Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Abit wraca do gry

18 postów w tym temacie

Od zawsze jestem zwolennikiem Abit''a. Sam mam ich płytę ( NF7 ) i jestem z niej zadowolony już od wielu lat.
Zostaje tylko życzyć im powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 15:26, Gol Galad napisał:

Wg. mnie, Abit tworzy rewelacyjne płyty pod OC(np. Abit IP35 :D).


Faktycznie rewelacyjna płyta pod OC gdy wiara płacze po forach o double boocie ;)


Powrót Abita na rynek będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. To dobra firma i szkoda by zniknęła ze sceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, zdziwiło mnie to, że Abit (nazwa podobna do mojego nicka ;p) zajmie się teraz produkcją kart graficznych... Na rynku jest teraz taka konkurencja, że nie widzę sensu, by się w to pakować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętne to czasy BE6 rel. II i VT6x4 (pierwsza płyta z AGP 4x - której byłem szczęśliwym posiadaczem). Windows 98se otwierał mi sie w 26 sekund do ostatniego procesu przy coppermine 600 MHz i 128 MB PC133 (600 zł za RAM :/). Na GF 2 MX wyciskałem dokładnie 3324 w 3dMarku i ze wszystkim na high w Quake 3 demo 2 w 1280x1024 bodaj 29 fps (w 1024x768 już 39). Pierwszą grą, która zabrzęczała był Reurn to castle Wolfenstein, a i tak po obnizeniu tekstur z 32 do 16 bit już było cacy praktycznie tak jak w Q3 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale oni przeciez nie beda robic kart graficznych od podstaw tylko je zmodyfikuja, wiec nie nalezy firmy Abit mylic z ATI czy NVIDIA, to raczej cos jak BFG, EVGA, MSI, ASUS, Saphire, etc etc... chyba, ze ja sie myle ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować