Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2011 o 17:32, donard napisał:

> BTW. Aniu będzie w końcu EK DNF Balls of Steel?
Zauważyłem, że jest już nawet na ultimie a oni mają sprawdzone ceny, także czekam na
wasz krok ;)

Mam ofertę z Cenegi od wczoraj, nie wyrabiam się z robotą, bo Isilothar jest na urlopie.
Najpóźniej jutro Balls of Steel będzie w naszym sklepie dostępna w pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 15:40, montixl10 napisał:

Witam. Można wiedzieć dlaczego serwis www.gry-online.pl zrealizuje wszystkie zamówienia
związane z Codex AC: Brotherhood, bez jak się zdaje, większych problemów? Dlaczego, skoro
do premiery jeszcze ok. 2 tygodni, Ubisoft nie wyprodukuje większej ilości egzemplarzy?
Z góry dzięki za odp.

Bo GoL współpracuje bezpośrednio z Ubisoft, a my przez Cenegę. Towar w Cenedze rezerwowaliśmy w lipcu 2010, dostaliśmy też wtedy potwierdzenie z Ubisoft, że dostaniemy tę liczbę "X".
Nie wiem, dlaczego Ubisoft nie wyprodukuje więcej Limited Codex, mam już [ocenzurowano].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 14:18, Vantor_Zorin napisał:

Wiesz może już którą edycje Dragon Age 2 dostanę?:)

Miła informacja dla wszystkich, którzy złożyli zamówienia do dziś do 11:00: wszyscy dostaniecie Bioware Signature Edition. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za zamianę zwykłej edycji na BSE (cena identyczna, zawartość bogatsza), bo w zamówieniach już dokonaliśmy zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 13:30, Renzov napisał:

Kiedy spodziewacie się dostawy od EA i kiedy wyślecie Dragon Age II?
Mnie chodzi o wersję na PS3, gdyby jakimś cudem miało to znaczenie.

Dostawy wszystkich wersji spodziewamy się w poniedziałek lub wtorek (07/08.03.2011). W dniu dostawy wysyłka do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 23:15, Toshiro_M napisał:

Czy Borderlands Game of the Year Edition na PC będzie dostępne w sklepie gram.pl w przyzwoitej
cenie ? W sklepie cenegi jest teorytycznie dostępna ta edycja i to w bardzo dobrej cenie
, ale niestety przy dodaniu do koszyka okazuje się , że towaru nie ma , a w innych sklepach
jest przysłowiowa "bieda" całkowity brak towaru lub cena za wysoka. Z tego co widze to
w ofercie gram.pl nie ma w ogóle Borderlands.

Cenega go nie ma na stanie obecnie - stan z dziś, godz. 10:00 (dziś robiłam u nich zamówienie), więc pewnie nie prędko się pojawi ponownie w naszej ofercie.
Za to od piątku będzie u nas ponownie dostępny Fallout 3 GoTY i Stalker Zew Prypeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 22:24, Radekl2 napisał:

A tak w ogóle- też chciałbym się dowiedzieć ile zamówień jest przed moim i jeśli to nie
tajemnica ile kolekcjonerek dostaniecie, a ile było zamawiane. Tak z czystej ciekawości.

a co mi tam, napiszę: w lipcu zarezerwowałam sobie w Ubisoft 300 szt. We wrześniu starałam się o 500 szt.
Ale że nie dostałam potwierdzenia na te 500 (na 300 szt miałam), to na produkcie była blokada na 300 szt (że jak pyknie 300, to produkt stanie się niedostępny). 300 pyknęło bodajże w połowie października. Dostaniemy 50 szt (słownie: pięćdziesiąt). Przed Twoim zamowieniem jest jakieś 30-50 szt. Najwięcej zamówień było na starcie pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 22:01, NikiNicoo napisał:

Cholera, Akne, serio nie będzie tych kolekcjonerek dla nas?
Kompletna katastrofa, kolekcjonerka mojej ulubionej gry nie zostanie do mnie dostarczona
bo... po prostu jej nie ma?
Do tego biedniejsza edycja z raczej lipną figurką w większej cenie = mega nieopłacalne.
Może chociaż jakiś rabacik czy cokolwiek?

Tak, tak, tak, rabatu/rekompensaty Ubisoft nie przewiduje.

Dnia 01.03.2011 o 22:01, NikiNicoo napisał:

Nie ma nawet cienia szansy na to, abym dostał swoją kolekcjonerkę?
Błagam Akne, powiedz, że jednak coś się znajdzie.

Mój szef wysłał prośbę do Ubisoft dziś, czy może jednak nie znajdzie się trochę więcej towaru dla nas.
Ale nie spodziewajcie się cudów.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przymusu zamawiania u nas :)
Nie obrażę się, jeśli kupisz ACB gdzie indziej - ważne jest, żeby pograć najszybciej i mieć taką edycję, jaką się sobie wymarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 20:10, kayin1980 napisał:

A czy wiadomo coś o kolekcjonerskiej edycji Mortal Kombat? I czy do preordera standardowej
edycji będzie dodawany kod DLC? W wielu sklepach taki kod można otrzymać a ja jako lojalny
klient wolałbym kupić u was.

Nic jeszcze nie wiemy.
Pre-ordery odpalamy wtedy, kiedy mamy na 100% potwierdzoną cenę - kiedy dostajemy oferty od dostawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 20:05, Laston napisał:

Jak wysyłka retribution? Jakieś konkretne wieści? ;D

Towar wjechał dziś o 11:00, zamówienia są pakowane od 13:00, dostaniecie je jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ominęłam jakiś post, to przepraszam. Ledwo żyję.

Isilothar, ja Ci dam urlop, Ci dam :P
Pójde se 10 maja na 2 tygodnie, będziesz się sam męczył z Wieśkiem 2 ;)
Jakieś dostawy Pokemonów muszę pilotować, DA 2 zamówić, jakieś Fajty Najty i inne dziwne rzeczy, promocje abonamentu Gold, nowe Essenstials zakładać i jaja ze stali na wszystkie platformy.
Już ja Ci dam urlop.. Ci dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, a w jakiej cenie przewidujecie edycję Jaj ze Stali? Bo 269.99 od Ultimy i Muve to "trochę"... dużo ;) Na cenę Wieśka się zgodzę :) Ew. do tych 250 zł ;)

I tak zauważyłem, że ktoś Cię... "zezłościł" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 21:21, bugs14 napisał:

I tak zauważyłem, że ktoś Cię... "zezłościł" :P


"Isilothar, ja Ci dam urlop, Ci dam :P [...] Jakieś dostawy Pokemonów muszę pilotować, DA 2 zamówić..."

Masz już odpowiedź. A tak prawdę mówiąc Ania naprawdę ciężko pracuje, żeby nam, klientom, było jak najlepiej, więc niech się wyżyje od czasu do czasu, ma do tego 100% prawo.

A propos. Czy to normalne, że na karcie produktu Pokemonów planowa wysyłka jest 7 marzec, a na karcie mojego zamówienia, jest napisane "zostanie wysłane 3.3.2011"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 21:42, Piotrbov napisał:

> I tak zauważyłem, że ktoś Cię... "zezłościł" :P

"Isilothar, ja Ci dam urlop, Ci dam :P [...] Jakieś dostawy Pokemonów muszę pilotować,
DA 2 zamówić..."

Masz już odpowiedź. A tak prawdę mówiąc Ania naprawdę ciężko pracuje, żeby nam, klientom,
było jak najlepiej, więc niech się wyżyje od czasu do czasu, ma do tego 100% prawo.

Wiem o tym, ale ona zrobiła to w zbyt zabawny sposób, bym nie mógł tego skomentować ;) Widzę co robi, więc nie martw się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiałem te kilka dni czy zamawiać kolekcjonerkę, czy nie i wyszło jak wyszło :) A co do liczb- no pięknie Was/Nas załatwili, a jak się okaże, że w tym moim małym sklepiku chociaż jedna będzie to ciekawe... Zobaczymy jak z dostępnością będzie w właśnie dużych sklepach- nie mam raczej możliwości i tak tam kupić... Raczej te 50 osób, które załapały się na swoją edycję nie zrezygnuje, więc nie mam co liczyć już na cud. Na początku następnego tygodnia dowiem się czy będę mógł kupić w innym miejscu, a jak nie to zamówię sobie tutaj zwykłą- może nie zabraknie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 22:29, Radekl2 napisał:

sobie tutaj zwykłą- może nie zabraknie? :)

Spoko, spoko :)
Będę Cię miała na uwadze, gdyby jakimś cudem dostalibyśmy więcej LC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 21:19, Wilkv napisał:

Dotyczy to również zamówień do sieci Sferis?

Tak. Zalogowałam się właśnie do poglądu realizacji zamówień specjalnie dla Ciebie i wynika z niego, że odbiory osobiste też się przetransferowały prawidłowo, zaagregowały i paczki już czekają na odbiór przed kuriera albo są w drodze do sortowni UPS.
Mamy chody w UPS, kurierzy odbierają paczki późno - między 22:00 a 2:00, o 4-5 trafiają do sortowni, a o 8-9 kurierzy w oddziałach je zaczynają rozwozić.
Poczekaj na SMS i mail z informacją, że Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru, najpóźniej koło 14-15:00 powinieneś dostać taką informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować