Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2011 o 22:06, akne napisał:

Gry kupuję tylko w gramie, bo mamy fajne ceny dla pracowników :)


A jak można stać się pracownikiem gramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 22:08, Piotrbov napisał:

A jak można stać się pracownikiem gramu?

Najszybciej można stać się współpracownikiem redakcji. Jeśli chcesz pisać niusy i recki, to wyskrob do mnie maila z CV z opisem portfolio i dobrych chęci oraz skillów, to prześlę to do właściwych osób.
Inne stanowiska - obecnie nie prowadzimy rekrutacji, ale wiele osób w ekipie wywodzi się ze stałych użytkowników grama, napisz, co chciałbyś robić, co lubisz itp, to coś znajdziemy dla Ciebie przy najbliższej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 22:21, akne napisał:

Inne stanowiska - obecnie nie prowadzimy rekrutacji, ale wiele osób w ekipie wywodzi
się ze stałych użytkowników grama, napisz, co chciałbyś robić, co lubisz itp, to coś
znajdziemy dla Ciebie przy najbliższej okazji.


Lubię grać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 00:47, donard napisał:

Może, jakieś propozycje testerów gier się znajdą, dla mnie i Piotrka? ;)

Uderzajcie do wydawców gier, u nas co najwyżej można recenzować gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na wszelki wypadek gdybyś zapomniała, chciałem Ci przypomnieć o mojej przesyłce która została wstrzymana na moje własne życzenie :) A więc czy mogłabyś jutro w godzinach porannych (tzn. chodzi mi o to aby anulować wstrzymanie i dać do wysyłki przesyłkę w godzinach waszej pracy np. o 10 z rana czy którejś tam a nie po południu :)) wznowić moje zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu ;) Ostatnie pytanie z kategorii AC, bo ostatnie związane z przesyłką ;) Do rzeczy:
Ubisoft Polska potwierdził datę gry w Polsce - 17 Marca 2011. Czy wynika z tego, że grę dostaniecie 16, a gra będzie do odbioru? Mam na myśli, czy jeśli otrzymacie 16, wyślecie 17, to będzie można się jej spodziewać już 18 (piątek)?
I czy jest jakaś różnica w długości wysyłki przesyłki edycji zwykłej od "Codex", czyli kolekcjonerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 18:13, skodr napisał:

Ja tak na wszelki wypadek gdybyś zapomniała, chciałem Ci przypomnieć o mojej przesyłce
która została wstrzymana na moje własne życzenie :) A więc czy mogłabyś jutro w godzinach
porannych (tzn. chodzi mi o to aby anulować wstrzymanie i dać do wysyłki przesyłkę w
godzinach waszej pracy np. o 10 z rana czy którejś tam a nie po południu :)) wznowić
moje zamówienie :)

Pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 07:04, bugs14 napisał:

Ubisoft Polska potwierdził datę gry w Polsce - 17 Marca 2011. Czy wynika z tego, że grę
dostaniecie 16, a gra będzie do odbioru? Mam na myśli, czy jeśli otrzymacie 16, wyślecie
17, to będzie można się jej spodziewać już 18 (piątek)?

Kiedy dokładnie będzie dostawa do nas, to dowiemy się między 11.03 a 15.03.2011. Zwykle nie dostajemy dostaw później niż dzień przed premierą gry, towar do Was wysyłamy w dniu dostawy (jeśli nie ma embarga na wcześniejszą wysyłkę).
Czyli jeśli dostaniemy 16.02, to wyślemy na 17.02.

Dnia 17.02.2011 o 07:04, bugs14 napisał:

I czy jest jakaś różnica w długości wysyłki przesyłki edycji zwykłej od "Codex", czyli
kolekcjonerskiej?

Masz na myśli, czy edycja kolekcjonerska jest "wolniej'' wysyłana?
Nie, edycje kolekcjonerskie też wysyłamy w dniu dostawy itd. - j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dlaczego nie mogę zamówić u was preordera crysis 2 zawsze kiedy u was zamawiałem było oki chce zamówić i wyskakuje bład. Normalnie Fajnie sklep gram w którym nie można nic kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Bulletstorm będzie wysyłany dzień przed, w dzień premiery czy wcześniej? Chodzi mi o to że nie mam pewności czy będę mięć pieniądze przed 25.02.11 jakby kurier zapukał a jeśli będzie wysyłany wcześniej to można zrobić tak żebym go dostał 25.02.11 albo 28.02.11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 16:52, EvilekII napisał:

Czy Bulletstorm będzie wysyłany dzień przed, w dzień premiery czy wcześniej? Chodzi mi
o to że nie mam pewności czy będę mięć pieniądze przed 25.02.11 jakby kurier zapukał
a jeśli będzie wysyłany wcześniej to można zrobić tak żebym go dostał 25.02.11 albo 28.02.11?

Bulletstorm zostanie wysłany do nas w piątek 18.02.2011 z tajnego magazynu EA zlokalizowanego gdzieś w UE (o tym, że towar został pomyślnie wysłany, będę wiedzieć w poniedziałek około 10:00).
Przyleci samolotem TNT w nocy z niedzieli na poniedziałek na Okęcie. Kurier TNT dowiezie go do nas w poniedziałek 21.02 lub we wtorek 22.02. Raczej w poniedziałek.
Towar wyślemy do Was w dniu dostawy - o ile coś się nie wychrzani w magazynie (prawdopodobieństwo wychrzanienia wynosi 0,01%).

Napisz do DOK, że chcesz otrzymać zamówienie nie wcześniej niż 25.02.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 15:25, fanatyk21 napisał:

W końcu się udało zamówić... Ale problemy i jeszcze raz problemy...

A możesz mi napisać, jaki błąd Ci wyskakiwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 12:15, donard napisał:

Aniu, Czemu odwołano nocną premierę Bulletstorma?

Relatywnie nieduże zainteresowanie + mrożąca krew w żyłach prognoza pogody + plotka o tym, że nie da się uruchomić wersji PC przed 22.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 20:30, akne napisał:

> Aniu, Czemu odwołano nocną premierę Bulletstorma?
Relatywnie nieduże zainteresowanie + mrożąca krew w żyłach prognoza pogody + plotka o
tym, że nie da się uruchomić wersji PC przed 22.02.

Szkoda, ja jak się dowiedziałem, że mógłbym jechać zobaczyłem notkę, że nie będzie nocnej premiery. BTW. Może w innym terminie? ^^ Swoją drogą w plotki, w których mowa o niemożności uruchomienia gry przed premierą nie wierzę. Tym bardziej po wycieku Crysisa 2 i Sims 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 20:49, donard napisał:

Szkoda, ja jak się dowiedziałem, że mógłbym jechać zobaczyłem notkę, że nie będzie nocnej
premiery. BTW. Może w innym terminie? ^^ Swoją drogą w plotki, w których mowa o niemożności
uruchomienia gry przed premierą nie wierzę. Tym bardziej po wycieku Crysisa 2 i Sims
3

Bardzo mało osób wybrało tę opcję, a informacja poszła do wszystkich userów grama, którzy chcą otrzymywać spam sklepowy.
Szkoda, bo gra zapowiada się fajnie, itp. itd.
Widziałeś reklamę w CDA?
Mam słabość do polskich gier, pracowałam w jednym budynku z CDP Red, poznałam ludzi, którzy tworzą cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować