Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Punisher vs Hitman

117 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 20:08, Moras1990 napisał:

> Czy sa fani Punishera!?

Nie ma. Wszystkich zabił! :O

Moim zdaniem Frank wygrywa bezapelacyjnie. Głównym tego powodem jest fakt, że przeczytałem
od groma komiksów z tym panem i po prostu uwielbiam go za jego siłę, zdeterminowanie,
oraz odwagę. Punisher jest prawdziwym twardzielem, który nie boi się bezpośredniej konfrontacji
nawet z dużo od niego silniejszym wrogiem. Hitman (choć grę lubię) to dla mnie tchórz,
który dorwał strunę od fortepianu znalezionego na śmietnisku i morduje ludzie w ogóle
sie go nie spodziewających. Atak od tyłu jest najgorszym z możliwych.
BTW porównywanie Punishera do Hitmana patrząc przez pryzmat gry jest dla niego niesprawiedliwe.
Smutne jest tylko to, że niektórzy ludzie krzyczący "Hitman rządzi!" nie mieli pewnie
styczności z komiksami Marvela i sądząc po słabym Punisherze (gra) uważają, że i jej
bohater to "kupa"...

Ktora misja podobała ci sie najbardziej w Punisherze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 20:48, Patryk Mogilno napisał:

Dokładnie tak widac ze sa jeszcze prawdziwi fani Punishera! Bardzo podobała mi sie twoja
wypowiedz


Daj se spokój. Nie jestem fanem Punishera, tylko bardzo mi sie podoba. Jak zresztą wszystkie komiksy Marvela.

>Ktora misja podobała ci sie najbardziej w Punisherze?

Nie wiem, nie pamiętam. Gra to była taka trochę "zapachowa kupa". Miała kilka elementów fajnych i ciekawych, jednak większość była słaba. Taki dobry odstresowywacz... nic więcej.

PS. Nie pisz dwóch postów pod rząd.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:32, Patryk Mogilno napisał:

A ukonczyłes te super gre? Ja jestem w 11misji. Fajnie wymyslili z tym zakładem pogrzebowym

Dawno temu, ale ukończyłem. Być może niedługo zagram ponownie bo nie ma w co grać. Ostatnio katuje nowo nabytego SWAT-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 23:22, Manieklbl napisał:

> A ukonczyłes te super gre? Ja jestem w 11misji. Fajnie wymyslili z tym zakładem
pogrzebowym
Dawno temu, ale ukończyłem. Być może niedługo zagram ponownie bo nie ma w co grać. Ostatnio
katuje nowo nabytego SWAT-a.

Dobra gra wiem bo mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby porównanie bez sensu... ale z drugiej strony, obaj panowie są zimni i brutalni. Tyle tylko, że Tobias ma klasę, imo "Punisher" może mu jeno łysinę polerować. Zdecydowanie Hitman, ta gra ma klasę, obrosła wręcz legendą, a Punisher to po prostu dobra, rzemieślnicza robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 20:08, Moras1990 napisał:

BTW porównywanie Punishera do Hitmana patrząc przez pryzmat gry jest dla niego niesprawiedliwe.
Smutne jest tylko to, że niektórzy ludzie krzyczący "Hitman rządzi!" nie mieli pewnie
styczności z komiksami Marvela i sądząc po słabym Punisherze (gra) uważają, że i jej
bohater to "kupa"...


No wiesz, ten temat to porównanie gry raczej, nie bohaterów. A co do Twojego zdania o 47 - to jego praca, stara się zabić swój cel, przy okazji nie raniąc postronnych ludzi, a to że nie zwraca na siebie uwagi... pomyśl logiczne, realnie. Czy to oznaka tchórzostwa czy zdrowy rozsądek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:33, Patryk Mogilno napisał:

A ktory film lepszy Punisher czy Hitman??

Gra the punisher a film też the punisher ostatnio był w telewizji oglądał ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:35, Matix123 napisał:

> A ktory film lepszy Punisher czy Hitman??
Gra the punisher a film też the punisher ostatnio był w telewizji oglądał ktoś ?

Ja ogladałem! Super była walka z ruskiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:36, Patryk Mogilno napisał:

> > A ktory film lepszy Punisher czy Hitman??
> Gra the punisher a film też the punisher ostatnio był w telewizji oglądał ktoś ?

Ja ogladałem! Super była walka z ruskiem;)

Noo... nieumieli go zabić to nasłali ruska ale i to niepomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:38, Matix123 napisał:

> > > A ktory film lepszy Punisher czy Hitman??
> > Gra the punisher a film też the punisher ostatnio był w telewizji oglądał ktoś
?
>
> Ja ogladałem! Super była walka z ruskiem;)
Noo... nieumieli go zabić to nasłali ruska ale i to niepomogło.

No tak;) W grze tez był rusek i walka była tez bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra? Hitman - lepiej wykonana i ogólnie lepszy klimat.
Postać? Hitman - jak już zabijać to z gracją, a nie brutalnie ;)
Film? Punisher... Ale to bardziej wina kiepskiego Hitmana niż dobrego Punishera.

Podsumowując - Punisher może Hitmanowi najwyżej skoczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film Punisher tylko z Dolphem Lungrenem. Gra to rzeźnia, wiele nie trzeba zatrudniać szarych komórek.
Film Hitman dla mnie zupełnie bez klimatu, głównie za sprawą zbyt poczciwego wyrazu twarzy aktora grającego zabójcę. Niskobudżetowy film. Gra dla wyrafinowanych i zrównoważonych amatorów zabijania, totalne przeciwieństwo Punishera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punisher to tępa sieczka i nic więcej. Hitman natomiast to arcydzieło - gra wymaga racjonalnego myślenia, taktyki... Jeśli chodzi o filmy to Punisher był o wiele lepszy. Do dziś żałuję, że wybrałem się na Hitman''a - strata pieniędzy. Fabuła oklepana, a numer 47... Właściwie nie chcę komentować jego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grę to według mnie Hitman zgniata Punisher''a na miazgę, natomiast w filmie sytuacja ta się odwraca i to Hitman jest tym gorszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować