Zaloguj się, aby obserwować  
Spayki

Newsletter community: pr0gram 02 - Reklamy w grach

42 postów w tym temacie

Osoby, które wyraziły chęć otrzymywania newslettera community powinny znaleźć na swoich skrzynkach pocztowych drugi numer pr0gramu. Tym razem tematem przewodnim uczyniliśmy zagadnienie dotyczące obecności różnych form reklam w grach.

Serdecznie zachęcamy do dyskusji na ten temat, wcześniej jednak chcielibyśmy polecić Wam lekturę artykułu autorstwa lurynowicza ( http://ja.gram.pl/lurynowicz). Nie zapomnijcie również zajrzeć do galerii!

I jeszcze jedna informacja - dla subskrybentów (raczej nieciekawe słowo) przygotowaliśmy specjalny konkurs. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie rzecz jasna w treści pr0gramu 02.

A w kolejnym numerze porozmawiamy o Waszych growych początkach! O tym jednak szerzej w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy w grach nie są nawet złym rozwiązaniem, byle by nie było ich za dużo i były dobrze wkomponowane w tło, bo wkońcu w grach coraz ważniejszy jest wygląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer słaby. Mało do czytania i w sumie beznadziejna założenia. Obrazki z gier jakoś mnie nie ruszyły. Poza tym totalnie nietrafionym pomysłem jest rozsyłanie tego na maila. Połowa gramu będzie się buntować, że jeszcze tego nie dostała itp. itd. Jakby nie można było umieścić tej gazetki w sieci. Po co ta komplikacja ? Ogólnie to odznaczam sobie dostawanie newslettera i zapominam o kolejnej nietrafionej idei gram.pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:35, YahooPL napisał:

Numer słaby. Mało do czytania i w sumie beznadziejna założenia. Obrazki z gier jakoś
mnie nie ruszyły. Poza tym totalnie nietrafionym pomysłem jest rozsyłanie tego na maila.
Połowa gramu będzie się buntować, że jeszcze tego nie dostała itp. itd. Jakby nie można
było umieścić tej gazetki w sieci. Po co ta komplikacja ? Ogólnie to odznaczam sobie
dostawanie newslettera i zapominam o kolejnej nietrafionej idei gram.pl ...


Może się poprawią...oby, i czasem fajnie sobie coś poczytać, nawet jeśli nudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:26, Esgaroth napisał:

Reklamy w grach są nawet ciekawym dodatkiem. Nie to co na polsacie..


zgodzę się z tobą reklamy na tvn, polsacie, tvp Dość ! czasami nam ich dość po co one ?
no chyba że jest reklama o grach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 19:41, Meziros napisał:

zgodzę się z tobą reklamy na tvn, polsacie, tvp Dość ! czasami nam ich dość po co one
?
no chyba że jest reklama o grach xD


ja się jak narazie tylko z jedną taką spotkałem(wiedźmin)

a TVN i Polsat wg. mnie przesadzają już z tym troszkę - oglądam film i co piętnaście minut masz 10 minut reklam... to normalnie ku%^$#@ człowieka bierZe
Dobrze że w grach jest ich tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o.O Pierwszy pr0gram który do mnie doszedł ;P, jestem mile zaskoczony... Ale co do treści to niezbyt, jeszcze nie przeczytałem całego newsletter''a, ale coś mi się nie podoba ;P. Następny nr. zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się znowu zacznie "A ja jeszcze nie dostałem", "a ja już dostałem"... ;)

Co do tematu to, jak dla mnie, całkiem interesujący. Poprzedni (Kobiety a gry) jakoś mnie nie ruszył...
Reklamy w grach wcale mi nie przeszkadzają, a nawet bardzo mi się podobają! jeżeli mamy reklamy markowych produktów świat gry sprawia wrażenie jeszcze bardziej realnego. Wyobraźmy sobie takie GTA z markowymi samochodami. Miodzio!
Kolejnym atutem reklam w grach jest to, że są one jakoś sprytnie poukrywane. A to bilbord na ścianie, a tu z kolei automat z napojami. Bardzo podoba mi się taka forma reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się mogę pochwalić, numer doszedł! :P Ale pierwszego i tak nie dostałem mimo, że opcje były pozaznaczane. Cóż zobaczymy jak to się będzie rozwijać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spayki -> Mimo że mam po zaznaczane że chcę otrzymywać newsletter community gram.pl to go nie otrzymuję ... dlaczego ? Żeby było śmieszniej newsletter sklepu gram.pl dostaję . Tak na teraz to mógłbyś dać jakiegoś linka czy coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 22:26, Kazmierczak-M napisał:

Spayki -> Mimo że mam po zaznaczane że chcę otrzymywać newsletter community gram.pl
to go nie otrzymuję ... dlaczego ? Żeby było śmieszniej newsletter sklepu gram.pl dostaję
. Tak na teraz to mógłbyś dać jakiegoś linka czy coś ...


Umówmy się - z wysyłką pr0gramu 02 działy się różne dziwne rzeczy :)

Jeśli ktoś - z różnych względów - nie otrzymał newslettera, wersję przeglądarkową znajdzie tutaj: http://www.gram.pl/newsletter/0107/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jedyne czego nie rozumiem, to czemu ten newsletter ląduje mi w spamie... czyżby skrzynka onetowa była tak głupia?! czy po prostu traktuje Wasz maile jako spam? ;> :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 23:55, pizmak666 napisał:

ja jedyne czego nie rozumiem, to czemu ten newsletter ląduje mi w spamie... czyżby skrzynka
onetowa była tak głupia?! czy po prostu traktuje Wasz maile jako spam? ;> :p


Jest gupia ;P
Zerówkę swego czasu odhaczyłam, że nie jest spamem. Jedynka wcale nie doszła, a teraz nr2 znowu wpadł do spamu (właśnie na Onecie) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie reklamy w grach są fajne często można sie pośmiac jak sie skrada a tu nagle reklama PEPSI albo w matrixie była nivida bardzo mi się to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 23:09, Spaykus napisał:

Umówmy się - z wysyłką pr0gramu 02 działy się różne dziwne rzeczy :)


Jak to zabrzmiało :P "dziwne rzeczy " - dobre, dobre
Dzieki za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować