dzięki czemuś takiemu, gdyby rozładowała się bateria w PSP dajmy na to, przedłużyłby on działanie o 2,5 godziny. Fajne, podoba mi się to - a cena to 30 funtów, co moim zdaniem wcale nie jest tak dużo, jak na taki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 13:44, The Assassin napisał:

Przydatny bajer ^^ jak się pojawi w polsce to go nabędę ( mam nadzieje że jest tam wtyczka
do SE W200i )


Na obrazku jest wtyczka do Sony Ericssonów. Taki sprzęt to świetne urządzenie. Niestety uzależnienia ona nas od warunków atmosferycznych... Jedziesz na biegun i masz tam pół roku nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, a do tego cena przyzwoita (oczywiście nie pogniewał bym się gdyby była tańsza...). Tylko dobrze by było gdyby to urządzenie mogło magazynować energię. Ogólnie ciekawie to wygląda, może gdy znajdzie się importer urządzenie spowszednieje w naszym kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda i zapowiada się super i jest tam wtyczka do mojej komy, ale ciekawy jest daty polskiej premiery i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem napisać, że w Dekatlonie kupiłem latarke na korbke. Przy kręceniu korbką 1 min. spokojnie świeci niezłym światłem przez pół godziny. Też jest to jakieś rozwiązanie, szczególnie np dla grotołazów, gdzie światła słonecznego nie uświadczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu musiało się tak stać. Przyszedł czas kiedy słońce stanie się jednym z źródeł na całym świecie .... Nie ma się co dziwić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"... pozwoli uniknąć przykrej sytuacji (...) odpowiednim momencie." czy np. jak wyjdę do miasta? I co, będę takie coś nosił przy sobie? Następna cegła do kieszeni, wydaje się nie praktyczne chyba że to korzystania w domu, ale i od tego mam ładowarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować