Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

I jeszcze drugi błąd. Przy zamówieniu DA2 BSE są dwa linki "pobierz swój klucz" - obydwa mające ten sam adres, a co za tym idzie po kliknięciu na którykolwiek wychodzą te same klucze do DLC.

zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 8.3.2011) - nie będzie zmieniane na 9.3.2011 (być może jakiś bug)? :)

20110308195344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dział sprzętowy przechodzi reorganizację, wkrótce więcej informacji na ten temat.

Błędy wysyłajcie mi mailem (anna.stanulewicz małpa gram.pl), aby było mi łatwo uhonorować "testerów" odpowiednim upominkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm
ja na początku zamówiłem DA2 zwykłą wersje w preorderze potem zmieniło mi się w BSE
nie mam żadnego klucza do DLC tzn. tego linka który generuje kod (pobierz swój klucz)
Jak go zdobyć lub gdzie sie znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 19:53, Thermalcake napisał:

I jeszcze drugi błąd. Przy zamówieniu DA2 BSE są dwa linki "pobierz swój klucz" - obydwa
mające ten sam adres, a co za tym idzie po kliknięciu na którykolwiek wychodzą te same
klucze do DLC.

Kolega programista coś namieszał :) Dzięki za cynk, napisz mi maila, to Ci wyślę bonusik za zgłoszenie błędu.

Dnia 08.03.2011 o 19:53, Thermalcake napisał:

zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 8.3.2011) -
nie będzie zmieniane na 9.3.2011 (być może jakiś bug)? :)

Tja, była o nim mowa wcześniej w tym wątku - w szczegółach zamówienia widzisz taką datę wysyłki, jaka była na karcie produktu w momencie złożenia zamówienia.
Poprawimy to wkrótce, przepraszamy za dezinformację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz zamówienie z opcją płatności przy odbiorze. Czyli klucz będziesz mógł pobrać, kiedy dostaniemy kasę z UPS za Twoje zamówienie (w ciągu 2-4 dni roboczych od odebrania paczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 19:43, akne napisał:

No dzięki, dzięki :)
Ale co do coli, to muszę przejść na odwyk - dochodzę do 2 l dziennie, oczywiście bez
cukru, bo nie jadam słodkich rzeczy, nie lubię.

Hmmm, woda? ;D Polecam saguaro (brzmi japońsko ;D) z lidla, koło 50 groszy za 1.5 litra chyba. Swoją drogą cola bez cukru to też syf jest, żołądek sobie zniszczysz ;/ Offtopować każdy może, troche lepiej, troche gorzej.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:07, akne napisał:

Masz zamówienie z opcją płatności przy odbiorze. Czyli klucz będziesz mógł pobrać, kiedy
dostaniemy kasę z UPS za Twoje zamówienie (w ciągu 2-4 dni roboczych od odebrania paczki).

Hmm, w takim razie dlaczego ja w ogóle nie mam tego klucza do pobrania? Przelew wykonałem parę dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, opóźnienie w otrzymaniu płatności jest podobne.
Jeśli Ci się spieszy z użyciem kodu, to napisz do DOK, jak odbierzesz zamówienie, to Ci je oznaczymy jako opłacone i będziesz mógł pobrać kody wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo masz wersję na PS3, do niej nie dostaliśmy kodów. W ogóle nie będzie żadnych bonusowych kodów do DA2 na PS3 - uprzedzając pytanie: sprawa globalna, nie dotyczy tylko naszego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wodę kupuję w a.pl, bo wnoszą do chaty, frisco, alma itp. też, ale przyzwyczaiłam się do a.pl i mam z nimi dobry kontakt (za ścianą siedzą :) Nie mam auta, więc ciężkie zakupy spożywcze zamawiam w necie.Cola musi być bez cukru, bo nie lubię napojów słodzonych cukrem, mój organizm obciążony genetycznie skłonnością do cukrzycy tak się broni.

End offtop :) Zapraszam na gieesa na gadki spożywcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:28, akne napisał:

Bo masz wersję na PS3, do niej nie dostaliśmy kodów. W ogóle nie będzie żadnych bonusowych
kodów do DA2 na PS3 - uprzedzając pytanie: sprawa globalna, nie dotyczy tylko naszego
sklepu.

Ok, dziękuję za odpowiedź.

A skoro już tu jestem, to zadam jeszcze jedno lub dwa pytania:
Planujecie mieć w ofercie Mortal Kombat w edycji kolekcjonerskiej? W sumie to czekam na waszą ofertę, ale jak nie będzie tej wersji, to zamówię na Ultimie. Choć wolałbym to zrobić w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:39, Thermalcake napisał:

Śledzę ten wątek dość uważnie i czytałem ten post. Jednak chcę się dowiedzieć czy coś się w tej sprawie zmieniło.
Premiera za nieco ponad miesiąc, czas rezerwować wydanie kolekcjonerskie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro Isilothar (mój kolega odpowiedzialny w sklepie gram.pl za gry niepecetowe) zbada sprawę i Wam odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:53, akne napisał:

Jutro Isilothar (mój kolega odpowiedzialny w sklepie gram.pl za gry niepecetowe) zbada
sprawę i Wam odpisze.

Ok, czekam z niecierpliwością.

A tak przy okazji- jak jest z tym tzw. "szybkim przelewem" w weekendy? Czy pieniądze też dochodzą tego samego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować