Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2010 o 17:07, David741 napisał:

Mam pytanie zamówiłem ACII 26.01.2010 roku i był bonus koszulkowy i pisało przy potwierdzeniu
gry mam wybrać rozmiar koszulki i tera potwierdziłem i o koszulce ani mowa nic nie pisało
czemu tak???

I POZDRAWIAM


Dołączam się do pytania (na razie nie potwierdziłem, ale zamówiłem 7 lutego, a Pani mówiła że koszulki były do 12).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja zamówiłem 26.01.2010 i był bonus koszulkowy i pisało ze przy potwierdzeniu mam wybrać numer koszulki i tera potwierdziłem i nie było mowy o koszulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 17:51, David741 napisał:

Ale ja zamówiłem 26.01.2010 i był bonus koszulkowy i pisało ze przy potwierdzeniu mam
wybrać numer koszulki i tera potwierdziłem i nie było mowy o koszulce.



Ja też zamówiłem kiedy była jeszcze koszulka, więc dalej podtrzymuję moje wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z koszulkami wygląda następująco:
Niestety nie dostaniemy rozmiaru XL i L tylko jeden rozmiar - L (dziś taką informację dostałam, przyczyny obiektywne, niezależne od nas i od dostawcy), ale ilościowo tyle, ile mieliśmy zamówione. Wystarczy dla tych, którzy złożyli zamówienie do 13.02.2010 włącznie - w tym momencie zamówiona ilość koszulek się wyczerpała - 14.02 zdjęłam info o bonusie koszulkowym z karty produktu, dlatego nie jest widoczny teraz.
Jutro dostaniecie mailem oficjalną informację o koszulkach (podamy w nim wymiary koszulki) oraz maile z prośbą o potwierdzenie zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:04, akne napisał:

Sprawa z koszulkami wygląda następująco:
Niestety nie dostaniemy rozmiaru XL i L tylko jeden rozmiar - L (dziś taką informację
dostałam, przyczyny obiektywne, niezależne od nas i od dostawcy), ale ilościowo tyle,
ile mieliśmy zamówione. Wystarczy dla tych, którzy złożyli zamówienie do 13.02.2010 włącznie
- w tym momencie zamówiona ilość koszulek się wyczerpała - 14.02 zdjęłam info o bonusie
koszulkowym z karty produktu, dlatego nie jest widoczny teraz.
Jutro dostaniecie mailem oficjalną informację o koszulkach (podamy w nim wymiary koszulki)
oraz maile z prośbą o potwierdzenie zamówienia.


Dziękuję Ci za wszystko akne, serdecznie pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 14:13, bobobo napisał:

Może to już za stare pytanie,ale muszę znać na nie odp:
Otóż kupiłem chyba w marcu grę Sam & Max:Sezon 1 i piszę,na opakowaniu z grą,że są różne
bonusy.Ok plakat jest,szkice koncepcyjne są,artworki są ale gdzie generator komiksów?Nigdzie
nie mogę go znaleźć. Dlaczego pytam oto teraz?Bo postanowiłem wrócić do tejże przezabawnej
gry :D

Mam wydanie premierowe, ale nie widzę na płycie ani w menu gry tego generatora. Zapytaj się Michała:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900
A ja swoją drogą postaram się zapytać przy okazji kogoś z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:21, akne napisał:

Mam wydanie premierowe, ale nie widzę na płycie ani w menu gry tego generatora. Zapytaj
się Michała:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900
A ja swoją drogą postaram się zapytać przy okazji kogoś z CDP.


Tylko niestety Pan Gembicki bardzo rzadko pojawia się na gram.pl i nie wiem czy szybko odpowie. Się spytam,ale chcę szybko poznać odp. na moje frustrujące pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 22:06, Szeryf1592 napisał:

Czy można dokonać przelewu za zakup Kontem<30 WBK?

Rodzaj konta w danym banku nie ma znaczenia. Jeśli masz konto w BZ WBK z dostępem przez internet, to możesz wybrać "przelew "24" (WBK)". Możesz też przelew zrobić ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 16:45, David741 napisał:

Mam pytanie.Czy w sklepie GRAM.PL pojawi się Assassin Creed II White edition?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pani powiedzieć jak wygląda sytuacja z edycją limitowaną Bad Company 2? Pewnego pięknego dnia po prostu zniknęła. Złożyłem pytanie przez formularz kontaktowy i dostałem informacje, że gra jest już z powrotem dostępna. Niestety, link podany w mailu przekierowywał na stronę główną. I chyba gra była przez chwilę dostępna, bo Google zdążyło zrobić kopię zapasową w dniu 26.02. Ale dziś znów jej nie ma. No więc jak to z nią jest?

A i jeszcze jedno. Jeżeli uda mi się dodać grę do koszyka przez kopię Google, a samej gry nie będzie w magazynach, to czy będę musiał czekać dodatkowo aż ją zdobędziecie, czy też 3.03 wyślecie edycję zwykłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 20:27, assassin2601 napisał:

Może pani powiedzieć jak wygląda sytuacja z edycją limitowaną Bad Company 2? Pewnego
pięknego dnia po prostu zniknęła. Złożyłem pytanie przez formularz kontaktowy i dostałem
informacje, że gra jest już z powrotem dostępna. Niestety, link podany w mailu przekierowywał
na stronę główną. I chyba gra była przez chwilę dostępna, bo Google zdążyło zrobić kopię
zapasową w dniu 26.02. Ale dziś znów jej nie ma. No więc jak to z nią jest?

A i jeszcze jedno. Jeżeli uda mi się dodać grę do koszyka przez kopię Google, a samej
gry nie będzie w magazynach, to czy będę musiał czekać dodatkowo aż ją zdobędziecie,
czy też 3.03 wyślecie edycję zwykłą?


Dostępność edycji limitowanej u nas zależy od tego, ile osób rezygnuje ze swoich zamówień - dostaniemy jej ograniczoną ilość (dużo, ale określoną ilość), dlatego bywała dostępna, kiedy klienci anulowali swoje zamówienia. W końcu ukryłam ten produkt w sklepie, bo ilość dostępna zmieniała się praktycznie co godzinę, w miarę jak nowe osoby zamawiały te wolne sztuki lub anulowały zamówienia, wyskakiwały błędy itp. Link do ukrytego produktu przekierowuje na stronę głowną sklepu.

W poniedziałek 01.03. mija termin potwierdzania zamówień pobraniowych, niepotwierdzone zamówienia zostaną anulowane, więc z pewnością zwolni się trochę sztuk i wtedy ta edycja będzie dostępna do zamawiania.
Jeśli uda ci się dodać ją do koszyka i złożyć zamówienie, to będzie to oznaczało, że są wolne sztuki i Twoje zamówienie zarezerwuje edycję limitowaną.
Czyli poczekaj do poniedziałku, mniej więcej do 12:00.
Z góry przepraszam za użycie formy "per ty", ale w końcu wszyscy gracze to jedna rodzina :)

Przy okazji zachęcam do wczesnego składania zamówień przedpremierowych - wtedy jest 100% pewnosci, że otrzyma się ten produkt, na którym komuś zależy. Kiedy późno zdecyduje się ktoś na złożenie zamówienia, może się okazać, że edycja specjalna / dodatkowe bonusy już nie są dostępne, bo zwykle jest ich limitowana ilość.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Aniu,
czy jeśli jutro złożę zamówienie na edycję podstawową BC2 (w poniedziałek w godzinach południowych nie będę dostępny), to jest jakaś szansa, że zostanie ona zamieniona na edycję limitowaną w dniu kolejnym? W sumie to jakoś szczególnie mi na tym nie zależy, jeśli edycja ta zawiera jedynie odblokowane bronie, ale warto się tego dowiedzieć.

I następne pytanie: premiera gry została przesunięta na 3 marca, czy to gram będzie miał ją tego dnia na stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 10:43, FireTheft napisał:

Zamówiłem limitke Bad company 2 z odbiorem w salonie sferis, moge sie gry spodziewac
w dniu premiery?

Jutro wysyłamy, spodziewaj się w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 00:30, LESZ3u napisał:

Witam Aniu,
czy jeśli jutro złożę zamówienie na edycję podstawową BC2 (w poniedziałek w godzinach
południowych nie będę dostępny), to jest jakaś szansa, że zostanie ona zamieniona na
edycję limitowaną w dniu kolejnym? W sumie to jakoś szczególnie mi na tym nie zależy,
jeśli edycja ta zawiera jedynie odblokowane bronie, ale warto się tego dowiedzieć.


Już Ci zmieniłam w zamówieniu 2 szt zwykłej na 2 szt limitowanej.

Dnia 28.02.2010 o 00:30, LESZ3u napisał:

I następne pytanie: premiera gry została przesunięta na 3 marca, czy to gram będzie miał
ją tego dnia na stanie?


BFBC 2 wysyłamy jutro, dziś po 15 wjechała dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować