Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2011 o 19:33, GringoG3 napisał:

Nie wiem czy to rzeczywiście narusza tą zasadę, ale wolałem napisać.


To po prostu ktoś sprzedaje na allegro tą wersję, którą zamówił na sklepie gramu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko, takich aukcji jest /bywało wiele, nie stanowią dla nas zagrożenia :D
szkoda mi tylko naiwnych kupujących ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 16:31, dreamer94 napisał:

Aniu, Wiktor coś zdziałał w sprawie codex''u ?

Na razie brak wieści z Ubi odnośnie przyznania nam większej ilości.
W razie czego napadniemy na tira z dostawą do empiku, towar wystawimy na naszych prywatnych kontach na Allegro (wyślemy Wam linki), a za zysk ze sprzedaży będziemy sobie zamawiać pizzę przynajmniej raz w tygodniu i chodzić na piwo po pracy, bo pracę mamy ciężką i stresującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy takich bonusów. Takie bonusy są zarezerwowane dla sklepów współpracujących bezpośrednio z Ubisoft, a my póki co kupujemy ich towar przez Cenegę.
Gwoli ścisłości: z tego wszystkiego to tylko steelbooka dostaniemy, ale bardzo małą ilość - jeśli dojdzie przed premierą gry, to go dołożymy do zamówień, wg chronologii. Nie komunikujemy tego bonusu na karcie produktu, bo dostaniemy go mało (chciałam 2x więcej) i może się okazać, że dojdzie po dostawie gry, wtedy nie będzie nam się opłacać dosyłanie go osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 21:18, akne napisał:

W razie czego napadniemy na tira z dostawą do empiku


Wystarczy małe info i może klienci pomogą :D
Czekam na informację ostateczną... Już sam nie mogę doczekać się tego kiedy w końcu będę pewny co zamówię i, że dostanę co chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 14:36, Arcling napisał:

Ok, czyli wszystko jasne. Wcześniej opis inaczej wyglądał, gdy zamawiałem była mowa tylko
"o karcie z DLC" (tak jak na grafice z zawartością), więc stąd moje przypuszczenie, że
było ich 6 a nie 4. W każdym razie mała strata w porównaniu z zachodnią, bo koszulka,
dla której chciałem tą wersję, jest dobra.

No właśnie. Przy odpalaniu pre-ordera wiedzieliśmy tylko, że będzie "karta z kodami DLC", a potem Paweł z CDP przesłał mi wyszczególnienie tych kodów: ekwipunek taki, siaki, owaki.
Jeśli masz jakieś pytania odnośnie zawartości jakiejś edycji, to zanim ją zamówisz, wyślij do nas zapytanie.
Bardzo wiele opisów produktów dzięki takim zapytaniom udało nam się doprecyzować - informacje i pytania z maili od Was kierujemy do wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 14:34, donard napisał:

Aniu, czy pudełko/dodatki DNFa Balls of Steel będą tłumaczone na polski? Mam nadzieję,
że nie.

Wygląda mi na to, że dostaniemy wersję europejską angielską - Cenega sprowadzi gotowy produkt, nic nie będzie w nim polonizować.
W razie czego zapytaj się mnie tydzień przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie dostałem żadnego SMS, że paczka jest do odbioru, a nr mam podany dobry :(

Maila odebrałem zbyt późno, aby mieć paczkę dzisiaj, trudno ;) Jutro też jest dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu. Wiesz może kiedy możemy się spodziewać promocji EA Classic (2 w cenie 1) tak jak to miało już miejsce kilka razy.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aniu ;)
Tak z ciekawości, informacja w moim zamówieniu, że data została zmieniona na dzisiaj ("zostanie wysłane 4.3.2011", a było 3.3.2011), to również ten bug, o którym wczoraj mówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 15:25, dreamer94 napisał:

Aniu, cena na 170 skoczyła też tym co się załapali na codex''a ?


Yhm... A komu innemu miała cena podskoczyć jak nikt inny nie dostanie? :) Trochę nie rozumiem pytania.

PS. Odpowiedziałem, bo zaglądam tutaj często oczekując świetnych wieści o EK AC i korci, żeby coś napisać :) Mieszam się w wątek, a może coś podpowiem- mniej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 17:51, Radekl2 napisał:

Yhm... A komu innemu miała cena podskoczyć jak nikt inny nie dostanie? :) Trochę nie
rozumiem pytania.

Jest jeszcze ta wersja z figurką (170). Chodziło mi o to , czy cena codex''u się zwiększyła. Źle sformułowałem pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to , czy cena codex''u się zwiększyła.

Znów ja :)
"(...)Do tego cena wzrasta do 169,90 (obecna cena sugerowana to 179,90, kiedy uruchamialiśmy pre-order wynosiła 159,90, czyli u nas była oferowana po 149,90 zł)."
Kilka stron wcześniej, gdy dostaliśmy informację o wielkim nakładzie EK, który będzie w sprzedaży na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bug polega na tym, że klientowi w szczegółach zamówienia wyświetla się taka data wysyłki, jaka była na karcie produktu, kiedy składał zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 15:25, dreamer94 napisał:

Aniu, cena na 170 skoczyła też tym co się załapali na codex''a ?

Cena na kodeksa zmieniła się dla wszystkich, tak jak na zwykłe wydanie (Ubi zwiększyło ceny sugerowane swoich produktów m.in. ze względu na zmianę stawki VAT). Informację o zmianie ceny kodeksu wysłaliśmy tylko tym, którzy załapali się na nakład, który dostaniemy. Tym, którzy się nie załapali, nie zmieniliśmy ceny w zamówieniach i nie poinformowaliśmy ich o podwyżce, bo to nie miało sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 18:56, akne napisał:

Bug polega na tym, że klientowi w szczegółach zamówienia wyświetla się taka data wysyłki,
jaka była na karcie produktu, kiedy składał zamówienie.



A więc to oznacza, że jak ja zamawiałem i była data 3 marzec, a teraz jest data 4 marzec pokazana, to znaczy, że już dostaliście Pokemony do magazynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 22:51, Oloninho napisał:

Cześć Aniu. Wiesz może kiedy możemy się spodziewać promocji EA Classic (2 w cenie 1)
tak jak to miało już miejsce kilka razy.

Mam nadzieję, że w kwietniu. Dawno takiej promocji nie było (ostatnia chyba w sierpniu), a EA je robi zwykle 2x w roku. A do tego w kwietniu EA nie ma chyba dużych premier, więc promocja się wszystkim przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować