Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Spoko to i tak pakiet bardziej opłacalny niż Antologia i Soulstorm razem w NXK.
Co do tego o czym pisał skodr: Chciałem zamówić właśnie Retribution (pre-order) i Antologie DoW z tym zastrzeżeniem żeby wszystko razem w jednej paczce przyszło wraz z wysyłką tego pierwszego. Da się w takim przypadku zapłacić przedpłatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 14:56, akne napisał:

Pewnie. Wyślij mi maila z numerem zamówienia.
Wybierz "przelew", żeby nie poszło z automatu do realizacji, a ja ci zmienię na pobranie.


Jeszcze jedno, mogła byś mi podać swój adres e mail bo nigdzie nie mogę go znaleźć a chciałbym ci wysłać właśnie maila z numerem mojego zamówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 15:09, Luk_Der_Ritter napisał:

Pytanie co do EK Shoguna 2: Czy rozmiar koszulki to tylko i wyłącznie między L a L (ew.
L) czy jest szansa na większy rozmiar?

Nie ma szans, ale to jest naprawdę duża elka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się zmieniło w sprawie Sekretnego Kupca w EK Wiedźmina 2? Będzie on dołączany czy jeszcze CDP nie podjęło decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 15:15, Laston napisał:

Spoko to i tak pakiet bardziej opłacalny niż Antologia i Soulstorm razem w NXK.
Co do tego o czym pisał skodr: Chciałem zamówić właśnie Retribution (pre-order) i Antologie
DoW z tym zastrzeżeniem żeby wszystko razem w jednej paczce przyszło wraz z wysyłką tego
pierwszego. Da się w takim przypadku zapłacić przedpłatą?

Retribution to pre-order, więc za zamówienie będziesz mógł zapłacić dopiero 7 dni przed jego wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 15:44, bobobo napisał:

Czy coś się zmieniło w sprawie Sekretnego Kupca w EK Wiedźmina 2? Będzie on dołączany
czy jeszcze CDP nie podjęło decyzji?

Jeszcze nie podjęli decyzji, ale bonus w EK w postaci kurtki Rosza jest o niebo lepszy od Kupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2011 o 15:45, akne napisał:

Jeszcze nie podjęli decyzji, ale bonus w EK w postaci kurtki Rosza jest o niebo lepszy
od Kupca.


Masz rację,lecz ja wole grać... jak by to powiedzieć... bez wspomagaczy ;) Wole grać z tym co twórcy dodali w grze i cieszyć się,jak uzbieram na jedną kurtkę 10 000 orenów,niż wpiszę kod i już jestem pro ;) A jak ogłoszą coś w sprawie Kupca: będzie to osobny news,czy tutaj poinformujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem na moim zamówieniu, że wysyłka została wstrzymana i brak opłaty za kuriera, Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 15:47, bobobo napisał:

Masz rację,lecz ja wole grać... jak by to powiedzieć... bez wspomagaczy ;) Wole grać
z tym co twórcy dodali w grze i cieszyć się,jak uzbieram na jedną kurtkę 10 000 orenów,niż
wpiszę kod i już jestem pro ;) A jak ogłoszą coś w sprawie Kupca: będzie to osobny news,czy
tutaj poinformujesz?

Na pewno będzie osobny nius, albo cdprojektowy, albo nasz gramowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 19:53, bobobo napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie: Wiadomo coś o pre-orderze Call of Juarez 3: The Cartel?

Premiera podobno w lecie 2011, zaraz wyślę zapytanie do Techlandu, czy możemy już pre-order odpalić, ale wydaje mi się, że jeszcze trzeba poczekać trochę.
Pre-order na gramie na pewno będzie, jak tylko dostaniemy ceny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanko... Czy jest szansa że w sklepie znajdzie się MGS: Substance i Snake Eater na PS2? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 11:25, bobobo napisał:

Kiedy będzie możliwość płacenia kartą w punktach odbioru osobistego?


Akurat mam znajomego, ktory prowadzi jeden z punktow odbioru. Nie mozna tam placic karta z jednej prostej przyczyny - punkt ten nie ma terminala na karty platnicze i nie chce miec. Bo wiaze sie to z prowizja dla operatora, stalym abonamentem i wplywem srodkow na konto dopiero po kilku dniach. Choc jesli punkt odbioru osobistego to jednoczesnie jakis sklep z elektornika to moze warto by bylo wprowadzic mozliwosc zaplaty karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 19:05, Wojman napisał:

> Kiedy będzie możliwość płacenia kartą w punktach odbioru osobistego?

Akurat mam znajomego, ktory prowadzi jeden z punktow odbioru. Nie mozna tam placic karta
z jednej prostej przyczyny - punkt ten nie ma terminala na karty platnicze i nie chce
miec. Bo wiaze sie to z prowizja dla operatora, stalym abonamentem i wplywem srodkow
na konto dopiero po kilku dniach. Choc jesli punkt odbioru osobistego to jednoczesnie
jakis sklep z elektornika to moze warto by bylo wprowadzic mozliwosc zaplaty karta.



Większość punktów odbioru to chyba jednak nadal Sferisy - a zatem sklepy. A w Sferisach terminale są.
Może faktycznie wartało by wprowadzić taką możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna liczyc na to, ze Wrath of the Lich King pojawi sie niedlugo w ofercie?

Dobrze by sie skladalo, bo szarpnalbym sie wtedy na WotLK, Cataclysm i pre-paid w jednym zamowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 02:54, gothicsheep napisał:

Czy mozna liczyc na to, ze Wrath of the Lich King pojawi sie niedlugo w ofercie?

Czekamy na dostępność tego towaru u dostawcy od grudnia, może do końca lutego się pojawi.
Konkretniejszych informacji nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 20:21, Byl napisał:

Większość punktów odbioru to chyba jednak nadal Sferisy - a zatem sklepy. A w Sferisach
terminale są.
Może faktycznie wartało by wprowadzić taką możliwość?

Wtedy musielibyśmy zwiększyć opłaty za odbiór osobisty, bo punkt odbioru ponosiłby dodatkowo koszty prowizji za transakcję kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować