Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Peter Molyneux o nowym projekcie

18 postów w tym temacie

No no...ciekawy jestem co ten gość znowy wymyślił..a raczej On i Jego ekipa :]...z opisu...jeśli nie jest wcale ''''zwyolbrzymiany'''' to bedzie to jakis...na tyle nowy rodzaj gier..albo jakas ewolucja na tym rynku, że stanie sie początkiem nowej ery w grach kompoterowych :P.. hehe no zobaczymy :]
Co by nie było... napewno bedzie ,,świetnie", "rewolucyjnie" i "ambitnie" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję xD. Ale czekam, Piotr zawsze potrafił mnie intrygować, zawsze, absolutnie zawsze daje się nabrać na jego głoszenia o rewolucji itd. Tym razem też mu się udało ;] Z niecierpliwością oczekuję ujawnienia co to za pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie czas, budżet i ograniczona moc obliczeniowa, Piotr mógłby w końcu wdrożyć swe skrywane od dawna idee. Podziwiam jego ciągłe dążenie do czegoś nowego, co na dodatek zapadałoby w pamięć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może symulator doboru naturalnego? Jak zauważył pierwszy komentujący - coś w stylu SDpore, tylko berdziej "na poważnie"? Choć jak znam Pana M. to pewnie trochę rozdmuchane wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłoby to coś z gatunku rpg/fantasy, to nabyłbym to w ciemno. Ale po tym zdaniu: "Myślę, że jest ono niezwykle ważne... Pozwoliło nam ono rozpocząć prace nad grą, która po premierze trafi na okładki magazynów o przyrodzie i nauce!" można sądzić, że będzie to jednak coś z zupełnie innej półki. Ale co by nie było, Molyneux zgarnie kolejną falę pochwał, bo jest on po prostu profesjonalistą, żeby nie rzec, iż geniuszem, jeśli chodzi o zakładanie i realizowanie formuł w grach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając tą firmę sądzę, że będzie to niezła gra :)

Zdziwił mnie natomiast fragment zdania: trafi na okładki magazynów o przyrodzie i nauce!
Hm, będzie to musiało być dość oryginalne i czyżby związane z ekologią? Ostatnio ten temat jest często poruszany, a więc może znajdziemy elementy ekologii w tej grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no.Ten gość szykuję kolejne innowacje.Znając fable i inne innowacyjne gry to jeśli Peter mówi prawdę będzie to rewolucja. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować