Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opowieści z Narnii - kup grę w polskiej wersji językowej, my oddamy kasę!

38 postów w tym temacie

Domek

Film Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa od kilku dni gości na ekranach naszych kin. Zaś za nieco ponad dwa tygodnie w naszym sklepie pojawi się jego growa adaptacja, przeznaczona na konsolę PlayStation 2, w pełnej polskiej wersji językowej. Z tej okazji mamy dla Was specjalną ofertę.

Przeczytaj cały tekst "Opowieści z Narnii - kup grę w polskiej wersji językowej, my oddamy kasę!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście pozytywnie porąbani :P Chociaż co prawda to prawda, te 199 zł będą mogli spożytkować tylko ci co naprawde dużo gier kupują i nie koniecznie tych nowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale nie wiem na co komu te wPLN ... na początku było wielkie "HALO" i kilka gier do kupienia wyłącznie za wPLN, a teraz totalna lipa, myślałem że coś się ruszy na święta ale było głucho .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak byly gry za 1PLN i gadzety, to byl sens wPLN, ale teraz, praktycznie nic nie daja, chociaz znizki przy heroesie byly niemale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były gry za 1 PLN + reszta w wPLN, ale to było już dawno. A szkoda, bo wirtualne pieniądze miały być tak ciekawą ofertą. A tak to mi się nawet jakiejś gry zamawiać nie opłaca, bo koszty przesyłki potwornie wysokie. Zwykłemu użytkownikowi oferta "kup grę, a oddamy Ci w wPLN" się zwyczajnie nie opłaca, bo żeby wydać te całe 190 wPLN trzeba włożyć dużo pieniędzy. Szkoda, że CDP tak po prostu, bez słowa zrezygnował z gier za złotówkę, ale rozumiem, pewnie się to nie opłacało w ostatecznym rozrachunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no na poczatku byly promocje ale to zrozumiale za 1 zl to przeceiz nawet pewnie pudelka i plyt nei oplaca sie wyprodukowac. ale znizki tez sa niezle wiec chyba nie powinnismy narzekac. mi przynjmniej wychodzi taniej niz zakupy w sklepie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 17:12, Gofer31 napisał:

film kiepski, gra zatem rownie kiepska ;/


to wcale nie jest regula... Poza tym film nie byl jaKis najgrszy, po prostu za bardzo dziecinny( w końcu go Disney robil...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie do pudełka? tylko ze jak dadza do pudelka wPLN to te w pudelku beda wirtualne i bedziesz musial je sobie wyobrazic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować