Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trwają prace nad kontynuacją Preya

24 postów w tym temacie

Pierwszy Prey był świetny i wprowadzał pewien powiew świeżości do fps-ów. Mam nadzieję, że dwójka będzie przynajmniej na poziomie pierwszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Prey''a grałem, nie zachwycił mnie, dlatego kontynuację spokojnie sobie odpuszczę. Z FPS-ów czekam teraz tylko na naszego, polskiego THEY''a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prey zebral bardzo dobre recenzje w prasie, ale mnie sie nie podobal :-/

Niemniej jednak opinia o tej grze jest mniej wiecej taka: "Choc tworzona ze sto lat, zwojowala caly swiat" ;-)

Mam nadzieje, ze dwojka bedzie lepsza od jedynki w aspekcie grywalnosci, a nie tylko zmienionej grafy ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm nie chcę spoilerować, ale zakończenie jakieś logicznej furtki do kontynuacji nie pozostawiało. Może lepiej zatem prequel z nowym bohaterem? Czy równoległa przygoda na innym statku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi Prey nie podchodzi.. brakuje tej grze czegoś co by mnie przykuło do monitora na dłużej, może za sprawą dwójki dłużej posiedze przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prey? Heh, szkoda, że nie miałem okazji zagrać w jedynkę, ale kiedyś ją spokojnie zaliczę. Kontynuacja? Chętnie, ale mam nadzieję, że krócej będzie w produkcji, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uspatente... Widać, ze nie grałeś do konca w całego Prey''a... Poczekaj przez całe napisy końcowe... Ewidetnie furtke zostawili i w niej właśnie Tommy opuszcza ziemie :P ( Tak gra przez chwilke pozwala nam zagrać po zakończeniu creditsów :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsza część była bardzo dobra. oby dwójka była co najmniej taka jak poprzedniczka [pomijając czas produkcji]... chociaż samego Preya nie robili 11 lat, tylko Duke Nukema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tego Prey-a nowego tyle lat nie robili;). Grałem trochę w tą grę i mogę powiedzieć, że Doom-y, Quake-i i inne ,,przerażacze" przy niej bledną. Może w tym roku zmienię w końcu kompa, więc czekam na kontynuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to Prey jest w mojej opinii świetną grą, tylko z recenzji i opinii, bo jeszcze jej nie kupiłem. :S
Niedługo nadrobię tę zaległość, oj nadrobię......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 14:21, Mattio napisał:

Prey to raczej mierna gra ;p

A grałeś chociaż? Według mnie to jedna z najbardziej niedocenianych gier na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego można było się spodziewać :)

Pierwsza odsłona Prey''a była bardzo dobrą grą, zebrała pozytywne oceny w prasie, a graczom przypadła do gustu. Prace nad kontynuacją są jak najbardziej dobrą wiadomością - zobaczymy, co przyniesie sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować