Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

100 razy szybszy Internet

74 postów w tym temacie

No cóż...
jakieś pół roku temu..lub rok (nie pamiętam dokładnie) Daliście mniej więcej ta samą wiadomość o łączach które pozwoliły naukowcom w USA przesłać 1 TB danych w..hmm..to chyba była minuta.
Powtarzacie się :P
Poza tym jestem sceptyczny do tego typu rozwiązań, gdyż zanim to dojdzie do Polski...Minie naprawdę spoooro czasu.
Tak czy inaczej cieszę się, bo gdy dojdą jeszcze światłowody...Uhym! Będziemy mieć prawdziwą Hakunę Matatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie lacze w domowym zaciszu raczej nie bedzie mialo zastosowania. Tym bardziej ,ze juz niedlugo na dostawcow bedzie nakladany obowiazek blokowania protokolu P2P i wszelkich inny ktore beda umozliwialy sciaganie nielegalnych plikow z internetu. Pierwszym krajem ktory ma zamiar wprowadzenia calkowitego zakazu sciagania plikow tego typu i nalozenie obowiazku blokowania na dostawcow jest Wielka Brytania a ich krolowa jest za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 15:59, jac22 napisał:

Tym bardziej ,ze juz niedlugo na dostawcow bedzie nakladany obowiazek blokowania protokolu P2P i wszelkich
inny ktore beda umozliwialy sciaganie nielegalnych plikow z internetu.


A skąd masz taką informację? RIAA wymyśliła?

Dnia 10.03.2008 o 15:59, jac22 napisał:

a ich krolowa jest za.


A co Królowa Brytyjska ma w UK do powiedzenie w takich kwestiach? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>A co Królowa Brytyjska ma w UK do powiedzenie w takich kwestiach? Nic.

Widzisz akurat co powie krolowa to jest swiete. Wezmy przyklad meczow pilki noznej w tym panstwie. Po wiecznych rozrobach po interwencji krolowej wyszedl zakaz rozgrywania meczow z udzialem kibicow i co dzisiaj? Siedza bez barierek praktycznie na murawie jak baranki grzeczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak odróżnisz p2p od https? Nie ma obawy,twórcy oprogramowania do wymiany plików z pewnością znajdą sposób na obejście blokady, Już próbowano blokowac porty na których działa p2p, to przeżucili się na 80 (www na nim działa, więc tego nie zablokują). Zaś królowa angielska pełni wyłącznie funkcje honorową,a a prawo ustala izba lordów (tamtejszy parlament)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... mhm... MHM! :)
Niby zachwyt, bo lagi wszelakie raczej znikną, ale... czy to nie rozszerzy piractwa na jeszcze większą skalę? We shall see...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być naprawdę fajne . Ja tylko jako typowy malkontent zastanawiam się ile to będzie kosztować? Co ważne to urządzenie wydaje się być bardziej realne niż dajmy na to Internet 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:14, jac22 napisał:

Widzisz akurat co powie krolowa to jest swiete.


Jak napisał sig., królowa w UK pełni wyłącznie funkcje reprezentacyjną. Poważanie ma, ale nie aż takie, jak napisałeś. Kibice też nie szaleja jak kiedyś, bo nie spodobało się to królowej, ale dlatego, że wprowadzono stosowne regulacje prawne (jak i zapewne podjęto inne działania), które rozróby na stadionach ukróciły. Asumpt do zmian nie dała królowa ale tragiczny mecz na jednym ze stadionów w Belgii bodajże miedzy jedną z angielskich drużyn (chyba FC Liverpool), a Juventusem, gdze w bójce zginęło kilku kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100* szybszy, brzmi niezle, ale mi na razie w zupełności wystarczy 7,2 MB - teraz nie mam nawet 120 KB :D Może w końcu naszą-klase otworzyłbym w niecałe 10 sekund :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:59, Rosselin napisał:

Tzn. będe miał ping w cs ~ 0 :D :D :D

a skąd wiesz że wraz z wzrostem transferu spadnie ping? np przy dostępie satelitarnym jest wysoki z definicji, niezależnie od szybkości połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100x szybciej? Gdyby przedstawiono działające urządzenie, to bym uwierzył. Ale na razie wątpię w aż taką różnicę...chociaż kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ło maj gasz :pp krótki rachunek..mam łacze 3 mega..razy 100 to daje jakies 300 mega ...nie mam wiecej nic do dodania xD a tak btw to ciekawy jestem jak to bedzie wygladalo cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować