Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2010 o 21:34, L33T napisał:

Akne co się dzieje z EK Alan Wake ? Bo coś cena się zmienia :)


Witam,

Zwiększyliśmy cenę, gdyż ostatnio zapada sporo decyzji w Microsofcie (nie tylko Polskim) i na dzień dzisiejszy nie ma pewności, ze wcześniej proponowana cena się utrzyma.

Jak tylko sprawa się wyjaśni i będziemy mieli pewność, że stare ceny będą na pewno, to je przywrócimy. Na razie obowiązują te widoczne na sklepie. Ci którzy złożyli zamówienia w trakcie niższych cen, na razie nie mają się czego obawiać. Ich ceny jak na razie zostają nietknięte.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Akne & CO. za sprawne dostarczenie przesyłki i bardzo dobry kontakt ze społecznością ;)
Teraz czekamy jeszcze na koszulki.
Ezio już zagościł w napędzie, dzięki Wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,chciałbym się zapytać w sprawie ACII...Zauważyłem ,że PS 3 ma szaloną promocję,a ja Jako posiadacz Xboxa poczułem się mówiąc szczerze...urażony.Też chciałbym taką promocję,czy jest taka możliwość?

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Bad Company 2 w preorderze, miałem dostać kod na broń dodatkową, paczkę dostałem już z 2 dni temu i dalej nie pojawił się kod na broń :P Dysponuję dowodem dostarczenia przesyłki z UPS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 21:50, General86 napisał:

Gdzie obecnie można kupic Diablo 2 , Warcrafta III i Starcrafta ?

Nie licząc http://us.blizzard.com/store/index.xml - tu za drogo na polskie wychodzi


Różne starsze gry można kupić pod adresem http://www.taniegry.pl, ale na temat samego sklepu się nie wypowiem, bo nigdy tam nic nie kupowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będą dostępne pre-paidy do Age of Conan? Dziwne, że nie ma, a to właśnie odstrasza część graczy, którzy nie mają/nie chcą używać kont bankowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, jescze jedna mała sprawa, mogłabyś nas informować, even tutaj briefing dot. naszych koszulkuff?
Będziemy bardzo wdzięczni ;]
May the force be with You...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 22:09, Bartex69 napisał:

Witam,chciałbym się zapytać w sprawie ACII...Zauważyłem ,że PS 3 ma szaloną promocję,a
ja Jako posiadacz Xboxa poczułem się mówiąc szczerze...urażony.Też chciałbym taką promocję,czy
jest taka możliwość?

Nie czuj się urażony.
Po prostu chcieliśmy wyprzedać zalegający towar. Wersji na X360 nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 20:33, NikiNicoo napisał:

Akne, jescze jedna mała sprawa, mogłabyś nas informować, even tutaj briefing dot. naszych
koszulkuff?
Będziemy bardzo wdzięczni ;]
May the force be with You...

Jak tylko wjadą, to zabieram się za ich pakowanie i wysyłkę. Mają być w tym tygodniu. Kiedy je wyślemy, dostaniecie powiadomienie mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 07:53, kotfilon napisał:

Czy będą dostępne pre-paidy do Age of Conan? Dziwne, że nie ma, a to właśnie odstrasza
część graczy, którzy nie mają/nie chcą używać kont bankowych.

Niestety CD Projekt od dawna nie ma na stanie pre-paidów do wersji PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 17:12, Konrad512 napisał:

Zamówiłem Bad Company 2 w preorderze, miałem dostać kod na broń dodatkową, paczkę dostałem
już z 2 dni temu i dalej nie pojawił się kod na broń :P Dysponuję dowodem dostarczenia
przesyłki z UPS :D

Dokładnie 2 godz. po Twoim poście zaciągnął się raport płatności z UPS, więc kod możesz pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 10:06, akne napisał:

> Czy będą dostępne pre-paidy do Age of Conan? Dziwne, że nie ma, a to właśnie odstrasza

> część graczy, którzy nie mają/nie chcą używać kont bankowych.
Niestety CD Projekt od dawna nie ma na stanie pre-paidów do wersji PL.


CDP nie ma na stanie żadnych (EU/PL) pre-paidów. Gdy AoC miało premierę, obiecywano możliwości płatności kartą kredytową, przez przelewy i za pomocą pre-paidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 09:40, Isilothar napisał:

Mam nadzieję, że nie zdradzając tajników rodzimych sklepów internetowych, co nieco rozjaśniłem
obraz sytuacji.


Czy można nadal mieć nadzieję, że FFXIII zostanie dzisiaj wysłana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, Final Fantasy XIII, przynajmniej w EK jednak nie została dzisiaj wysłana? Na poprzedniej stronie tematu ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2960) próbowano wcisnąć nam kit i gra dojdzie do odbiorców dopiero w Środę? Owe zdanie wnoszę po braku informacji zarówno drogą mailową jak i na karcie zamówień w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować