Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Da się uruchomić wystarczy głupie proxy. Jeśli jutro nie dostane mojego DA2 to już nigdy z tego sklepu NIC nie zamówię. Tragiczne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 23:24, EpicB4rt napisał:

Da się uruchomić wystarczy głupie proxy. Jeśli jutro nie dostane mojego DA2 to już nigdy
z tego sklepu NIC nie zamówię. Tragiczne podejście do klienta.

Proxy tutaj w niczym nie pomoże (vel udawanie, że jest się w Ameryce). Jesteśmy w Europie, więc dostaniesz wersję na Europę, a co za tym idzie nie uruchomisz gry przed 11.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz też bzie taki sam cyrki jak to było z edycją kolekcjonerską pierwszego Dragon Age''a? Zero żadnych informacji, zero odzewu na posty i nagle się okazuje, że musimy czekać ponad tydzień, żeby móc zagrać i w zamian dostaniemy kubek...(który swoją drogą i tak do mnie nigdy nie trafił po wielu mailach do EA...). Specjalnie zamówiłem pre-order żeby odebrać grę przed 11, bo w piątek z samego rana wracam do domu(student) i chciałem sobie przez weekend pograć. A tu najpierw premiera 8, później 9, a teraz 10... Dlaczego nie ma o tym, żadnego maila, że się to tak opóźnia. Żadnych przeprosin, nic. To po to wydaje pieniądze na pre-order gdy widzę, że premiera jest 8.3.1011, żeby gre dostać nie wiadomo kiedy. I jak zwykle piraci sobie grają w najlepsze, bo gra już jest zcrackowana na torrentach, a osoby które wydają pieniądze(i to nie mało) nie mają nic... Wybaczcie za wyrażenie ale gdzie tu jest ***** sprawiedliwość? Ciekawe co będzie z DA3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 00:12, Thermalcake napisał:

Proxy tutaj w niczym nie pomoże (vel udawanie, że jest się w Ameryce). Jesteśmy w Europie,
więc dostaniesz wersję na Europę, a co za tym idzie nie uruchomisz gry przed 11.03.


Nie masz pojęcia o czym mówisz. Działa, pomogłem już wielu osobom na social.bioware.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wysyłki Bioware Signature Edition Dragon Age 2 na PC:

Najpierw był jakiś problem produkcyjny, dowiedzieliśmy się 04.03, że dostaniemy ją 08/09.03.2011 (pozostałe edycje otrzymaliśmy 08.03.2011 i w tym samym dniu zostały do Was wysłane).
Potem błąd popełniła firma logistyczna operująca magazynem EA - coś im się wykrzaczyło w systemie i dostawę BSE na PC podzielili nam na dwie przesyłki, z czego jedna (10% towaru) została wysłana transportem lotniczym, a druga (90%) transportem drogowym.
Wczoraj o 9:00 dowiedziałam się o tym. Od rana byliśmy przygotowani do wysyłki całości, stąd pewnie dziwne statusy przesyłek, które widzieliście.
Te 10% partii poszło wczoraj do losowych zamówień.
Pozostała partia dojechała do nas dziś o 8:00. Czyli pozostali klienci otrzymają grę jutro.

Oczywiście, jeśli ktoś czuje się poszkodowany (nasz błąd komunikacyjny: daty wysyłki gier EA ustawialiśmy zawsze bezpiecznie na czwartek, ale ostatnio przez rok nie było problemów, więc zmieniliśmy na wtorek), to oczywiście nie musi odbierać przesyłki z BSE, a jeśli zapłacił za nią z góry, to zwrócimy mu pieniądze.
Ale to wydanie jest wyczerpane i niedostępne obecnie.

To tyle na szybko, muszę dopilnować tej dzisiejszej wysyłki. Wczoraj padłam o 20:00, po niusach o opóźnieniu znaczącej części dostawy BSE wpadłam w doła.
[ocenzurowano]

Bardzo przepraszam, nie jestem dziś w stanie odpisać na wszystkie posty z 36 h, postaram się to zrobić dziś wieczorem.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, choć trochę sprawa się wyjaśniła.
Mam tylko jedno pytanie: biorąc pod uwagę, że część ludzi zamówiła zwykły pre-order, a później zamówienie samoistnie zmieniło się na BSE, to faktycznie dostaniemy BSE czy to może jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pytanie numer dwa, mam wypisaną w zakładce "twoje zamówienia" datę wysyłki zaplanowaną na dzień dzisiejszy - czy faktycznie ta dzisiejsza jest pewna (bo nie widzę zmiany stanu na przygotowywanie i pakowanie) i mam zorganizować sobie czas tak, by być jutro w domu, czy to wszystko tak czy siak może ulec jeszcze zmianie?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 08:40, akne napisał:

<ciach>


Gram.pl jest jedynym sklepem internetowym w którym robię jakiekolwiek zakupy. I naprawdę albo Ja jestem jakiś pechowy albo rzeczywiście jest coś na rzeczy ale przy każdej większej premierze są jakieś problemy. A to przesyłka nie dotarła a to magazyn nie spakował itp. Taka na przykład Ultima wysłała DA2 już w poniedziałek i już. Kupuję u was tylko wtedy gdy macie jakieś fajne wydania gier których nie ma w sklepach i naprawdę takie wpadki nie zachęcają do ponownych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sklepie gram.pl po raz pierwszy robię zakupy, i akurat trafiłam na taką sytuację :P
Mam jeszcze jedno pytanie, podobne go tego, które zadał Lerten.
Chodzi o zamówienia do odbioru osobistego. Czy również będą na jutro? Bo rozumiem, że te wysyłane kurierem do pojedynczych osób pewnie dotrą na drugi dzień, czyli na piątek. Jak to jest z paczkami do odbioru osobistego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz widac jestem jednym z tych szczesliwcow bo kurier wlasnie dowiozl mi moja BSE, ale nadal w zamowieniach w pliku do sciagniewcia mam tylko jeden klucz (na amulet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Dobrze, że dostaniemy paczki chociaż w piątek. W sumie i tak dopiero wtedy pogramy. Ja w gram.pl kupuję już od dłuższego czasu (chyba, że nie macie kolekcjonerki jakiejś gry czy coś) i generalnie jest dobrze (generalnie są czasem problemy, mówię, że już u Was nie kupię a i tak wracam : P Jesteście po prostu "wygodni" : )). A z tym Dragon Age''m to faktycznie musiał być jakiś problem odgórny, bo tak samo było z kolekcjonerską pierwszej części. Co prawda nie można było zamówić jej u Was (ja zamówiłem w na empik.com). Nie pamiętam dokładnie teraz jak to było, ale sporo czasu po premierze dopiero otrzymałem (nie tylko ja) swoją grę. Tak więc fajnie, że wszystko się wyjaśniło : )
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu jestem wyróżniony..., dzisiaj dotarła do mnie pcetowa wersja BSE. Przynajmniej raz poznałem to uczucie >.< Nie, nie czuje wyjątkowy z tego powodu, wszyscy jesteśmy sobie równi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maly update, ale postu edytowac nie moge wiec w nowym ;p Zarejestrowalem BSE i sie okazalo ze dostalem zarowno miecz jak i lwa wiec zadnego dodatkowego kodu juz nie potrzebuje wiec dziekuje a ja wracam do niedawno sprowadzonego DAO Ultimate ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: dlaczego niektórzy dostali dzisiaj gre a niektórzy nie?
ja mam w zamówieniach że potwierdzone, oczekuje na wysyłke 10.03.2011
czy jeśli mam odbór osobisty, to dostane jakieś potwierdzenie że można odebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2011 o 08:40, akne napisał:

Te 10% partii poszło wczoraj do losowych zamówień.


Gratuluje kryterium doboru wysyłek.
Wszędzie odbywa się to na zasadzie wysłania towaru do tego kto złożył zamówienie jako pierwszy, czyli reasumując pierwsze 10% powinno iść nie do "losowych" zamówień a do pierwszych zamówień, w tym - tak robię tu małą prywatę - chyba i mojego bo jak mnie pamięć nie myli zamówienie na BSE składałem równo tego dnia którego się pojawił news, że jest dostępny pre-order. Ale to tylko takie moje luźne przemyślenia, jak dla mnie tak powinniście w takich sytuacjach dobierać kryteria wysyłki - było by to w 100% fair względem klienta.

Nie mniej póki dostanę swoją paczkę do punktu odbioru do jutra, czyli do dnia premiery w którym mogę grę uruchomić [bo nawet jak dostał bym ją wcześniej to na nic by mi się zdała] nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
Dostanę ją z poślizgiem po weekendzie, to ostatnim pre-orderem z gramu będzie moja kolekcjonerka wieśka która wisi w moich zamówieniach =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już kiedy będzie można składać pre-order na Might & Magic: Heroes VI? I czy to prawda, że będzie pełna polska wersja językowa? I czy jest szansa na to, że pre-order umożliwi dostęp do bety (tak jest w niektórych zagranicznych sklepach)? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować